Hranice

Goto down

Hranice

Příspěvek pro Acharon za Sun Jan 08, 2017 6:55 pm

Uzatvárajú južnú až juhovýchodnú hranicu Kráľovstva a tvoria jeho prirodzenú ochranu. Nepatria k najvyšším horám, práveže sú tie najnižšie, nenachádza sa tu takmer žiadne nebezpečenstvo, hlavne z hľadiska blízkosti dvoch obrovských miest.
Acharon

Poèet pøíspìvkù : 49

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla666
Obratnost666
Tělesná zdatnost666
Inteligence666
Charisma666
Síla vůle666
Vnímání666
Štěstí666

Život:
666/666  (666/666)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hranice

Příspěvek pro Lady za Wed Jan 11, 2017 9:49 pm

Cornelie

Po slovech velitele jsem byla odhodlaná stůj co stůj najít bratra. Ale jak jinak se mi ani slůvkem nezmínil, kam má namířeno. Vlastně ani já a stopovat se mi ho nechtělo. Procházela jsem na úseku, který jsem dobře znala mnohdy jsem ho střežila a znám to tu jak své boty. Prohlížela jsem si v rukou malého gekona.
"Tak Henry, zřejmě zůstaneme sami." prohodila jsem k němu a zadívala se pak do dálky. On si mezitím z mé dlaně vylezl na rameno a tam zůstal. Moje vlasy mu zřejmě poskytovaly lepší ochranu.
Chybíš mi...
Lady
Hraničáři

Poèet pøíspìvkù : 37

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost8 + 1
Tělesná zdatnost6
Inteligence5
Charisma7 + 1
Síla vůle4
Vnímání7
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Wed Jan 11, 2017 10:26 pm

Hranice

-Před dvěma týdny-

Hranice, pohoří které bylo jedno z těch nejkrásnějších přírodních útvarů v království, známé lidskému oku. I dnes byly poklydné jako vždy, na jich daleko kam až oko dohlédne byly vidět moře trávy, jednalo se o stepy ze kterých pocházeli Khajitové. Tyto stepy si hraničáři pojmenovaly výstižně jako "Zelené moře". Na sever bylo vidět několik řek, které se klikatili jako zmije podél luk a lesů. Někdo z dobrým zrakem by nedaleko mohl vidět Cloveshire.
Lady zde však nebyla na dovolené a nebyla zde ani z toho důvodu aby se kochala krajinou, byla zde aby hledala svého bratra. Úkol, který zněl sice jednoduše, ale i zkušenému hraničáři to mohlo trvat délší dobu vezmeme li v potaz kdo že vlastně je její bratr.
Po krátké chvíli dorazila na místo určení, malá hraničářská "chatka" kterou s bratrem často používali před nevlídným počasím. U chatky byl přivázaný jeden kůň a přededveřmi byly odložené dřevěné polínka. Někdo byl uvnitř. Ovšem nebyl to nikdo nepřátelský, byl to někdo za kým zde žena byla, někdo kdo měl mít informace o jejím bratrovi.

Naposledy upravil Admin dne Wed Jan 11, 2017 10:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 287

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lady za Wed Jan 11, 2017 10:33 pm

Cornelie

V této chvíli jsem byla víc než ráda, že je se mnou alespoň on. Moje kroky mě vedly dál, věděly kam, ale mysl byla jinde. Byla jsem ticho a to také nebylo normální. Nicméně mě moje ženská intuice zavedla do chajdy. Naposledy jsme si v ní četli staré pověsti s bratrem. Ale... teď tu někdo bylo. Přijdu ke koni a natáhnu k němu ruku, zdálo se, že stál klidně.
"Hou hou." pronesu šeptem k němu, abych ho uklidnila, následně ho poplácám po krku. Pak jsem se vydala ke dveřím a odhodlaně zabouchala a vstoupila dovnitř.
Lady
Hraničáři

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost8 + 1
Tělesná zdatnost6
Inteligence5
Charisma7 + 1
Síla vůle4
Vnímání7
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Wed Jan 11, 2017 10:57 pm

Gullet

Dveře zaskřípali a Hraničář, uvnitř otevřel dveře. Byl poměrně uvolněný jelikož věděl že se přededveřmi nenachází žádný bandita nýbrž přítel. Za normálních okolností by výtržníka přivítal s dýkou v ruce.
"Zdravím Lady." řekl hraničář chraplavým hlasem. Hraničář měl ve vlasech již několik šedin, nos který byl ohnutý lehce na levo, jizva přes tvář a kus chybějícího ucha, hovořili o různých bojích který si tento muž prožil a které přežil.
Uvnitř chatky to vypadalo podbně jako si to Lady pamatovala. Mohla si vybavit momenty nostalgie které tu s bratrem strávili.
Gullet ukázal směrem na malou lavičku, čímž naznačil Lady ať se uvelebí, a sám přešel k ohni, který zvesela praskal, vzal konvici a nalil z ní dva šálky čaje z nihž jeden postavil před Lady.
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lady za Wed Jan 11, 2017 11:00 pm

Vstoupila jsem do chajdy. 
"I já Vás." pronesla jsem tišeji, smutnějším hlasem, to už se doopravdy nedokážu ani ovládat? Mlčky jsem se posadila na lavici a přijala horký čaj. Gekon se mi schoulil na rameni, ten nepatrný pohyb mi připomněl, že tam stále je, jinak bych na něj dočista zapomněla. Toužila jsem se ho na dost věcí zeptat, ale věděla jsem, že by měl začít mluvit on sám. Proto jsem jen nasála vůni čaje a objala hned oběma rukama a podívala se na něj s prosbou v očích.
Lady
Hraničáři

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost8 + 1
Tělesná zdatnost6
Inteligence5
Charisma7 + 1
Síla vůle4
Vnímání7
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Wed Jan 11, 2017 11:17 pm

Gullet

Gullet, tiše seděl a sledoval ji. Osobně se potkali jen dvakrát a sám velel jiné části království. Měl pár let před důchodem, které si po letech služby zasloužil.
Upil z čaje a podíval se na Lady. Bylo na ní vidět že je zdrcená. I když se to tak možná nezdalo tak bylo Lady jasné že Gullet neměl povinost sem vůbec chodit a dělá to jen ze své dobré vůle.
"Mám stopu, poměrně vychladlou ale přeci stopu." řekl prostě a opět si usrkl z čaje.
"4 dny zpátky se muž odpovídající popisu tvého bratra zastavil nedaleko Alberonu. Hostinský říkal že nemluvil moc ale měl nabaleno na zimu. Nejspíš jde směrem na sever. Nic víc nemám, přeci jen stopovat ho je... složité." řekl a podíval se na ni. Přicházel téměř s prázdnýma rukama ovšem věděl že při ztrátě blízkého vám i nit, kterou můžete sledovat, někdy poradí kde se cíl nachází.
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lady za Thu Jan 12, 2017 7:15 am

Když mě upozornil, že má stopu, okamžitě jsem se napřímila a poslouchala ho. Nemluvil, celý on.
"Alberon, to není tak daleko, ale jak ho znám, bude dál." Vypila jsem v rychlosti svůj čaj a postavila se.
"Děkuji Vám, moc jste mi pomohl." Zdvořile se mu ukloním. Kdybych mohla dala bych mu i pusu
Je za poslední dobu první, kdo mi řekl něco užitečného.
Lady
Hraničáři

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost8 + 1
Tělesná zdatnost6
Inteligence5
Charisma7 + 1
Síla vůle4
Vnímání7
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Thu Jan 12, 2017 12:43 pm

Gullet

Všiml si jak se Lady napružila a lehce se uchechtl. Věděl jaké to je. Byl rád že jeho cesta nepřišla vniveč a mohl pomoci, byť jen lehce. Ještě tedy dodal vlastní poznatky, které mohly či nemuseli pomoci.
"Můj odhad je směr Albien... Od Skalnatých hor jsem šel já takže bych měl společnou cestu a narazil bych na něj. Jistě... mohl jsem ho přehlídnout. Ovšem, je víc pravděpodobný že šel jinam." řekl Gullet a protáhl se. Poté znaveně pokračoval. "Navíc, Skalnaté hory bych bral až poté co vyčerpáš všechny možnosti. Není to místo, na které je moudré se vypravit sám." Odmlčel se a začal upíjet ze svého šálku čaje. Gullet vypadl hůř než si ho Lady pamatovala. Strávil poslední tři dny v sedle s přestávkami na spánek. Zima tady na jihu nebyla, ovšem Callenhad a Skalnaté hory byly jiné kafe. Byl teď rád za chvilku odpočinku, kterého si o samotě nikdy plně nedopřál. Od té doby co mu umřel učeň byl úplně sám a jeho život se změnil. Byl tedy rád, i když si to nikdy nepřipustil a lidem říkal jinak, za trochu společnosti.
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lady za Thu Jan 12, 2017 12:57 pm

Vyposlechla jsem si jeho rady. Jestli jsem se za svůj dlouhý život něco naučila, tak to, že starší lidé jsou moudří a objektivnější. Působil na mě velmi staře. Bylo mi ho až líto. Ale já nejsem necita. Stoupla jsem si před něj a položila mu ruku na rameno s vlídným úsměvem.
"Odpočiňte si. Ještě jednou děkuji, za stopu i za rady." A políbila ho na čelo. Čekala mě dlouhá cesta. Nejdřív bude třeba se připravit na cestu a sehnat koně. Takže cesta za velitelem mě nemine.
Lady
Hraničáři

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost8 + 1
Tělesná zdatnost6
Inteligence5
Charisma7 + 1
Síla vůle4
Vnímání7
Štěstí4

Život:
110/110  (110/110)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Thu Jan 12, 2017 1:10 pm

Gullet

Gullet se mírně napnul, jak už mu to jeho výcvik křičel do ucha, když se Lady dostala do jeho diskrétní zóny. Ovšem necítil od ní známky agrese čili svaly povolili a nechal si položit ruku na rameno a následně se nechal políbit na čelo.
Jakožto muž svého věku a postavení se tvářil stejně neutrálně jako předtím. Poté co však promluvil se dala slyšet lehká změna v jeho hlasu a jeho tváře lehce zrůžověli.
"Ehm... kůň před domem..."řekl trochu krkolomě a poté se však vzpamatoval a byl opět jeho staré já.
"Kůň před domem. Pujč si ho. Vrať ho do Lybsteru, odkud sem si ho vypůjčil já." vysvětloval Gullet. Jako stará liška už počítal i s tímto krokem. Poté už však moc nepromlouval a uzavřel se do sebe. Neměl rád známky slabosti, které zde vyplívali na povrch a proto už dělal že ho velmi zajímá praskající dřevo v krbu.
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lady za Thu Jan 12, 2017 1:16 pm

Usměju se. Lichotila mi jeho reakce. Alespoň jsem ho doufejme potěšila jako vzápětí on mě s koněm. S vděkem na něj a otočim se na patě a spěšně odcházím.
Nechci ztratit minutu. Až Felixe najdu, přinejmenším ho zbiju. Přistouoila jsem ke koni a pohladila ho znovu
Poté jsem se vyšvihla do sedla a otočila ho směrem od hranic.
"No tak jdem ba to Henry." Probesu a sundám si gekona z ramene a zavřu ho do jeho kapsičky. Pomalu rozhodně nepojedu.

Přesun
Lady
Hraničáři

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4
Obratnost8 + 1
Tělesná zdatnost6
Inteligence5