Shadow / Healing Magic

 :: Fórum :: Postavy :: Spellbook

Goto down

Shadow / Healing Magic

Příspěvek pro Fallen Angel za Wed Aug 08, 2018 4:16 pm

SHADOW MAGIC

Názov schopnosti – Shadow Shield
Popis schopnosti – Ide o jednoduchú formu akejsi základnej obrany, ktorej účelom je odraziť obyčajné štípy, poprípade pár fyzických úderov, či už rukami, nohami, mečom, alebo minimálne zmierniť ich dopad na užívateľa.  V prípade, že sa prelomí, jeho obnova trvá až dva posty. Proti mágii nemá žiaden účinok.
Potrebné skúsenosti – 150
Energy Usage - Malá

Názov schopnosti – Shadow Bolt
Popis schopnosti – V podstate ide o akúsi obdobu obyčajného Fireballu, až na to, že tento spell v podstate ani nie je oheň, temná energia, ktorá má podobné účinky. Nespôsobuje popáleniny ani veľké požiare, za to sa však „prežiera“. Na tejto nízkej úrovni mu síce trvá dlho prežrať sa cez kov a podobne, ale priamy zásah je stále nepríjemný a bolestivý, pretože sa pomaly ale isto zažiera do mäsa. Na tejto úrovni je možné ho používať ako ohnivé gule, teda v menšej forme.
Potrebné skúsenosti – 300
Energy usage – Malá

Názov schopnosti – Shadow Explosion
Popis schopnosti – Linna spôsobí akýsi drobný "výbuch" temnej energie, ktorá sa následne rozprestrie do priestoru v diaľke maximálne päť metrov a odhodí čokoľvek, čo sa v jej dosahu nachádza, preč. Môže ísť o zbrane, šípy, čokoľvek, s čím sa dá manipulovať, zahrňujúc tak samozrejme aj živé bytosti. Stret s touto energiou je zväčša bolestivý, ale sám o sebe nie fatálny ani smrteľný.
Potrebné skúsenosti – 450
Energy Usage – Malá až stredná

Názov schopnosti – Shadow Fire : Inferno
Popis schopnosti – Ide o silnejšiu verziu obyčajného Shadow Fire, kedy je možné využívať ho v rozsiahlejšom merítku, tzn. spôsobiť kontrolovaný „požiar“, rôzne ho rozširovať, zintenzívniť, či naopak, zoslabiť. Táto podoba tohto ohňa je silnejšia, to znamená, že cez rôzne predmety ako aj cez mäso a kosti sa prežiera oveľa rýchlejšie. Na druhú stranu je náročnejšie udržať ho.
Potrebné skúsenosti – 600
Energy Usage – Stredná až veľká

Názov schopnosti – Shadow Form
Popis schopnosti – Ide o schopnosť, kedy Linnine telo doslova nasiakne tú temnú energiu, v podstate sa stane jej súčasťou. V tomto prípade nastane rapídne posílenie doterajších spellov, čo znamená, že majú silnejšie účinky, rýchlejšie pôsobia, akékoľvek slová či prípravy sú nepotrebné. Takisto je nemožné používať akékoľvek liečivé kúzla či tie pochádzajúce z inej triedy počas pôsobenia tejto formy.
Potrebné skúsenosti – 750
Energy Usage – V závislosti od použitých kúziel, väčšinou však veľká. Samo o sebe to nie je nijako náročné.


HEALING MAGIC

Názov schopnosti – Purify
Popis schopnosti – Ide vlastne o kúzlo, ktoré neguje a odstraňuje jedy, negatívne účinky, ilúzie, spánok, psychické vplyvy iných manipulačných kúziel a podobne. Neodstraňuje psychické poruchy samotné či čokoľvek nespôsobené mágiou a jedmi. Toto kúzlo si však takisto vyžaduje formulku a tak isto aj svoj čas. V prípade neskorého príchodu, je nemožné odstrániť jed bez následkov či zaručiť prežitie jedinca. To isté platí aj o magickom vplyve na danú osobu.
Potrebné skúsenosti – 150
Energy Usage - Malá

Názov schopnosti – Prayer of Healing
Popis schopnosti – V podstate ide o základné liečiace kúzlo, ktoré si vyžaduje neustále opakovanie formuly v elfskom jazyku. Toto kúzlo dokáže vyliečiť akékoľvek rezné zranenie, avšak čím horšie, tým viac času si vyžaduje. Zároveň nezaručuje prežitie jedinca , ak vykrváca, tak vykrváca. Neudržiava ho pri vedomí ani pri živote.
Potrebné skúsenosti – 300
Energy Usage – Malá až veľká, záleží na situácii a type zranenia
avatar
Fallen Angel

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 01. 08. 18

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla3-1
Obratnost6+2
Tělesná zdatnost2
Inteligence10
Charisma8-3
Síla vůle7
Vnímání6+1
Štěstí3

Život:
100/100  (100/100)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Fórum :: Postavy :: Spellbook

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru