Albien (Město)

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Albien (Město)

Příspěvek pro Admin za Sat Jan 14, 2017 5:56 pm

Knihovnice se mírně usmála. Zvědavost byla jedna z jejich oblíbených věcí. Škoda jen že neprokázala i tu rozvahu a chladnou hlavu. Mohly se tu bavit přeci jen o nečem jiném a Elentia mohla odcházet velmi šťastnější. Kdyby...
"Zajímavé. Jistě lidé se vždycky báli smrti. Reinkarnují se? Jsou přemístěni jinam? Nebo je prostě a jednoduše ...nic? Pro někoho je to bolestivá zkušenost, pro jiného jako když luskne prstem. Jak už tomu tak bývá tak smrti se má bát člověk který na ni není připraven. Pokud se jedná o druhý svět tak ten... ale na to už se tvá otázka vlastně neptala že jo?" Knihovnice se mírně usmála a poté zavřela knihu na stole. Bylo vidět že čáry které ji tak zabraňovali byly pryč.
"Děkuji ti za hodiny má drahá. Nejspíše už se nesetkáme takže na schledanou by ztrácelo význam." řekla Knihovnice a lusknutím prstů otevřela dveře, a židle která Elentii držela uvnitř ji katapultovala ven. Když se Elentia vzpamatovala dveře byly pryč.
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 437

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Sat Jan 14, 2017 6:16 pm

Sebrala jsem se ze země a opucovala se. Jasně. Všichni semnou dneska házejte. Zanadávala sem si. Bylo načase se vydat hledat Zenové Rytíře. Takže... Jídlo by bylo,pití taky a zbytek? Jo mam všechno. Kontrovala jsem si své vybavení na cestu. No a teď... Kudy tudy na Karlštejn? Zmatená a trochu dezorientovaná hledajíc kudy jít jsem prosila bohy abych trefila. Chtělo by se to hlavně schovat aby mě neukamenovali až mě uvidí.
Elentia
Zen Knight

Poèet pøíspìvkù : 56

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Sat Jan 14, 2017 6:23 pm

Bola som v jednom z najväčších miest, aké som kedy videla. V podstate som len s údivom sledovla vysoké budovi a to množstvo ľudí! Naozaj, pred tým než som do mesta prišla, so mbola zvyknutá na niečo úplne iné. Toľkoto ľudí sa pohromade stretlo len v prípade, ak sme sa pobili s iným nomádskym kmeňom.. a teraz? Nutno podotknúť že som bola trocha nervózna a môj kôň na tom nebol o nič lepšie. Sedela som na ňom a v rukách som zvierala časť jeho hrivny, keďže som nemala postruhy. V tom sa vedľa mňa prudko otvorili dvere a z nich k zemi vyletela malá.. čo to bolo zač? elfka? Pozerala som sa na ten výjav ako .. no ako sprostá. Netušila som ako niekto môže tak zľahka vyletieť a tak hrozne nemotorne dopadnúť na zem. Koňa som obrátila smerom k tej osobe a zastavila som ho len kúsok od nej. "Si v poriadku?" Spýtala som sa jej s ľahkým úškrnom na tvári. Teda.. snažila som sa vyzerať normálne ale.. bolo to naozaj ťažké.
Tehstes
Zen Knight

Poèet pøíspìvkù : 9

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Sat Jan 14, 2017 6:34 pm

Trochu mě vyděsila ta žena nakoni. Taky mě chce sníst? Nebo zabít? Zmrzačit? Nebudu její sexuální otrokyně! Otočila jsem se na ní s pevným výrazem ve tváři. Snažila jsem se vzbudit respekt. A ty si v pořádku? Otázala jsem se. Přijde ti rozumné bavit se s křížencem jako jsem Já?
Elentia
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Sat Jan 14, 2017 7:36 pm

Nepochopila som ako to myslela. Teda pochopila ale, pre čo to musela hovoriť? Ako keby ma od seba odháňala. Radšej som s koňom o pár krokov cúvla a trocha divne.. divne som sa na ňu pozrela. "Wow.." Nezmohla som sa na nič iné. To bolo .. seba-nenávisti? "Nom.. nevidím v tom problém." Dodala som však ku koncu a následne som sa rozhliadla po okolí. Chcelo by to zohnať nejaké peniaze, možno som ju na to mohla nejak.. využiť? Kto vie. "Chceš niekam zviesť? Za menší poplatok." Navrhla som jej a len som potľapkala môjho koňa po krku. Prečo nezačať kariéru ako kuriér?
Tehstes
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Sat Jan 14, 2017 7:45 pm

Můj pohled se zastavil u té ženštiny co seděla na koni a tvářila se jako by měla brzo zotročit svět. Nebo mi to alespoň tak přišlo. Opravdu byla tak pyšná nebo Já tak zmatená? Toť otázka jest. Jediné místo kam bych potřebovala odvést je k Zenovým Rytířům. Zamyslela jsem se. Což jsem ti asi neměla říkat. Ale co už. Stejně neznáš cestu, možná ani nevíš kdo to je. Co sem to jenom chtěla? Moje myšlenky zůstaly na bodu toho že mi něco chybí. Omáčka? Ne to je hloupost teď už mě snad nikdo jíst nebude. Tak co... No jasně! Mapa k tomu místu.
Elentia
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Sat Jan 14, 2017 9:11 pm

"Prečo by si mi to nemala povedať?" Spýtala som sa zmätene, po jej slovách. Samozrejme som vedela o koho sa jedná. Teda nebolo to tak samozrejmé, skôr to bola zhoda okolností. Tiež som hľadala spôsob, ako nejakého z nich nájsť. Netušila som však ani len kde začať. No to som jej zatiaľ hovoriť nemusela. Skôr ma zaujímala jej odpoveď na moju otázku, prečo? Prečo sa ku mne správala, ako keby som jej manžela predala do otroctva? Kto vie, možno som jej niekoho pripomínala, mne osobne sa nezdalo, že by som sa niekedy s touto osobou stretla. Alebo s jej poloľudom..
Tehstes
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Sun Jan 15, 2017 3:42 pm

Chvilku jsem na ni koukala. Takhle vyjukaná a rozjančená možná dokonce ustrašená to se mi nestalo dlouho. Uklidni se. Mysli. Dýchej. Poplácala jsem se po obličeji. Ehm pardon. Takhle sladký úsměv co sem vykouzlila na tváři jí musel způsobit bolest zubů. Nechtěla jsem vás nějak urazit. Jmenuji se Elentia a hledám Zenové Rytíře. Jen tak trochu asi neznám cestu. Pokud ale vy znáte, určitě bych vám něco zaplatila. V hlavě mi začali běhat nadšené myšlenky. Konečně si semnou někdo povídá. Jsem tak šťastná. Možná zase chvilku nebudu sama.
Elentia
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Mon Jan 16, 2017 10:25 pm

Naklonila som sa o niečo nižšie, aby som na toto žieňa lepšie videla. Netušila som, čo si mám o nej myslieť.. bola tak zvláštna a úprimne som si nemyslela, že v dobrom svetle. No kto som ja, aby som ju súdila.  Bola slušná.. len.. zvláštna. Nemala som z nej kto vie aký pocit. Trocha som sa zamračila a len som pokývla hlavou. "Netuším... " Povedala som popravde, rozhliadnúc sa po meste, či náhodou nejakého neuvidím. Samozrejme .. že to bola len márnotrapná myšlienka, ale stálo ma to len chvíľku času. "Tiež by som rada niektorého našla.. povedz kde sa v týchto končinách nachádza..." Nedokázala som však dopovedať túto vetu. U mňa doma niečo ako hostince neboli a tak som toto slovo nepoznala.. ako to však.. popísať? ".. no.. nejaké miesto kde chodievajú cestovatelia?" 
Tehstes
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Mon Jan 16, 2017 11:09 pm

Chvilku jsem se soustředila na to abych nezačala jančit že si semnou někdo povídá. Ty se jdeš také stát Zenovým Rytířem? Takhle mi asi přišla dobře položená otázka. Neměla jsem moc zkušenosti v komunikaci s ostatními. No pokud se nepletu tak to bývá hostinec nebo taverna. Občas tomu říkají putika, hospoda nebo pajzl. To je tudy. Ukázala jsem na budovu.
Elentia
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Tue Jan 17, 2017 12:36 am

Pokrčila som ramenom na znak istej.. neistoty. "Neviem, no chcela by som ich znova stretnúť, aspoň raz, aspoň na chvíľu." Poznamenala som s ľahkým úsmevom. No dokázala mi odpovedať na moju otázku, za čo som bola vďačná. Venovala som jej ešte jeden úsmev a dvoma prstami som naznačila isté gesto, na pozdrav, aj keď ho pravdpeodobne nemala ako poznať, keďže patrilo prevažne k môjmu ľudu nomádov z juhu. "Ďakujem za poradenie, myslím že začnem tam." Zasmiala som sa. Bola pravda, že som v podstate nemala takmer žiadne peniaze, ale vždy sa nejaké drobné dali zarobiť.. napríklad už len umývaním riadu.
Tehstes
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Tue Jan 17, 2017 1:41 pm

Jen jsem přikývla a dál si tedy hleděla svého. Do hospody osoba jako Já němůže. Z jedné poloviny člověk z druhé elf. To by určitě nedopadlo vůbec dobře. Tak zatám nashle. Přihodila jsem úsměv na rozloučení. To je pravda. Pokusím se někoho zeptat. Ale zase někoho kdo mě neuškrtí za to že na něj mluvím. Tse Stop Rasismu a Xenofobii v této zemi! Chvilku jsem hledala svou oběť a potom asi ze zoufalství zbyla jediná možnost. Náhodný člověk. Dobrý den. Můžu se otázat.? Nevítě něco o Zenových Rytířích? Samozřejmě přihodit úsměv jinak by to nešlo.
Elentia
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Fri Jan 20, 2017 10:25 am

Pokrčila som ramenom, keď nechcela tak nechcela. AJ keď som nevedela prečo. No ja som toho o týchto častiach nevedela veľa. Popohnala som teda môjho koňa až k hospode, kde som z neho zliezla a sama som ho priviedla k sudu s vodou, ktorý tu bol práve kvôli príchodzím koňom. "Počkaj tu kamarát." šepla som a len som ho pohladila po hrive. Sama som vstúpila do hostinca a rozhliadla som sa po okolí. Vyzeralo to pomaly ako u nás. Len to nebol obrovský stan, ale klasická budova. Celkom mi to učarovalo. Hľadala som niekoho, kto to mal na starosti..
Tehstes
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Sat Jan 21, 2017 9:01 pm

Ulice

Kolemjdoucí

Muž se jen nechápavě zarazil, doteď přemýšlel spíše nad tím kdeže bylo to zasraný řeznictví, který hledal už dobrou půl hodinu. V tomhle městě se mohl vyznat jen blázen. V druhou chvíli se ho někdo zeptal na ... Zenový rytíře? Kdo to kurva měl jako bejt? pomyslel si muž a nechápavě si poťukal na čelo když zazněla ta otázka. Nebylo divu. Zasvěcení lidé o nich věděli hodně, učenci o nich věděli málo a prostí lidé? Pověry. Muž si tedy jen přeměřil očima onu osobu a když zjistil že jde o elfku, dělal že ji neviděl. Poté šel neznámo kam, pravděpodobně hledat řeznictví.

Hostinec

Hostinský

Uvnitř hostince nebylo narváno, ovšem že by zde bylo úplně prázdno to se taktéž říci nedalo. Nějaké stoly byly obsazené muži, kteří se dohadovali o tom čí že to práce stojí víc za hovno. Druhý byl zase obsazený muži kteří hráli karty. U baru, kde stál hostinský, seděla pouze jedna žena, která byla zadívaná do něčeho co vypadal jako skicák, do kterého čmárala obrázek džbánu, který ležel u Hostinského.
Hostinský si všiml nového hosta a obratil svůj pohled na něj.
"Nějaké přání?" zeptal se hlasem který nejevil nic zlého ovšem ani neoplýval bůhví jakým soucitem.
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Sat Jan 21, 2017 9:36 pm

Bylo očividné že mě ten pán nemá rád. No nedalo se s tím nic dělat. Já jsem sice nikomu nic neudělala, ale když je někdo blbec holt chvilku trvá než začne akceptovat normální věci. Slečno můžu vás poprosit?
Podívala jsem se na dívku přibližně v mém věku. Nevíte kde bych našla někoho jako je například kronikář?
Byla to asi moje jediná možnost. A za pokus to stálo.
Elentia
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Sat Jan 21, 2017 11:04 pm

Podišla som ešte o niečo bližšie k hostinskému k barpultu, kde som si aj sadla. Vytiahla som to málo peňazí, ktoré som mala. "Niečo na jedenie.. " Poposunula som k nemu jednu striebornú. ".. aj pre môjho koňa.." druhú striebornú .. "  a niečo na pitie.. " Dokončila som zvyšok a s povzdychom som sa obzrela naokolo, či náhodou neuvidím niekoho, kto by mi pripomínal rytierov, po ktorých som tak pátrala. "Nejaké novinky?" Spýtala som sa ako keby popri tom. Nechala som mu päť bronzových ako tringelt! Viac som si ani nemohla dovoliť.
Tehstes
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Sat Jan 21, 2017 11:13 pm

Ulice

Žena

Zarazila se nad Eflkou která před ní přišla, narozdíl však od muže neutíkala pryč ani ji neignorvala. Ovšem divně se koukala kolem. Nechtěla aby se rozkřiklo že se kamarádíčkuje s Elfy ale chtěla pomoc. Proto šeptem ucekla.
"Aye, vím. Ne tak úplně kronikář jako spíš... spisovatel. Ale ví hodně. Žije v domku na konci ulice, červené dveře."
Poté odešla pryč.
Elfka pokračovala směrem ke dveřím u kterých uviděla pisálka s batohem na zádech připraveným k odchodu. Narozdíl od ostatních byl samý úsměv a zvesela se díval na svět.

Hostinec

Hostinský

Hostinský chvilku hleděl na peníze a jelikož mírně přeplatila pivo a navíc dala něco navíc za informace nedělalo mu vůbec problém si popovídat. Nebylo nic nevšedního aby jsi jeden zaplatil za informace. Pro hostinského to byla část obživy.
"Co potřebuješ vědět?" řekl a poslouchal, přičemž na stůl postavil polévku, tři jablka pro koně a jedno pivo.

Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Sat Jan 21, 2017 11:24 pm

Dobrý den. Oslovila jsem pisálka a dodala milý úsměv. Jmenuji se Elie a chtěla bych se zeptat jestli víte něco o Zenových Rytířích. Podala jsem mu ruku a doufala že mě neidpálkuje. A snad bude i něco vědět.
Bylo to asi jen zbožné přání ale...
Elentia
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Sat Jan 21, 2017 11:31 pm

Posunula som si bližšie polievku a začala som jesť, predsa len som bola hladná ako pes. Nejedla som už niekoľko dní a aj keď som na podobné situácie bola zvyknutá, nebola som môj kôň. Nedokázala som sa najesť len z trávy a podobne. Popri jedle som rozmýšľala, ako správne formulovať moju prosbu, respektívne.. žiadosť. "Nom.. chlapíci v takom divnom svetlom oblečení.. neustále mrmlajúci niečo o ich viere. Neviete či sa tu zastavili? Prípadne kam mali namierené?" Až ma zamrazilo, ako presný popis to bol. Tak hrozne vytŕčali z davu, že to snáď ani nebolo možné. Asi jediná vec, podľa ktorej ich človek vedel a mohol nájsť. No nepovedala som priamo meno. Ani som si nebola istá ako sa volajú, aj keď tá mladá povedala že zenový rytieri. Ďalej som si pochutnávala na jedle a rozmýšľala som, kde zoženiem ďalšie peniaze na cestu ďalej, ak by som ich ani v tomto meste nenašla.
Tehstes
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Sat Jan 21, 2017 11:55 pm

Ulice

Sebastian

Pisálek se zarazil a stejně tak se na ni usmál. Při jeho práci se stýkal s různými rasami a s různými muži či ženami. Bez jakýhkoliv servítek potřásl elfce rukou a stejně ze široka se na ni usmál. Naštěstí pro Elentii se jednou setkal i s rytířem ze řádu.
"Aye, jednoho znám, ne dobře ovšem... pomohl mi s ... knihou." řekl pisálek jakoby se snažil ochránit své dílo.
"Věděl toho docela hodně, hotová studna informací. Říkal že se chce usadit a já ho odkázal na Lybster. Zda tam zakotvil... kdo ví?" řekl Sebastian. Poté si nasadil na záda batoh plný různých věcí.
"Rád bych pokračoval... ovšem zastihla jste mne v nejméně vhodné chvíli." Takže... někdy naviděnou! řekl Seb a rozutekl se směrem do ulic.

Hostinec

Hostinský

Jak už to tak bívá hostinský je studna s informacemi. Ví kde se co šustne a kdo se kde pohne. Ve městě nebyl nikdo jiný kdo věděl to co on. A skutečně i o Zenech měl stopu.
"Hm... aye. Vím o koho se jedná. Mnoho těchto šašků má divnou pověst. Nikdy jsem osobně neměl tu čest. Ovšem... jeden zdejší ano. Alchymista, jméno se těžko pamatuje. Desthešts? Desthains? "Deš" zkráceně. Byl tu do nedávna. Hledal kohosi aby mu pomohl s nákladem na nějakou expedici. Stále hledá. Jednou mi říkal jak jednoho z jejich řádu ošetřoval. Zda li tomu něco je pravda či není... kdo ví? Má krámek blízko. Do leva od nás, prnví postraní ulička, projdi ji celou, pak do prava a nemůžeš to minout." řekl Hostinský a hlava mu škubla směrem k vchodu kde přišly další zákazníci. Stejně jak oslovil Tesh oslovil i je a dívky si dále nevšímal.
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elentia za Sun Jan 22, 2017 12:18 am

Dobře. Děkuji jste víc než laskav. Ještě jednou jsem se usmála než odešel a vydala se pryč. I když jsem měla pocit že bych mohla té dívce pomoci nevěděla jsem ani odkud začít. Do hospody jsem nechtěla vstoupit z dobrého důvodu a tak jsem věřila tomu že pokud si to osud bude přát, setkáme se později. Lybster byla malá vesnička u Albienu. Bylo čiré štěstí že jsem věděla o ní jelikož jsem při cestě do Albienu viděla ukazatel. Ještě jednou jsem se podívala na náměstí, hledajíc onu slečnu a poté jsem se s povzdechem vydala směr Lybster.

-Přesun-
Elentia
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla5-1
Obratnost3+1
Tělesná zdatnost5
Inteligence6+1
Charisma5-3
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí10

Život:
100/110  (100/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tehstes za Sun Jan 22, 2017 8:04 pm

Prikývla som na znak vďaky. Ďalej som to ale nemusela rozoberať, povedal mi to, čo som chcela počuť. Nie že by mi tamten maník chcel niekam ujsť, teda pravdepodobne. Rozhodla som sa pomôcť tomuto mužovi s jeho expedíciou a kto vie, možno mi on na oplátku pomôže s hľadaním rytierov Zenu. "Ďakujem za polievku, bola výborná." Pochválila som hostinského a ešte som do seba rýchlo obrátila pivo, zobrala som jablká a vyrazila som von z hostinca. Tam som jablká dala koňovi, na ktorého som nasadla a znova sme vyrazili ďalej, podľa pokynov hostinského. Bola som zvedavá, kam ma to zavedie.
Tehstes
Zen Knight

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost10
Tělesná zdatnost5
Inteligence5+1
Charisma3
Síla vůle9+1
Vnímání5
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Tue Jan 24, 2017 8:15 pm

Tesh přišla k alchymistovi do obchodu a odehrála se klasická situace. Rozhovor typu "Kdo seš a co chceš?". Netrvalo dlouho a byly všechny karty vyložené na stůl. Alchymista skutečně znal Zena a ošetřoval kdysi jeho rány, ovšem tuto informaci nebyl ochoten vydat zadarmo. Sám totiž potřeboval pomoci s jednou věcí.Alchymista, ví o jedné bylině, která údajně dokáže vrátit lidem paměť. Jedná se o houbu hluboko v jeskyni. Údajně ale bylina po vyjmutí ze země zvadne. Alchymista ovšem vymyslel plán jak uvařit lektvar pro přítele uvnitř. Potřebuje ale někoho kdo mu odnese náčiní dovnitř a případně ho ochrání. Po konci jí Alchymista poví svůj příběh a navíc přihodí i nějaké ty peníze aby dohodu trochu "přikořenil". Tesh souhlasila s jeho nabídkou a netrvalo dlouho a oba byli na cestě. Náklad nesl místo Tesh její kůň.

PŘESUN
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence