Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sněžný Les

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeSun Jul 03, 2016 2:43 am

Sněžný Les Sn_n_les

Sněžný Les Floritop
Věčně zasněžené místo, domov medvědů a Sněžných Elfů. To a mnohem více je sněžný les. Nachází se severně od Albienu a je v neuvěřitelné nadmořské výšce 4000 metrů. Ze dvou stran je obehnán horami a z těch zbylých dvou stran řekami. Je to místo kde teploty jsou stále pod bodem mrazu a kdyby jen o pár čísel. Co je však zajímavé je les sám o sobě je velmi hustý. Tak hustý že je strom na stromu vedle sebe s větvemi nízko u země. Ze začátku je les schůdný a prostupný ovšem po pár stovkách metrů je to hotová a neprostupná džungle. Les jako takový je domovem Sněžných Elfů, kteří žijí v korunách stromů na nejsevernějším koutu lesa. V lese se nachází mnoho bylin užitečných pro alchymisty a je to prakticky jediný důvod proč by člověk šel do tohoto lesa. Navíc Elfové v tomhle lese jsou téměř alergičtí na lidi a proto je lépe aby vás neviděli když se zde budete procházet.
Sněžný Les Floribot


Naposledy upravil Admin dne Mon May 25, 2020 4:05 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 8:23 am

Sněžný les. Místo o kterém se mezi Elfy občas povídá ale Já osobně tu nikdy nebyla. Sněžný les. Místo kde je kurevská zima, a Já to tady musím trpět. Sněžný les, to je to místo kde bych mohla najít toho pána co mi pomůže když je Brtrand mrtev.
Popošla jsem kus do lesa, rozhlížela se kolem a nevěděla kudy jít dál. Halooooooo! Pokusila jsem se na sebe upoutat pozornost. Sice nejsem kdo ví jaká bojovnice, do toho ještě pořád trochu raněná. Ale Elfové by s Elfy neměli válčit. Mají se docela v lásce. Aspoň s někým.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 8:27 am

Uvnitř lesa

Žádná odpověď. Nečekaně. Les byl poněkud velký. Jelikož byla Elentia na samém začátku byla malá pravděpodobnost že narazí právě na toho Elfa.
Bylo však vidět že její "Halooo" se hlasitě rozlehlo po lese, a v zápětí se ozvalo zdálky zavití. Vlci? mohlo být.
Les byl pokrytý sněhem takže by bylo vidět kdyby se zde někdo pochodoval, ovšem žádná stopa široko daleko.
Elentia by si měla dávat hlavně pozor na zvířata v tohmle lese a zkusit najít nějakou stopu. Či známku po inteligentním životě.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 8:36 am

To by teda nešlo. Jediný co mi odpovídá je nějaký zvíře. No. Mohla bych ho možná najít a pojmenovat třeba Pátek. Ale nevím co je dnes za den. Jsem si sice jistá že sem ztracená, ale co je za den nebo měsíc o tom nemám ani páru. Soustřď se! Sykla jsem si pro sebe. Nebyla tady teda jiná možnost než se vydat dál do lesa. Byla mi tak trochu zima. Nejsem sice žádná rozmazlená holčička, ale není to zase muůj každodenní šálek čaje. Normální člověk by si to asi už dávno rozmyslel a šel by se vydat na jinou dráhu. Nebo by se možná vzdal toho být Zenovým Rytířem. No Já mám vůli jak ocel! Bohové dejte ať mě nic neuhrane. Pomodlila jsem se v duchu pro sebe a pokračovala dál do středu lesa.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 8:43 am

Sněžný les

Pokračujíc ke středu tohoto mohutného lesa se teplotní podmínky začali ještě zhoršovat, Kdyby byli stromy méně husté mohla by Elentia najít tábor pomocí kouře, ovšem ten nebylo možné spatřit. Směrem do prava byly vidět hory, Značilo to že tím směrem les končí. Rovně se les začal snižovat nakolik že projít ním by bylo možné jen tak, že by si někdo prosekal cestu.
Z leva se však stále ozývalo ono vytí vlků, které se jakoby blížilo směrem k Elfce až po chvíli mohla Elentia spatřit dva sněhobílé vlky. Bylo na nich vidět že jsou zoufalí, hledajíc potravu kde se dá, jelikož lovit malé zvířata jako králící byl docela kumšt. Většina vlků se v tomto lese ztratila, či padla za oběť větším predátorům. Tihle však doposud přežili, či se možná ztratili od větší smečky. Elentia pro ně byla potrava. Bylo však jasné že je k tomu spíše přivedlo nutnost a zoufalství.
Vlci se začali pomalu pohybovat směrem k Elfce, držíc si rozestup cca 3 metry.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 8:49 am

Proč to vždycky odnesu Já. Vdychla jsem si pro sebe. Byla na mě znát únava a zima. Kožich! Byla první věc co mě napadla a Já vstartovala po prvním vlkovi. Bylo mi jasné že je rychlejší než Já. Ale sílu by mít větší určitě neměl. Proto jsem se pokusila ho udeřit štítem ve chvíli co se pohne. V rámci předvídání toho co bude dělat zvíře, bylo jasné že skočí na mě. Pokud se mi to povedlo, měl by vlk ztratit rovnováhu a stát se tak snadným cílem pro můj meč který by ukončil jeho život.
Bylo mi jasné že druhý vlk nenechá toho prvního jen tak samotného. Proto jsem si pro jistotu furt hlídala i jeho pro případný kryt.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 8:54 am

Sněžný les

Taktika to byla dobrá. Elfka sice byla silnější ovšem problém byl povrch ve kterém bojovali. Sníh.
Vlci, zvyklí zde lovit se lehce pohybovali v něm a snadno se dostali mimo dosah Eflky, která se težce pohybovala v cca 30 cm sněhu.
Vlci se tedy dostali mimo dosah jejího meče a čekali. Přitom vrčeli a vyli.
Kroužili kolem Elfky dokud nebyli přímo na proti sobě a kořist uprostřed tohoto pomyslného kruhu.

Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:00 am

Otočila jsem se tak abych vlky měla z boku. Bylo to pro mne určitě výhodnější, už jen pro to že jsem na ně viděla. Nesnáším sníh! V tu chvíli mě něco napadlo. Pomocí magie jsem meší část sněhu kterou jsem uzvedla rozvýřila okolo sebe. Díky tomu by měli mít vlci sníženou viditělnost na mě a možná proto že jsou to přeci jen zvířata by je to mohlo i vyděsit. Což by vůbec nebylo na škodu a Já bych se s nimi nemusela dál zabývat.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:03 am

Sněžný les

Vlci udělali přesně to, zarazili se a začli couvat. Bylo však jasné že utéct nehodlají. Nejedli už dlouhou dobu a i když jejich kořist měla schopnosti a dovednosti se kterými se ještě nesetkali byli vyhladovělí a takový vlk je nehorší nepřítel.
Oba vlci se naráz rozeběhli oproti Elfce a když byli u ní snažili se do ní zakousnout.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:08 am

Bylo mi jasné že nezastavím oba najednou. Takže jsem připustila nejhorší. Pokusila jsem se prostě vyhnout skokem dozadu. Dále jsem pokračovala v magii, ale tentokrát okolo vlků. Doufala jsem že je to zmate a oni se omilem pustí do sebe. To by pro mě byla asi ta největší šance.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:14 am

Sněžný les

Vlci udělali to co jsou zvyklí. Kdy kořist uskočila, oni se vyhli, vyměnili si pozice a opět pokračovali ve stejném scénaři. Onoho kroužení dokola kolem Elentii.
Elentia na sobě začala pociťovat "lehkou" únavu ohledně využívání magie. Magie byla něco na co její tělo ještě nebylo tolik zvyklé a pokud by to držela délší dobu mohlo by dojít k poškození "brány" a k eventuelní explozi. Proto měla cca ještě 20 sekund využití její magie.
Vlci, kteří nebyli neúspěchem otřeseni a stále pokračovali ve vytí a vrčení. Bylo na nich však vidět že jim stejně jako Elentii dochází síla.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:19 am

Soustřeď se! Zašeptala jsem si pro sebe. Spomalila jsem dýchání a vypla magii. Dýchala jsem sice pomaleji ale o to silněji. Dodávalo mi to na klady a pomáhalo soustředit se. Byla tu ještě jedna možnost jak vlky porazit. Nelíbila se mi. Byla riskantní. Po ní mě tedy napadlo pár situací které by se mohli odehrát, ale tadle mi teď přišla jako nejvhodnější. Prostě jsem čekala.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:21 am


Sněžný les

Vlci opakovali stejnou situaci jako předtím. Oba vlci se naráz rozeběhli oproti Elfce a když byli u ní snažili se do ní zakousnout. Jejich pohyby byli lehce pomalejší ale bylo vidět že se nehodlají vzdát. Dalo se počítat že jejich únava a jejich stav jim tento manévr neumožňoval dělat donekonečna.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:24 am

Na to jsem čekala. Věděla jsem že to asi odnesu z jedné strany, ale z druhé strany to odnese soupeř. Opřela jsem si štít zezadu o nohy než ke mě doběhli, a vlka co byl naproti mě se pokusila zabít mečem než se do mě zakousl. Druhému by v tom měl blokovat můj štít, ale nemohla jsem si tím být úplně jistá, takže jsem se připravovala na obrouvzkou bolest co přijde zezadu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:29 am

Sněžný les

Přední vlk do kterého Elentia zaútočila byl namístě mrtev. Meč mu projel skrze jeho ochablé tělo a jisté zapištění, a škubání jeho těla hlásalo že je sním konec. Ve chvíli kdy došla rána přišel i náraz do štítu od druhého vlka. Neomráčilo ho to ovšem přinutilo ho to kousnout Elfku odjinud a proto čumákem vzal směrem za štít a zakousl se do lýtka vší silou a začal sebou trhat. Díky však četné vrstě oděvu a kůži, která byla na lýtku nebyl, schopný sval utrnout a nebo ukousnou ale rána a bolest to byla pěkná.

Elentia: Život - 25
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 9:40 am

Ty šmejde! Vykřikla jsem na vlka a zabodla mu meč do hlavy. Potom vypáčila jeho hnusnou hubu ze svojí nohy. První na řadu přišlo menší ošetření. Nebo spíše první pomoc. Vyčistila jsem nohu sněhem a dost u toho zatínala zuby abych nezačala křičet. Upoutat na sebe pozornost něčeho dalšího by nebylo úplně super. Potom jsem si ránu na noze stáhla páskem co jsem měla na sobě. Kožešina! Následně jsem se pokusila stáhnout vlky tak nějak z kůže. Zaprvé mi to zahřeje ruce, a za druhé měla bych kůži do které se budu moct zabalit, a k tomu ještě nějaké maso na jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeSun Jan 29, 2017 7:30 am

Sněžný les

A podobně jako jeho druh, se i druhý vlk sesunul k zemi s hlasitým zavitím. Bylo po všem.
Vyčištěním sněhem pomohlo, stažení bylo velmi hrubé řešení a rozhodně se k ráně bude muset Elentia vrátit později aby ji lépe ošetřila.
Kožešinu se jí podařilo zdělat, ovšem její nezkušenost v tomhle oboru byla znatelná. Mnoho trhlin a několik roztržených částí, učinili to, že kožešina vypadala jako by ji prokousalo hejno molů. Jistou ochranu před mrazem však stále poskytly.
Na tom aby získala maso se však moc zkazit nedalo, a tak odcházela s četnou porcí.
Její problém však byl že vytí vlků mohou upoutat vše co se v lese pohybuje, dobré či zlé.
Naneštěstí k Elentii se stalo to horší.
Elentia mohla slyšet hlasité funění přicházející z hlouby lesa, a ještě hlasitější řev který se dal spojit jen s jedním zvířetem.
Medvěd.


Elentia: + 25 magie, +10 meč, +5 štít
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeSun Jan 29, 2017 1:17 pm

Méééďa! Napadlo mě. To byli ty krásné chlupaté věci co mají velká kulatá černá očka a hnědou huňatou srst. A do prdele! Tak totiž vypadali plyšové hračky. Skutečný medvěd bylo něco o dost horšího. Po souboji jsem byla lehce unavená, a potkat se v tomto stavu s medvědem nebyl úplně geniální nápad. Proto jsem se pokusila vylést někam vysoko na strom.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeMon Jan 30, 2017 6:08 am


Medvěd se rozeběhl proti stromu, na kterém teď lezla Elfka. Byl jako beranidlo a náraz celým stromem otřásl div Elentia nespadla dolů. Scéna jako z hororu se odehrávala před Elentií, kdy rozužený a funíci medvěd řval, a drápy ryl do kmene stromu, snažíc se jakoby vyšplhat směrem k Elfce.
Když už to vypadalo s Elentií bledě z protějšího stromu mohla vidět jiný pohyb než pohyb zvířete. Elf.
"Nai uuvanimo turamin" ozvalo se z korun onoho stromu, slova která proletěla lesem se táhla daleko a zněla jako hromové dunění, autoritativně a mocně. Po chvíli medvěd zatřásl hlavou jakoby se snažil vzpomantovat co že se to děje, poté sjel drápy po kmenu směrem dolů a nejevil známky agrese načež si začal olizovat drápy jako cvičený pes.
Elf seskočil ze stromu a ladně přistál ve sněhu. Přešel vedle medvěda, kterého pohladil za ušima. Poté zvedl hlavu do korun stromu kde Elentia objímala kmen jakoby k němu chtěla přilnout.
"Mani naa lle umien?" zeptal se Elf Elentia, která se na něj jen zmateně podívala. Elf chvilku pozoroval reakci a zjistil že byť je Elentia jeho vzdálená příbuzná tak nezná jeho jazyk. Proto promluvil znovu, tentokrát již v obecné řeči.
"Co tady pohledáváš?"
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeMon Jan 30, 2017 7:27 pm

Zachránil mě. Podivné že ně někdo zachraňuje. Ikdyž jsem přeci jen půlelfka. Někoho hledám. Odvětila jsem mu ale pořád se radši držela stromu. Nikdy si nemůžu být jistá kdo je přítel a kdo ne. Zvlášť v tomdle světě plným přetvářek a lží. Děkuji vám za pomoc bylo to od vás milé. Už jsem myslela že je po mě. Pak mi došlo že neumím Elfštinu což bylo velice zvláštní ale to vůbec nevadilo, to se holt stává.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeSat Feb 04, 2017 12:20 pm

Na elfovi byli vidět známky úctyhodného věku a přeci jen se pohyboval, ladně a s určitou grácií. Byl bílí jako stěna a jeho prsty byly až nepřirozeně dlouhé. Oči měl žluté až zlatavé barvy a vlasy bílé, jako sníh.
Byť kolem bylo několik stupňů pod nulou, elfovi to očividně nedělalo problém, neboť měl na sobě jen lehkou tuniku, obyčejné kalhoty a kápi s kapucí.
"Nejde tady o laskavost, nebo o pomoc v nouzi. Jde tu o zvědavost, mé dítě. Ne mnoho lidí se vypravý do těhle končin a ještě méně lidí to dělá dobrovolně."
Nevypadal agressivně spíše ale nehovořil ani úplně "přátelsky". Spíše zkoumal koho před sebou má. Hrozbu či přítele?
"Pověz mi tedy, kdo, nebo co, tě přináší do těhle končin."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeSat Feb 04, 2017 12:40 pm

Sice mě zachránil, ale nevěděla jsem jestli mu mohu věřit. Byl to sice Elf, ale byl tak trochu zvláštní. Jmenuji se Elentia. A přivádí mě sem poslání. Sháním někoho kdo by znal pana Bertranda. Byla jsem jak to říct... upříměnjší. Možná jednoduší. Ale nechtělo se mi lhát. Nebyla jsem taková. A dokud nebudu umět jiný jazyk, nemohu předstírat ani zajímavější původ. Prostě... Nemělo to cenu si hrát na hrdinku, když žádná nejsem.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeSat Feb 04, 2017 12:52 pm



Zmíňka o někom jménem Bertrand mu vykouzlila hlubokou vrásku na čele, emoce nebyli vidět na něm ale spíše na jeho medvědím společníkovi, začal funět a škrábat drápy o zem. Jakmile medvěd mírně zařval sebou elf trhl a uklidnil jak sebe tak toho méďu.
"A co by jsi udělala, Elentio, když by jsi někoho takového našla?" zeptal se Elf záhadně.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/110Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/110)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeSat Feb 04, 2017 12:57 pm

Povyprávěla bych mu tento smutný příběh. Proto že když jsem došla k Bertrandovi domů, byl již mrtvý. Jediné co po něm zůstalo byl dopis který směřoval sem. Poté jsem mu vysvětlila jak to údajně bylo s rolníky. A dopis jsem asi ztratila v zápalu boje. Poškrábala jsem se na hlavě. Zima už mi byla dost nepříjemná. Do toho dost nepříjemná bolest nohy nepřidávala moc na mém klidu když medvěd zařval. Otrásla jsem sebou.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Sněžný Les Left_bar_bleue100/100Sněžný Les Empty_bar_bleue  (100/100)

Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitimeSat Feb 04, 2017 1:20 pm


Elf sebou škubl, a bylo vidět že se nejspíše ptá sám sebe čemu má věřit. Byl zamyšlený natolik aby zvažoval všechny možnosti. Medvěd mezitím začal pochodovat kolem stromu jakoby se připravoval na něco, nezávisle na povelech Elfa. Bylo již zřetelné že zvíře je jaksi navázané na Elfovi emoce.
Medvěd podivně vrčel a při jeho pochodování měl neustále navázaný oční kontakt s Elentií.
Elf byl takhle "zamrzlý" nějakou chvílu a když promluvil byla na něm vidět směsice emocí. Nakonec vyústil že je jen jediný způsob jak si oveřit zda lže či nikoliv.
Elf otevřel své zlatavé oči, které doslova hořeli ohněm.
"Parm templa tengwa!" řekl Elf. Vyvodil z toho co mu Elentia řekla to, že z nějakého důvodu byl mu podávala špatné informace a jediné co by zde učinili by byli hádky a různé domněnky které by vedli nikam. Tak bylo nejlepší se "podívat" rovnou.

...

Elentia mohla cítit v hluboko v hlavě jistou tupou bolest. Elf šmejdil ve vzpomínkách oné elfky. Ovšem zdržoval se jen v blízké paměti. Během několika vteřin se ozvalo.
"Tanya!" a bolest ustála a stejně tak se elf "uvolnil". Viděl vše co se odehrálo.
"Můžes slést dolů nic ti nehrozí." procedil Elf skrze zuby a máchnutím ruky poslal medvěda pryč. Přitom však na něm byl vidět vztek, ovšem ne na Elentii.

Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Sponsored content





Sněžný Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžný Les   Sněžný Les I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sněžný Les
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Lesy-
Přejdi na: