Žoldácké skupiny

 :: Fórum :: Cechy

Goto down

Žoldácké skupiny

Příspěvek pro Admin za Thu Nov 15, 2018 6:41 pm

V království existuje na stovky skupin který se spojili za společný cíl a tou je jednoznačně zlato. Povětšinou tyhle skupinky čítají řádově desítky, vyjmečně stovky, členů kteří pod společnou vlajkou jezdí po království účastní se potyček mezi rody, nechají se najímat vůči banditům a pokud je doba míru jsou i tací kteří se k loupení a drancování sami přidají.
Každý kdo má za sebou četnou partičku si může takovouhle skupinu založit a proto jich je opravdu mnoho v království. Samozřejmě neslavnější, a zároveň nejpočetnější, jsou Vrabčáci a vrány, tito žoldáci se už dají považovat za cech jelikož mají několik základen po království a lidi najímají již od rekrutů. Je tu však několik dalších skupin, které stojí za zmínku.

Golden Brotherhood


Počet členů: 800
Z toho: 570 pěší, 100 lukostřelců, 60 jízdy a 70 těžké jízdy.
Vůdce: Maenor "The Golden Knight"
Popis: Jednoznačná elita mezi žoldáky. V současné době má pobyt v Higheveru, tato skupina je známá že za všechny své muže si za den účtuje jeden zlatý a proto si ji můžou dovolit jen několik lidí. Většinou se to však vyplatí jelikož se chlubí tím že každý z Bratrstva stojí za tři muže. Maenor je vůdce který se ujal skupiny po smrti předchozího Luciana Jednorukého. Vyznamenaný mnoha bitvami, pasován na rytíře ve čtrnácti letech a živící se mečem od třinácti, tenhle chlapec který vzešel z ničeho se stal jedním z velmi mocných, a bohatých, mužů v království. Nekolikrát to byl on a jeho skupina kdo rozhodl sporné dedictví mezi potomky lordů.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Fórum :: Cechy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru