Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Highever

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Acharon

Acharon


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla666
ObratnostObratnost666
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost666
InteligenceInteligence666
CharismaCharisma666
Síla vůleSíla vůle666
VnímáníVnímání666
ŠtěstíŠtěstí666

Život:
Highever Left_bar_bleue666/666Highever Empty_bar_bleue  (666/666)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Highever   Highever I_icon_minitimeSun Jan 08, 2017 6:28 pm

Highever Highever
Highever Floritop
Strážny hrad na severe ľudského kráľovstva, severne od Callenhadu, ktorý bol postavený kvôli ochrane ríši kvôli nájazdom orkov zo severozápadu. Prichádzali z neznámych planín. Avšak nájazdy ustáli, orkovia sa stiahli do skalnatých hôr kde občas nejaká potýčka nastane, avšak hrad už nemá využitie. Preto upadol, je takmer neobývaný, len hŕstka tvrdohlavých ľudí ostala, doteraz sa bránia pred nájazdami,doteraz ostávajú v polorozpadnutom hrade, kde už financie od kráľa prestali tiecť. Vládne tu tvrdý život a pokojný deň tu nejde nájsť.
Highever Floribot
Návrat nahoru Goto down
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 3:39 pm

Pozoroval jsem rad ke kterému jsme se přibližovali. Podle mého odhadu to bylo další místo kde budeme přenocovat a přemýšlel jsem jak na to bude reagovat dryáda. To byl ale problém který jsem ještě chvilku nemusel řešit. Pro teď jsem přidal do kroku a došel za Malikem.
"Proč jsi vlastně chtěl tu dryádu odehnat?" zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 3:57 pm

Highever byl zhruba půl hodiny vzdálený a proto byl čas na rozhovor. Malik po tu dobu si hleděl svého a neustále svíral sekeru v ruce.
Malik se podobal na hlavě, jeho mluva byla již lepší od doby kdy se potkali poprvé ovšem složitější fráze mu stále dělali problém a tohle bylo velmi složité na popsání a proto dlouho přemýšlel.
"Orkská víra, věřit že existovat dvanáct..." podrbal se na hlavě a hledal slovo které by nejlépe vystihovalo když nakonec na nic nepřišel rozhodl se pronést ono slovo v Orkštině.
"...Dargum. Ork řídit pravidly. Ork nedodržet pravidla, Dargum potrestat. Satyr být Dargum a Dryáda manželka Satyr." řekl Malik poté se odmlčel a řekl.
"Malik odejít od Ork, Malik zříct se víra Ork. Dargum jsou naštváni na Malik."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 4:45 pm

"Aha tys myslel, že přišla pro tebe tě potrestat?" ujišťoval jsem se jestli jsem ho pochopil správně.
Přitom jsem si čím dál tím víc uvědomoval proč vlastně nemám rád víru. V základu na ní není nic špatného a dává naději, ale vždycky se najde někdo kdo jí využije ke strašení a dezinformaci, ať už kvůli vlastnímu prospěchu, nevědomosti nebo pro své vlastní pobavení.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 4:57 pm


"Hmph..." odfrkl nesouhlasně Malik. Viděl na Jackobovi že ho nechápe a přijde mu to možná i trochu na hlavu postavené. Malik si ovšem odfrkl znovu jelikož on věděl že udělal špatně a věděl že bohové jsou na něj naštvaní. Dříve či později se i on dostane svého soudu.
"Dryáda nebýt trest, Dryáda známka toho že bohové pamatují. Dříve či později Dargum potrestat..." řekl prostě Malik.


Naposledy upravil Admin dne Wed Oct 04, 2017 5:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 5:44 pm

"Už chápu." pronesl jsem a mlčel zbytek cesty do hradu. Přemítal jsem přitom kdo tu ještě může chtít žít. Podle toho co jsem slyšel totiž stále hrstka lidí odmítala hrad opustit. Prohlížel jsem si hradby jestli si nevšimnu nějákého místa odkud by byl nejlepší výhled.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 6:02 pm


Ke hradu to netrvalo dlouho a než se člověk nadál brána v polorzopadlém stavu vítala jejich příchod. Jackob napočítal asi 5 mužů v ošuntělém brnění několikrát šticované a prohnuté. Nikdo ze stráží je neodháněl pryč ovšem nikdo je také nevítal s otevřenou náručí. Vypadalo to tu všelijak jen ne hezky.
Jane byla s Dryádou vzadním voze a dávala na ni pozor. Přeci jen nechtěli aby někdo si všiml jejich pasažéra. Dělala to aby ji asi nikdo uvnitř nenašel a stejně tak proto aby nevyvolávala zbytečnou paniku či problémi. Už tak se na ně dívali lidé se svraštěným obočí díky Malikovi. Orkové a tahle pevnost si moc do noty nepřišli.
Muž, který to tu měl očividně na povel poté přešel k předku karavany a vybral si sumu za pobyt. Pravděpodobně tak dělal u většiny karavan a bylo to jedno z mála věcí jak si zdejší lidé mohli něco vidělat.
Tohren se poté vydal kamsi doprostřed ruin aby si protáhl nohy, Malik zůstával v ústraní a snažil se zdejším lidem nelézt moc na oči.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 6:14 pm

Šel jsem na hradby a hledal místo odkud bych měl výhled na karavanu a zároveň na co největší část okolí hradu. Po nějaké době jsem konečně takové místo našel a sedl si tam. Chtěl jsem tam zůstat buď do doby než se začne dít něco zajímavého nebo dokud nebudu dostatečně unavený.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeThu Oct 05, 2017 5:54 pm

Vypadalo to že se situace v této ruině po zbytek noci nezmění. Přeci jen karavany tohle místo vyhledávali jako hlavní místo k přenocování z nějakého důvodu. Ruina to sice byla ovšem i taková ruina měla nějaké ty obyvatele a stráž. Neměla sice hradního pána či bohaté zásoby ovšem navzdory tomu zde stála.
Jejich karavana byla dnes jediná co zde našla přístřeší. Jane a Dryáda byli stále uvnitř vozu aby na ni dával někdo pozor, Argoniáni se bavili spolu s jedním z mužů a Malik stál sám u koní.
Hradby poskytovali výhled do dálky a Jackob mohl daleko na obzoru vidět mlhavé bažiny, cíl jejich cesty. Bažiny se roztahovali daleko na obzoru a kam až oko dohlédlo. Před nimi byl rozlitý les, který sahal až po kopec, na kterém stála tato ruina. Obloha byla jasná a za jejich zády stál měsíc, který všechno tohle ozařoval stříbřitým světlem.
"Krása co?" ozvalo se za ním. Jackob si všiml že Tohren dorazil na hradby taky. Luk a šípy připraveny pro případ neznámého útoku.
"Skoro tě to přesvědčí že svět není tak posranej..."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeWed Oct 11, 2017 11:37 pm

"Víc než ten výhled mě přesvědčila ta dryáda. Je zajímavý co se v tomhle světě dá najít." odpověděl jsem.
"Jinak vypadalo to že tě celkem zajímá" poznamenal jsem s úsměvem. Docela mě zajímalo z čeho pramení jeho zvědavost.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeThu Nov 30, 2017 12:39 pm


"No to je další věc kterou můžeš přidat." řekl s mírným kývnutím Tohren stále hledíc kamsi do neznáma. Chvíli ticha vystřídala vzápětí odpověď.
"Ještě aby ne. Nevidí se to každý den no ne? Já sem byl už vždycky takovej, zvědavej." řekl. Opět padla chvíle ticha jakoby chtěl něco říct ovšem poté se zarazil. Když však viděl že jeho řeč těla ho prozradila rychle odvedl pozornost jinam.
"Věděl si historii tohohle místa?" zeptal se s úsměvem Tohren.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeThu Nov 30, 2017 1:29 pm

"Nejsem si jistej jestli znám celou, ale z toho co vím tak tu může Malik pár lidí znervoznit." kývl jsem hlavou směrem k vozům. "Navíc nehledě na historii to samý platí o tý dryádě, většina lidí má sklony k předsudkum o tom co neznaj. Proto jsem tady, kdyby se něco začalo srát mám perfektní možnost si toho odsud v čas všimnout."
Zahleděl jsem se dolů a snažil se utřídit si myělenky.
"Co všechno víš o inkvizici? napadla mě otázka.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeThu Nov 30, 2017 2:19 pm


"Právě. No dokud bude chodit s vrabčákem na ruce měli by jsme být v pohodě lepší by bylo mít se na pozoru." řekl Tohren.
Tohren se poškrábal na hlavě při zmínce o Inkvizici. Všechna jeho znalost pramenila z toho co se za 30 let dozvěděl ve světě. Narozdíl od jiných si z konverzací pamatoval první poslední. Neřekl by o sobě že sbírá informace spíš porovnává názory a snaží se z nich utvořit si obrázek. Chvilku se zamyslel kde začít ovšem jakmile začal bylo těžké ho zastavit.
"Lidé o nich říkají mnoho. Jedná o vycvičené lovce moster. Přeci jen díky Trhlině se mnoho démonů a příšer do království nedostane ovšem to neznamená že by jich uvintř království bylo málo. Inkvizioři jsou většinou placení za zabíjení těch co se dostanou a těch co už tu jsou. Ovšem... monstra jako taková jsou hodně komplexní takže zabere roky a roky příprav než je někdo schopný se prohlásit za pravého inkvizitora. Ty dva co jsme viděli? Rekruti na to položím hlavu. Po krk v něčem o čem neměli tušení. Potřeboval bys nejméně jeden lidský život na to abys znal každičkou nestvůru a jeden další na to abys nad každou z nich zvítězil. Proto je v Inkvizici jen velmi velmi málo těch zkušených mnoho z nich totiž přijde o hlavu do roka."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeSun Dec 03, 2017 2:37 pm

"Počítám, že některý přišli o život kvůli tomu, že jim stouplo do hlavy to ke komu patří. I když... to se dá asi říct o spoustě lidí co se přidalo k nějákýmu cechu." chvíli jsme si ještě povídali a večer jsem si ustlal na svém místě na hradbách. Jediné v co jsem doufal bylo aby nezačalo pršet.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Highever Left_bar_bleue100/100Highever Empty_bar_bleue  (100/100)

Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitimeMon Dec 04, 2017 3:09 pm

Den 4.

Ráno tu bylo a s ním i nový den. Poté co Jackob strávil noc na nepohodlných hradbách byl trochu pochroumaný, ovšem nic co by pár stovek kroků nespravilo.
Karavana byla během půl hodiny připravená k odjezdu a dřív než slunce přelezlo přes hradby, byly již na cestě. Argorián to vysvětloval tak, že chce se dostat na okraj bažiny předtím než padne noc.

...

Jejich cesta na sever je vedla přes parhorkatinu, různými lesy a potoky. Čím dál se vzdalovali od království a jejich polí, mlýnů či vesnic. Tím víc to tu vypadalo jako pravá divočina.  Cesty poseté štěrkem vystřídaly kamenice dobré tak maximálně na urvání kola. Na cestě mohl Jackob slyšet Tohrena jak nadáva na "Zasraný kameny" a jeho výraz v obličeji a ukopnutý palec mluvily za vše.
Cesta poté přešla do hustého lesa. Zde byla  cesta jen samé kořeny a hlína, vyšlapaná a vyježděná od koní.
O něco později se uprostřed lesa jejich karavana náhle zastavila. Jackob mohl slyšet volání ze předu karavany a poté mohl slyšet mumlání dvou Argoniánu. Když přišel do předu uviděl proč.
Uprostřed cesty stál vůz, podobný tomu jejich. Byl zhruba 100 metrů od nich takže detaily nebyli moc zřetelné ovšem tím jak byl vůz nahlý na jednu stranu bylo zřejmé že na cestě ztratil kolo. Kolem vozu však nebylo vidět pohybu.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Sponsored content





Highever Empty
PříspěvekPředmět: Re: Highever   Highever I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Highever
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Hrady-
Přejdi na: