Historie Ostrovů

Goto down

Historie Ostrovů

Příspěvek pro Admin za Fri May 18, 2018 9:34 pm


Safírové ostrovy, byli od královsví odtržené. Lidé žijící na tomhle ostrově nidky jinou rasu, než tu jejich, nikdy neměli střety s magií a stejně tak neměli problémy s démony. Jeden by proto řekl, že by díky tomu dokázali žít v harmonii ovšem opak je pravdou.

První krůčky této civilizace začínali před tisíci lety. Tato rasa, zvanáv království jako Saphir, vznikla zřejmě za pomocí magie, byť žádné magické předpoklady neměla. Osídlili tyto ostrovy a nikdy se neplavili za jejich hranice. Zpočátku to byli divoši. Vedené malými rodinami a společenstvími. Vraždící se mezi sebou kvůli neobdělané zemi. Nebo kusu masa. Divoši, bylo nejlepší jméno jak je nazvat. Neuměli číst, neuměli psát. Ani nechtěli. Boj byl v jejich krvi.
Dokud nepřišel muž jménem Hattori. Hattori byl jako přízrak. Nikdo neví odkud se vzal a nikdo neví kdo to byl. Ovšem každé dítě na ostrovech zná jeho jméno. Lidi ho měli za blázna, za pobudu ovšem tento muž, se později stal živoucí legendou a něco jako bohem, pro jejich náboženství.
Hattori nenáviděl to, jak se jeho rasa vyvíjela. Nesnesl pohled na to vraždění a neučelné míšení. V jeho pohledu nebyli jiní než zvířata. On měl vyzi o pořádku, cti vzdělání a podobných věcech.
Měl zpočátku jen několik mužů kteří sdíleli jeho vyzi. Trvalo to stovky let. Z menšiny se stala většena, a potomci těhle prvních dětí dodržují dodnes tradice, které Hattori zavedl. Díky němu dnes je tato rasa, tím čím je.
Hatoriho potomci však měli očividně tenhle druh vzporu v krvi. I když většina jeho potmků souhlasila s jeho vizí o oragnizované a patriarchální společnosti, ne všichni se shodili na tom, kdo by jí měl vést. Po Hattoriho smrti to byl vždycky jeho syn, a potom jeho vnuk... dokud však jeho rod nevymřel. Pak se strhla roztržka o to, kdo bude další vládce. Rozrtžka, která trvá dodnes.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru