Cesty a planiny

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Re: Cesty a planiny

Příspěvek pro Admin za Tue Oct 03, 2017 12:11 am

Dryáda sebou nejprve instinktivně škubla. Poté však dovolila Jackobově ruce dotknout se té její. Dryáda teď měla přístup k jeho hlavě a cítila na co Jackob myslí ovšem stále to pro ni byli jen nesmysli. Co Jackob vlastně dělal bylo že mluvil, jen sám pro sebe. Jackob mohl od ní cítit známku samutku. Obrázek stejného stromu se mu zjevil před očima. Toho stromu který se dřevorubec snažil setnout. Poté nahnula hlavu a jakoby se ho na něco ptala.  Proč se tam nemůže vrátit?
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 352

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jackob za Tue Oct 03, 2017 4:06 pm

Začal jsem myslet na její vlastní vzpomínky, nejprve na prchajícího dřevorubce a alchymistu, poté na umírajícího lovce a následně na dva inkvizitory. Přidal jsem k tomu vlastní představu dívky vracející se ke stromu který mi ukázala a přicházející inkvizitory.
Jackob
Vrabčák

Poèet pøíspìvkù : 110

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla6
Obratnost6
Tělesná zdatnost6
Inteligence5
Charisma5
Síla vůle6 + 1
Vnímání5
Štěstí6 + 1

Život:
100/100  (100/100)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Wed Oct 04, 2017 3:16 pm

Dryáda smutně kývla, nechápala důvody těch lidí ovšem chápala že tam není vítána, ať už jejich důvody byli jakékoliv. Pustila se poté jeho ruky a lehla si do vozu.
Jane se poté podívala a zaznemana si že to asi fungovalo, pro případ že by někdy potřebovala komunikovat s Dryádou.

...

Posléze se vysvětlilo co že se to vzadu přestě stalo Argoniánů a Tohrenovi. Všichni byli velmi překvapení a nevěděli jak se vlastně o celé situaci cítit. Tohren byl celkem zaujatý jejich novou společnicí a Jackob si mohl všimnout že už je to podruhé co ho fascinuje něco nového a neznámého. Dryáda celou cestu spala takže se jí nikdo nevěnoval.
Když se les ztratil za nimi, na obzoru se objevil jejich cíl. Ruina kdysi mocného a velkolepého hradu, Highever.

°PŘESUN°
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jackob za Mon Dec 04, 2017 4:12 pm

Rozhlédl jsem se a došel za ostatními, plán byl jednoduchý Jane a já se dojdeme podívat co se stalo, zatímco Thoren nás bude krýt z dálky. Malik zůstane u karavany pro případ útoku ze zálohy. Hlavou se mi honily myšlenky o tom co by se tak mohlo posrat.
Jackob
Vrabčák

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla6
Obratnost6
Tělesná zdatnost6
Inteligence5
Charisma5
Síla vůle6 + 1
Vnímání5
Štěstí6 + 1

Život:
100/100  (100/100)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Mon Dec 04, 2017 5:17 pm

Tohren a oba Argoniáni byli očividně nervózní. Celá situace vypadala podivně. Les sám o sobě působil atmosférou jako vystřižený z hororu a jak je známé, strach plodí strach.
Malik měl oči na šťopkách. Jeho výraz nebyl strach spíše vzrušení. Pro orka očividně celá tahle situace působila jinak.
Jane? Ta působila úplně klidně. Jakoby to pro ni byla běžná středa.
Jackob si také všiml žlutých očí svítící zevntiřku jednoho z jejich vozů, značíc že i jejich malá společnice měla zájem co že se to děje.
Když dostali všichni své poveli tak kývli hlavou a šly na svá místa. Všichni se rozhlíželi poté kolem a kolem jakoby doufali že uvnitř hustého lesa něco zahlédnou. Marně.
Jane se štítem a kladivem v ruce vyrazila po Jackobově boku směrem ke karavaně. Mlčky. Její oči nebyli zafixované na karavanu nýbrž těkali všude kolem.
Když přišli blíž byli zde vidět nějaké znamení že tu přeci jen něco nehraje.
Karavana mířila směrem z bažin, podle voje které mířili pryč od nich, a kolo bylo skutečně utržené na jednom z kořenů. Kolem a kolem však ani živáček dokonce... ani žádná známka po boji.
Jackob byl asi na deset metrů od karavany a opatrně se přiblížil natolik že viděl že i vnitřek karavany je opuštěn žádné tělo a kupodivu náklad netknutý.
Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jackob za Thu Dec 07, 2017 10:54 pm

"Co si o tom myslíš?" otočil jsem se na Jane, zatímco jsem pohledem projížděl celé okolí jestli něco nespatřím.
Náhle mi hlavou projela myšlenka. "Hele jak moc v okolí působí otrokáři?"
Jackob
Vrabčák

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla6
Obratnost6
Tělesná zdatnost6
Inteligence5
Charisma5
Síla vůle6 + 1
Vnímání5
Štěstí6 + 1

Život:
100/100  (100/100)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za Fri Dec 08, 2017 4:35 pm

Jane pokrčila rameny. Z dálky přeci jen mohla dělat předpoklady.
"Otrokáři? Ne. Ty spíš na sever ale z druhé strany Hor. Nájezdníci. Potom na jihu pod Callenhadem pouštní lidé." řekla.
Jane vešla první do karavany aby ji prozkoumala blíž. Všechno zboží, byliny, kožešiny a různé jiné alchymistické přípravy, byli netknuté. Rozhodně se tedy nejednalo o přepadení.
Nedalo se poznat jak dlouho tu karavana vlastně stála. Cesta přeci jen nebyla frekventovaná, ovšem něco tu nehrálo.
Jane se vynořila z vnitřku karavany a kývla že vše je v pořádku a alespoň zevnitř vozu jim nebezpeční nehrozí.

Admin
Admin

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma