Tal'maer

 :: Fórum :: Postavy :: Spellbook

Goto down

Tal'maer

Příspěvek pro Quinneth Clarifel za Fri Aug 10, 2018 7:15 pm

SABRE [ 850 / xxx ]

Názov schopnosti – Light Strike
Popis schopnosti – Forma šermu, využívajúca rýchle a precízne útoky, ktoré však nemajú príliš veľkú silu. Najlepšie využitá voči neobrneným nepriateľom a príšerám. Má výhodu napríklad v tom, že sa pri nej príliš neopotrebujú zbrane, keďže šermiar neútočí celou svojou silou.
Potrebné skúsenosti – 150
Energy Usage - Malá


Názov schopnosti – Parry
Popis schopnosti – Nižšia forma obrany, no za to pomerne jednoduchá. Jedná sa o pokus  blokovania či odrazenia súperových útokov.
Potrebné skúsenosti – 300
Energy usage – Malá

Názov schopnosti – Heavy strike
Popis schopnosti – Ťažké seky a útoky šabľou. Často obojručné, či niečo, do čoho opiera celú svoju váhu. Sú schopné sťažiť súperov pokus o zablokovanie a od závislosti na zbrani aj sa dostať cez nejaký tvrdší materiál, ako drevo či kožu. Používa sa hlavne na rozhodenie súperovej obrany.
Potrebné skúsenosti – 450
Energy Usage – Stredná až veľká


Názov schopnosti – Feints
Popis schopnosti – Alebo tiež klamné útoky, triky a finty. Či už sa jedná o prehadzovanie zbrani z jednej do druhej ruky, či klamné seky, na ktoré navodí úplne iný typ útoku. Sú ťažko predvídateľné a veľmi ťažko sa proti fintám obraňuje. Na druhú stranu je možné ich zväčša použiť len raz, alebo sa na ne poriadne pripraviť. 
Potrebné skúsenosti – 600
Energy Usage – Malá až stredná

Názov schopnosti – Riposte
Popis schopnosti – V podstate sa jedná o šermiarsku techniku na takmer majstrovskej úrovni. Čím je užívateľ skúsenejší, tým je smrteľnejšia no naučiť sa už jej základy, trvá roky a roky skúseností. Riposte, alebo tiež odveta je "odpoveďou" na súperové fyzické útoky. Často sa voči nej vôbec nedá brániť, no nie vždy vyjde. Zväćša sa jedná o obranu a útok zároveň, teda odklonenie súperovho útoku, ktorý sa ťahá do následného protiútoku ani nie tak rýchleho, ako skôr nečakaného. Nepriateľ zväčša nedokáže včas zareagovať.
Potrebné skúsenosti – 750
Energy Usage – stredná


Skin-changing

Názov schopnosti – Follower Vision
Popis schopnosti – Technika, použiteľná len na spriatelené zviera, ktoré je ochotné užívateľa nasledovať. Pomocou techniky je užívateľ schopný prevteliť sa do svojho followera a vidieť, počuť a cítiť to, čo on. Pomocou schopnosti ho však nedokáže priamo ovládať, len mu rozdávať príkazy.
Potrebné skúsenosti – 150
Energy Usage - Malá


[size=16]Názov schopnosti – Stun
Popis schopnosti – Schopnosť pomocou ktorej dokáže užívateľ na krátku dobu paralyzovať zvieratá či slabomyseľných tvorov.[/size]
[size=16]Potrebné skúsenosti – 300
Energy usage – Malá
[/size]
avatar
Quinneth Clarifel
Norman

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 08. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla3
Obratnost5
Tělesná zdatnost4+1
Inteligence6+2
Charisma8
Síla vůle9
Vnímání5+1
Štěstí5

Život:
100/100  (100/100)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Fórum :: Postavy :: Spellbook

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru