Jeskyně

Goto down

Jeskyně

Příspěvek pro Admin za Fri Jan 27, 2017 7:45 am

Jeskyně, nacházející se na okraji klidných hor, je ukrytá veřejnosti hustým lesem. Uvnitř jeskyně roste mnoho bylin a hub, a proto je vyhledávána alchymisty. Komplex který se uvnitř nachází se různě větví a nikdo přesně neví co se v různých větvích nachází.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 275

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskyně

Příspěvek pro Admin za Fri Jan 27, 2017 8:02 am

Les

Deš

Tesh i Alchymista, který si nechal říkal "Deš" jelikož jeho celé jméno "Desthaineis" byl hotový jazykolam, dorazily ke vchodu této jeskyně. Bylo tomu zhruba dva dny od doby co odešli z Albienu. Cesta byla pokojná, ostatne u Albienu tomu tak bylo většinou. Les u klidných hor byl sice hustý, ovšem byl relativně často navštěvován takže se zde příšery nacházeli v malém počtu a ty co zde byli se drželi od Tesh a Deše dál.
Cestou sem popsal Deš detaily úkolu. O jeskyni vědělo jen několik alchymistů a Deš byl jedním z nich. Před týdnem, při prozkoumání jedné z větev jeskyně uviděl vzácnou bylinu a bylo mu jasné o co se jedná. Jelikož však neměl nic sebou na přípravu lektvaru musel se vrátit pryč a sehnat vše co potřeboval + někoho kdo mu pomůže. Kdyby se rozkřiklo co že to uvnitř našel bylo mu jasné že by mu bylinu vyfoukli před nosem proto si deatily nechal pro sebe a teď se snimi podělil s Tesh.
"Důvod, proč jsem tě vzal je jeden. Je mi jasné že příprava bude trvat dlouhou dobu a jelikož lektvar nevoní zrovna... příjemně. Může se stát že to "něco" přiláká. Nikdy jsem však uvnitř jeskyně nic neviděl, ale jistota je jistota." řekl Deš povzbudivě a přitom se začal prohrabovat různými potřebami jako na výrobu.
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 275

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma