Zahrady Karigoldu

Goto down

Zahrady Karigoldu

Příspěvek pro Admin za Sun Aug 05, 2018 2:01 pmOpuštěné zahrady nebo také "Zahrady Karigoldu" je rozsáhlý komplex živého plotu, uspořádaného do bludiště. Kdysi pýchou hradu zámku Karigoldu, který se nachází uprostřed zahrad, patřícího vymřelému rodu Avalenů, příbuzným královské rodiny.
Panují pověsti že zámek je prokeltý a nikdo se k němu moc nepřibližuje, byť cesta k němu je přístupná. Mnohokrát se ti, kteří si chtěli přividělat na různých obrazech či špercích, které se stále nacházejí uvnitř, vrátili s prázdnou a s újmou na zdraví. Uvnitř prý žijí stvoření mimo náš svět, duchové bílí jako noc a mrazivý jako lednové ráno. Samotné zahrady jsou však záhadou.
Obrostlý živý plot je plný těch nepodivnějších rostlin a přerostlých švábů, mravenců a hmyzu vůbec. Rostliny jakoby se samy hýbali nezávysle na větru a samotný plot jakoby měnil svůj tvar. Když je klidná noc je slyšet podivný zpěv v okolních vesnicích a stejně tak zvuky všech těch podivných tvorů. Proto většina vesnic se po čase opustila.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru