Swamper

 :: Fórum :: Bestiář

Goto down

Swamper

Příspěvek pro Acharon za Sun Jan 08, 2017 10:52 pm

"Iba raz v živote som sa prechádzal bažinami, keď som prvý krát narazil na túto potvoru. Žiadna zákazka ani nič také, potreboval som sa dostať k veži za močiarmi a to sa mi stalo osudným. Prvý krát som ani nevedel ako reagovať, boli to podivné postavy akoby nejakého mroža ktorý zjedol niečo naozaj nepekné a zle zmutoval. Bolo ich viac a zápach z ich úst ktoré tvorili celú časť hlavy bol neznesiteľný. Jedno som si ale zapamätal, ak ich zabijete, okamžite utekajte, pretože len čo zomrú, vybuchnú. A to čo z nich výjde na seba mať nechcete."

- Trevor, Piaty inkvizítor vyššieho rádu.


Swamper

Swamper, groteskná potvora z močiarov, budí u dedinčanov hrôzu, pretože na svoje ešte živé obete vypúšťa žalúdočné šťavy a výpary a potom srká ich rozleptané vnútornosti.  

     • Výskyt: V bažinách a močiaroch
     • Odolnosti: Odolný voči jedu; mierna odolnosť voči omráčeniu.
     • Zranitelnost: Citlivý na striebro a silné zbrane a oheň; proti bloedzuigerom je najefektívnejší silný štýl, čo je občas naozaj problém pretože útočia vo väčších skupinkách a je veľmi ťažké s nimi bojovať, keďže sa radia do rádu mocnejších bytostí.
     • Taktika: Umierajúci Swamper exploduje a zaleje protivníka kyselinou, doporučujeme okamžite po zabití uskakovať alebo sa snažiť zabiť túto potvoru z diaľky za pomoci šípov, prípadne zapálených šípov.
     • Desivosť:  Vysoká
avatar
Acharon

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 17. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla666
Obratnost666
Tělesná zdatnost666
Inteligence666
Charisma666
Síla vůle666
Vnímání666
Štěstí666

Život:
666/666  (666/666)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Fórum :: Bestiář

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru