Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Callenhad (Město)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jun 16, 2016 11:20 am

First topic message reminder :

Callenhad (Město) - Stránka 2 Callenhadpic


Callenhad je jedním z největších měst v Království. Jeho věhlas však nepochází z ničeho chválihodného. Je to město spodiny, město ve kterém slovo autorita je vyškrtnuto ze slovníku, a hlavně je to město příležitostí.
Callenhad je postaven na úpatí hory Fasius, nejvyšší hory široko daleko, mnozí o hoře říkají že je dříve to byla sopka která spí a časem, v době kdy bude město tak prohnilé že bohové budou znechuceni jeho samotnou přítomností, se opět probudí a pohltí město v plamenech. V hoře se těží železo a stříbro. Další významnou přírodní památkou je jezero Callenhad. Jezero je tak velké že si ho jde snadno splést s mořem jelikož z jednoho břehu nevidíte na druhý a přeplout ho podélně trvá několik dní. Na dně jezera se údajně nachází ruiny starého království "prvních". Jezero je však tolik hluboké že nikdo jeho existenci neprokázal a neexistují žádné hmatatelné důkazy. Podél jezera je mnoho rybářských osad a dalších menších městeček které žijí z toho co jim jezero poskytlo. Toto jezero je pro město důležitější než cokoliv vyjma hradeb, nejenom že poskytuje dostatek potravy pro celé město ale také zprostředkovává  „dálnici“ do Alberonu.
Jak už bylo zmíněno město je prohnilé do morku kosti a nic s tím nemůže královská garda ani městská stráž dělat. Každý hlavní představitel ve městě je jenom loutka, dělající cokoliv pro toho kdo mu zaplatí největší sumu. Někdy se najde odvážlivec který se pokusí jít proti systému. Vyzvednout město z jeho pochmurného stavu a navrátit ho do někdejší slávy. Ovšem takovéhle ambice zde nemají dlouhou životnost. Ovšem úřední budovy se zde nacházejí ve středu města známém jako "Oběšencovo náměstí."
Callenhad nemá žádný rod který by mu vedl a takže je prakticky svobodným městem. Je zde pár rodů kteří stále mají nárok na město jako takové a i na okolní zeme.
Dvě věci které jsou zde však v rozkvětu jsou prostituce a černý trh. Na tomto trhu se dá údajně za peníze koupit všechno. Tento trh údajně spadá pod jednu osobu kterou nikdo nezná jinak než „Stín Callenhadu“ nebo zkráceně „Stín“. Historky o této osobě se tradují k samotnému převratu města k dnešnímu stavu.  Říká se že má prsty v každém obchodě ve městě, zaměstnává každého lichváře či pohunka v tomhle městě a každý ve městě mu odevzdává podíl zisku. Nejspíše se jedná o legendu jelikož každý obchodník tvrdí že nic takového nečiní. Může ovšem lhát. Chrámy či kostely se v tomto městě prakticky nenachází. Jsou zde jen menší kaple či pomníky zašlé věkem prakticky nepoužívané.


Naposledy upravil Admin dne Mon Apr 20, 2020 6:12 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com

AutorZpráva
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 2:06 pm

Když jsme dorazili do města vydali jsme se směrem ke krčmě kde podle všeho měl Dicer ve zvyku tam trávit spoustu času, bylo to tedy nejpravděpodobnější místo kde ho najít a peníze za úkol už jsem opravdu celkem potřeboval. "Hele jak jsem říkal na začátku, dáme si pak pivo? zeptal jsem se po cestě Malika.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 2:38 pm

V Callenhadu se jakoby nic nezměnilo od jejich odchodu. Město vypadalo pořád stejně již od dob války. Stejně prohnile a stejně ponuře.
Malik se při návrhu na pivo jen zakroutil hlavou a řekl.
"Malik vzít peníze, Malik jít domů, odpočinek..." řekl. Bylo na něm vidět že zranění se sice hojí ovšem rozhodně nechtěl nic přehnat. Chtěl jen dostat svůj podíl a jít si lehnout do postele.

...

Uvnitř hospody Dicera nepotkali, byli přesměrovaní k sídlu Vrabčáků. Uvnitř sídla bylo vidět několik pohunků. Mnoho znich pilo, hrálo hazard či pořádali zápasy se sázkami. Nebyla zde ovšem ona... ponurá atmosféra jako v okolí Callenhadu. Lidé se zde "bavili" byť byla zábava jakoliv zvrácená.
Dicer si všiml dvou postav a mávnutím je zavolal ke svému stolu vzadu sídla. U stolu seděla jedna žena a jeden muž. Žena po levici a muž po pravici. Dicer usadil Malika a Jackoba ke stolu, naproti nim.
Dicer poté začal.
"Takže... Jak to proběhlo?" zeptal se Dicer s klidem, jakoby už tak nějak čekal odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 2:53 pm

Bandité zemřeli, Byrne zrovna tak, v noci se na nás byla podívat jednotka modré růže a v první chvíli si nás spletli s bandity, ale jejich velitel byl poměrně rozumný chlapík jen si od nás vzal Byrneho hlavu a odešli bez dalších problémů. vytáhl jsem z brašny krví nasáklý balíček s tetováním a hodil ho na stůl.
Doufám, že tohle vám jako důkaz bude stačit.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 3:18 pm


Dicer poté směřoval stejnou otázku i na Malika ovšem ten měl problém s mluvou takže jen souhlasně zamrčel něco pod vousy ale nemělo to větší hlavu či patu, takže ho Dicer zastavil.
Dicer se poté podíval směrem na ženu vedle něho, Min, a s pozvednutým obočím se jí snažil něco naznačit.
"Jop, zhruba to sedí, vynechal sice tu část o mladé paničce, ovšem nelhal v ničem. Bručouna na nějaký menší prácičky. Hezouna vezmu já." řekla Min lehce. Jackobovi teď mohlo být jasné že ho měl někdo neustále na očích. Pravděpodobně ho sledovali aby si potvrdili co za člověka je. O Malikovi chtěli jen vědět jestli dokáže plnit rozkazy a jestli není jen horká hlava. Tak nějak se jejich obavy potvrdili ovšem nebylo to nic hrozného.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 3:34 pm

Přeměřil jsem si pohledem ženu která mi teď měla velet a velice důkladně jsem si ji prohlédl. Ne že by mi vadilo dělat pod ženou to vůbec, ale chtěl jsem vědět trochu víc o tom pro koho pracuji. Jaké jsou další pokyny? zeptal jsem se své nové šéfky a začal přemýšlet o tom jak moc asi musí být nebezpečná, případně jaké schopnosti a okolnosti ji dostaly mezi vrabčáky.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 4:37 pm

Min se ze široka usmála. Byla jedna z těch kteří se usmívali téměř pořád ovšem její hlas hovořil trochu ... sadisticky... a její úsměv měl mnoho vrstev a použití. Tenhle úsměv byl tajuplný jak jen to bylo možné.
"Pro dnešek volno. Zítra si přijď pro tetování a popvídáme si trošku víc. Zatím se můžeš pobavit tady, nebo jít si po svejch, jak chceš." řekla Min, vstala pryč a šla do zadní části. Dicer hodil měšec s pěnezmi před Malika a Jackoba. bylo v něm několik stříbrňáků a zlaťáků, které dohromady čítaly 5 zlatek pro každého. Dicer poté naznačil Jackobovi aby si šel po svých, očividně chtěl ještě něco probrat s Malikem.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 6:47 pm

Rozhodl jsem se, že počkám do druhého dne. Do večera jsem se procházel po městě a pak jsem se šel do bordelu kde dřív pracovala matka, ne za zábavou, ale protože jsem tam měl díky známosti s bordelmamá pokoj a postel na které  jsem se mohl vyspat. Jediné co za to kdy chtěla byla nějáká ta službička když se zákazníkovi nechtělo platit nebo se špatně choval. Zdravím, potřebujete dnes ode mě něco madam. pozdravil jsem mamá při příchodu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 06, 2017 2:11 pm

Sídlo Vrabčáků - druhý den

Min

Sídlo vypadalo stejně jako včera. S tím rozdílem že min neseděla u stolu spolu s dicerem a oním dalším mužem ale seděla a usmívala se na to jak jí jdou karty. Když uviděla Jackoba mírně se na něj úsmála a vstala od stolu tučný měšec v ruce.
Na jeho otázku se ozval hlasitý smých
"Madam? To si nech na děvky. Jsem Min." řekla a natáhla mu ruku na pozdrav.
"Pojď semnou hezoune dostaneš kérku a pak uvidíme co s tebou." řekla Min a odtáhla ho do menší části lokálu. Seděl tam muž který měl v ruce nástroje na tetování. Tetování byl tehdy bolestivý proces ovšem jelikož Vrabčáci už používali toto několik let tak v tom byly zběhlý a infekce byla celkem vzácnost. Jackob dostal svoji kérku a čímž byl přijat mezi ně.
"Takže... dnes máme docela zajímavou prácičku. Doufám že umíš stopovat?" zeptala se Min se zvědavým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 06, 2017 6:55 pm

"Mimo město nijak zvlášť, něco málo jsem pochytil od Malika, ale rozhodně mám hodně co dohánět. Ve městě je to jiná nestopuje se tu klasickým způsobem ale tím že se člověk vyptává, případně jde podle krvavé stopy i když docela drobné, a co se toho týče mám myslím dostatek zkušeností." během toho co jsem mluvil jsem vytáhl kukri a brousek a párkrát přejel brouskem po čepeli abych udržel ostří v co možná nejlepší kondici.
"Každopádně bych se rád naučil stopování v přírodě o dost lépe, předpokládám že by se mi to mohlo hodit."
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 06, 2017 7:38 pm


"Výborně." řekla Min. To o stopování byla spíše řečnická otázka. Tak či onak by dělal právě tohle. Rukou mávla k malému baru uprostřed sídla, okud jí donesly pivo. Jackob si mohl všimnout že takovýhle servis tu měla jen Min.
"Věc se má takhle. Včera bylo vykradeno jedno skladiště. Jednalo se o přístavní skladiště kde se schraňovali import z Alberonu. Loď přivezla po jezeru věci s Alberonu, vyhodila je do skladiště a tady se prodali. Jídlo, ruda, cokoliv si jen vzpomeneš. Háček je v tom že převozníci byli podmáznutí a stejné lodě, a stejné skladiště, se používalo na dovoz věcí na zdejší černý trh. Převozníci nikdy nevěděli co vozí. Problém je v tom že někdo musel být dost velký idiot na to aby vyslepičil tuto informaci a všechny věci z minulé zásilky, a i chlapy co je měli hlídat, jsou fuč."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 06, 2017 8:12 pm

"Zařídila sis tu super obsluhu." řekl jsem s úsměvem a zamysle jsem se. Pokud si někdo pustil pusu na špacír bude bude se buď snažit někde zašít nebo v horším případě mrtvý, horší je to kvůli tomu že z mrtvoly nedostanu odpovědi. Od mrtvoly možná ne, ale zeptat se Min na podrobnosti abych lépe věděl na čem jsem by stálo za zkoušku, navíc Min vypadala svým způsobem celkem mile a já chtěl o ní zjisti aspoň trochu ohledně toho jak se chová. "Měl bych pár otázek nemusí to být nutně potvrzený ale v tomhle městě dost často kolujou drby tak mě zajímá jestli se ti něco nedoneslo. Je někdo konkrétní koho by jsem měl hledat? Ví někdo co bylo v zásilce? A nejdůležitější mám docela vyprahlo v puse mohla bys mi prosím mávnout taky pro jedno?"
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 7:12 pm


Min mávla rukou a barman opět poslušně donesl jednu pintu. Členové cechu měly většinou pití za polovic. Min, díky jejímu postavení ve Vrabčácích, je měla zadarmo. Nějaké výhody to stím neslo.
"Koho by jsme měli hledat." opravila ho uprostřed jeho řeči Min.
"Úkol je důležitej a furt seš ještě nezkušený štěně." dodala, což od ní znělo docela srandovně jelikož byla mladší než Jackob.
Když se jí zeptal Jackob na drby jen zakroutila hlavou, žádné nebyly jelikož se to drželo pod pokličkou jak jen to šlo.
"Většinou jsou to jen žblebty, kterým nemůžeš věřit. Můj odhad? Někdo z našich. To co bylo v zásilce vím já a to ti musí stačit. Věř tomu že to ale bylo docela drahé a čím dřív to dostaneme zpátky, tím líp." Min poté dopila pivo a pokud to bylo vše a Jackob neměl další otázky vyrazili spolu směrem ke skladišti.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 9:03 pm

Cestou ke skladišti jsem se trochu znudil a tak jsem začal lehce rýpat do Min. "Každý štěně si vodíš na procházky? A vůbec proč nesmim vědět aspoň zhruba jak ta zásilka vypadá? Jasný nic o tom nemám vědět chápu, ale co když se nějákym způsobem rozdělíme, já jí budu mít přímo před nosem ale nebudu to vědět protože mi nechceš nic říct. Aspoň velikost tý zásilky by se hodilo říct." něják se mi vytratily slova protož jsem si uvědomil kam přesně jdeme. O tom skladišti se říká, že ho má pod palcem Stín (stejně jako o čemkoliv v tomhle městě co je nelegální a výnosné). Znuděný výraz v mé tváři najednou zmizel a místo něj se objevila čirá zvědavost. "Co je pravdy na těch legendách o Stínu?"
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 9:39 pm


"Jen ty štěňata, o kterých si myslím že by je nějaký větší pes mohl zakousnout." řekla Min uštěpačně. I když byla poměrně laxní a ne tolik napjatá jako několik jejich kolegů, stále to byla jedna z Vrabčáků.
"Vše s časem." řekla jako odpověď. Očividně chtěla Jackobovi ukázat celou závažnost a velikost celé situace a věřila že by bylo lepší ukázat věci na místě, než mu je složitě popisovat.
Když přišla narážka na místní Legendu její krok se spomalil a úsměv na její tváři se lehce změnil.
"Chlapče ptáš se na moc otázek a jsou otázky na které je lepší neznát odpověď." řekla Min. Mohlo to značit že věděla a o koho jde a jestli je jeho indentita pravdivá a že radila Jackobovi aby se dál nevyptával. Stejně tak to mohlo značit že se ona sama radši na takové věci neptala.

...

Skladiště

Jackob i Min došli k budově u které bylo plno prostých lidí šachující s bednami ven a zase dovnitř. Bylo to tu rušné a na jednu stranu se dalo pochopit proč zrovna tady se ukrývalo jedno z překladišť pro černý trh. Ovšem stopování zde bylo o trochu těžší.
Vešli do budovy, uvnitř byla jedna velká ulice a po stranách mnoho polic a různých regálů. Min ho vedla tou ulicí až na samotný konec, poté vzala poslední ulicí doleva Přivítalo je schodiště směrem dolů. Ve sklepení byla pěkná zima, bylo zde plno sudů a očividně sloužili jako překladiště potravy či vína. Opět nic nesavědčovalo tomu že se zde skrývá překladiště černého trhu. Když přišli do rohu místnosti Min otevřela víko jednoho z větších sudů ve kterém se nacházel žebřík směrem do nižšího patra.
"Tak jsme tady." řekla Min poté co slezla dolů. Nacházeli se ve sklepě asi 4x4 metry velkém.
Jackob mohl vidět že z místnosti odkud byl vedla i chodba kamsi pryč. Mohl odtam cítit pořádný puch a bylo jednoduché si dovtípit že to vede do místní kanalizace.
V samotné místnosti bylo několik beden, otevřených vycpaných senem. Uvnitř většiny beden se stále však skýtalo zboží. V jednom byl jakýsi prsten, v druhé meč, ve třetí obraz a v další nějaký šutr, u kterého by Jackob přísahal že pulzoval. Všechny ty věci měli cenu několika stovek zlaťáků.
"Jediné co chybí bylo támhle." ukázala Min na obraz, ze kterého bylo vyříznuté plátno.
"Tohle bylo celá minulá zásilka. Obraz patřil jedné vdově a byl oceněn na nějakých 200 zlaťáků. Nic za co by někdo riskoval krk." bylo na ní vidět že i ona sama nechápe proč by někdo takovou cetku.
"Ten kdo to udělal věděl o všem, přišel skrz skladiště, odrovnal dva z našich strážných, potom ty co byli uvnitř..." řekla a přitom ukázala na ke vstupu do kanalizace kde byla vidět zachlá krev... "a zdejchnul se pryč."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 10:08 pm

Rychle jsem projel celou místnost a veškeré zboží pohledem. "Je tu víc věcí s pravděpodobně větší hodnotou a některý z nich jsou dostatečně malý a lehký na to aby si je ten kdo tu byl odnesl i s obrazem, přesto si zloděj odnesl pouze obraz. To může znamenat víc věci ale tři jsou nejpravděpodobnější.
1. Buď byl obraz špatně oceněn, ať už náhodou nebo úmyslně a měl několika násobně vyšší hodnotu než si myslíme ale potom by bylo zbytečný ho krást stačilo by ho koupit a obratem prodat takže by se náš zloděj musel bát že se zjistí pravá cena.
2. Prodej obrazu nebyl to po čem zloděj šel a bylo v něm něco nějákým způsobem ukryto.
3. Obraz vzal někdo kdo o něj měl zájem ale nechtěl nebo nemohl za něj zaplatit. V tu chvíli je dost pravděpodobná citová vazba na ten obraz. Víš co na něm bylo?
A pak je tu otázka společná pro všechny body je někdo kdo měl zájem o ten obraz?"
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 10:28 pm


Min si poslouchala jeho výklad. Vypadala že zvažuje ovšem byla moc líná než aby se dohadovala o těchto věcech. Nakonec jen pokrčila rameny a řekla.
"Všechno je možný, můžem se jen dohadovat co z toho bude pravda a už asi můžeš tušit proč jsem si tě vzala sebou." řekla a ukázala směrem na kanalizaci do které se jí očividně nechtělo.
"Já mezitím projdu vrch skladiště, optám se lidí. Ty zkusíš projít kanály." řekla mu mrknutím oka.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 10:51 pm

"Jop došlo mi, že brodit se ve sračkách se ti chtít nebude." řekl jsem a oplatil mrknutí. "Mimochodem je tam vidět nebo mi dáš pochodeň?" a protože to byla spíš řečnická otázka už jsem se po nějáké začal poohlížet.
Poté jsem se již se zapálenou pochodní vydal do kanálu. Smrad nebyl tak hrozný jak jsem čekal, upřímně některé z ulic města smrděly hůř. Hledal jsem jakoukoliv stopu která by mi prozradila cokoliv o někom kdo tudy prošel a postupně jsem zkoumal stále hlouběji.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 1:01 pm

Min

Mírně pokrčila rameny a ukázala na pochodně v sudu u dveří. Většina z nich tam ležela v nějaké husté směsi která fungovala jako "palivo". Bylo by postavené na hlavu tuto místnost držet osvětlenou celou dobu. Jediná vyjímka byla teď, ze zřejmých důvodů. Min a Jackob nebyli jediní kteří pracovali na tomto úkolu. Nešlo tu ani tak o ten obraz, pro většinu lidí byl téměř bez cený. Min měla za to, že zde jde o "čest". Nikdo si jen tak nenakráčel do skladiště vrabčáků, ukradl jejich zboží, zabil jejich muže a odešel si s úsměvem.
Min poté mávla rukou na Jackoba a vylezla po žebříku pryč, vyptávat se lidí kolem na informace.

...

Jackob, poté co vešel do kanalizace si mohl všimnout dvou věcí, zápachu, který byl téměř nesnesitelný (není divu když se nacházel u výtoku kanalizace), a dvě krvavé stopy vedoucí směrem ke konci kanalizace. Stopy vypadali jakoby někdo táhnul tělo směrem k moři. Stopy končili na samotném okraji, kde pravděpodobně někdo odhodil těla do moře.
Směrem dovnitř města bylo vidět jen položené lano, které se táhlo bůhví jak daleko a bylo zakotvené ke zdi pomocí železných kroužků.


Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 3:21 pm

Hledat těla v moří mi přišlo zbytečné, raději jsem se rozhodl pokračovat podél lana dál do hlubin. Po cestě mě napadla ještě další možnost toho co se stalo a sice to, že mohlo jít o někoho z cechu kdo se dostal do finančních potíží.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 3:36 pm


Podél lana šel Jackob nějakou tu chvíli, zápach se mohl stávat snesitelnějším po nějaké době, možná protože "sraček" bylo míň čím dál se dostal, a nebo protože si na ně už jeho nos zvykl. Když došel podél lana tam kde končilo uviděl dva muže s tetováním na předloktí. Šlo o další muže z vrabčáků. U nich lano končilo.
Z počátku se oba z mužů sáhli po své zbrani ovšem při pohledu na Jackoba, který si všiml tetování a ukázal jim své se uvolnili.
"Hoy." řekl jeden z nich, ten mladší z mužů, stojící u žebříku u kterého bylo lano utažené. Čekal na Jackoba až začne.

Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 3:51 pm

"Zdravím vy jste nová hlídka?" Tak něják jsem předpokládal že na někoho z cechu dřív nebo později narazím, ve skladišti je pořád spousta cenných věcí a nechat je bez dozoru by byla blbost. "Mimochodem nevíte kdo dorazil na místo po krádeži jako první?"
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 4:03 pm

"Jo, Gert a Vulae." řekl mladší muž a ukázal prvně na sebe a poté na svého společníka. Nevypadali vůbec podezdřivě a Jackob mohl přísahat že už je koutkem oka zahlédl včera na základně. Když přišla otázka na to kdo prošel první po krádeži. Gert se podíval za sebe ovšem jeho společník jen pokrčil rameny.
"Hm... my jsme neměli stráž při tom kdy se to stalo. Takže ti v tomhle jen těžko pomůžu."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 4:36 pm

Trochu mě to mrzelo ale víceméně jsem zápornou odpověď čekal. "Tak jo rád jsem vás poznal chlapi. Jen pro info kam přesně vede ten žebřík? Abych nebyl překvapenej kde se objevím." a už jsem začal lézt nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 5:05 pm


"No posluž." řekl Gert, který se ani nepokoušel Jackoba zastavit. Přeci jen měl tetování na ruce a každý z cechu mohl projít bez sebemenší úhony. Tedy do části do které se Jackob teď chystal vstoupit.

...

Když se Jackob dostal do vyššího patra budovy uviděl krátkou chodbu, ve které bylo několik krabic totožných s těmi v předchozím skladišti. Bylo jich o hodně méně a byli prázdné. Jackoba přivítal neznámý hlas ovšem známý obličej.
"Zdravím." řekl muž kterého Jackob viděl včera u stolu. Byl to ten muž který si vzal Malika pod svoji "ruku". Nekoukal se však přímo na něj jelikož se přehraboval v krabicích čili si ho spletl s nějakým "poslíčkem"
"Už bylo na čase... přepokládám že onen kámen už přijel?" zeptal se Jackoba mluvíc stále do zdi. Když nebyla odpověď tak se otočil a uviděl Jackoba.
"Ou... co potřebuješ?"
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 5:50 pm

"Jestli myslíte ten co vypadá že pulzuje tak ano." zkusil jsem mu dát odpověď na jeho otázku.
"Ohledně toho co potřebuju tak s Min hledáme někoho kdo sebral jeden obraz a zabil stráže. O to zvláštnější že zmizel pouze obraz oceněnej na 200 zlatejch. Asi nevíte co na něm bylo zvláštního?" Vážně mě zajímalo čím byl obraz tak speciální že zloděje nic jiného nezaujalo na tolik aby si to vzal taky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Callenhad (Město) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Callenhad (Město)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Angelwood (Město)
» Albien (Město)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Města-
Přejdi na: