Stormfury Harbor

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Stormfury Harbor

Příspěvek pro Luzzerg za Mon Oct 29, 2018 9:24 pm

Odmietol ma. Spravil to síce milo a spôsobom, ktorý ma prinútil zamyslieť sa nad tým, že som v podstate úplne zbytočná, ale stále to bolo odmietnutie, ktoré ma trocha mrzelo. No aspoň mi vyvrátil nejakú fantazírnu predstavu o tom, ako explorers fungujú. Neostávalo mi nič iné, len prikývnuť. 
"Dobre teda, ostanem na Citadele aj naďalej.. Tak či tak tam pošlú Antoineho.. a on bude potrebovať niekoho.. No.. nič v zlom hah ten chalan je génius, ale tiež je to stratený prípad." Predsa len, hlava stále v oblakoch. To mohlo byť veľmi nebezpečné aj pre neho.
avatar
Luzzerg
Norman

Poèet pøíspìvkù : 273
Join date : 08. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4+1
Obratnost6+2
Tělesná zdatnost4+1
Inteligence9
Charisma9-2
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí5

Život:
100/100  (100/100)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Stormfury Harbor

Příspěvek pro Admin za Tue Oct 30, 2018 2:34 pm

S tou Citadelou to byl jen návrh. zasmál se Luis. Nejsem otec abych ti rozkazoval. řekl chápavě jelikož sám měl jisté problémy s otcem a i s jeho povahou.
"Ostatně co budeš dělat je jen na tobě." řekl nakonec a přehodil luk přes záda. Všiml sí totiž toho že za rohem na chodbě se mihnuli světlo, značící  pochodně. Někdo by ho mohl vidět a to značilo problémy.
Luis se totiž ještě neohlásil u brány a ani tu vlastně nebyl pozván. Proto by bylo ošemetné kdyby ho tu někdo viděl dříve než se měl v plánu ohlásit.
"Vyřiď pozdravy sestřičce. Lucille." upřesnil poté Luis a poté se ztratil dál v chodbě pryč před příchozím.
Proč měl tolik naspěch nebo co ho vedlo k těmhle tajnostem Quinn nevěděla. Měla pocit že jí toho Luis hodně neříkal, a také si už na to začala zvykat.
Ona neznámá osoba se ukázala být jen obyčejný strážný. Jak se sluší a patří mladou dámu pozdravil a dál se věnoval své obchůzce. Zřejmě však nedělal dobrou práci spolu s jeho kolegy, když si nechali proklouznout Luise mezi prsty, jako páru.
Quinn měla teď zbytek večera pro sebe.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 525
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Stormfury Harbor

Příspěvek pro Luzzerg za Fri Nov 02, 2018 3:00 pm

A tak som sa s mojim bratom rozlúčila. Len som mu mávla a on sa čo chvíľa stratil. Pravdepodobne tu nebol moc vítaný, zatiaľ. Nikto nechcel mať na dvore niekoho, kto bol neohlásený.

Ignorovala som pozdrav strážnika a len som sa vybrala smerom do hradu. Nie že by som chcela byť nepríjemná, ale keby že mám prikyvovať a odkyvovať každému strážnikovi a sluhovi, ukrútila by som si hlavu. Jednoducho na to nebol čas. Keďže som nevedela čo robiť, len som začal do knižnice, kde som začala doslova zabíjať čas. Ostatne som to mala v pláne robiť až do svadby. Nemohla som povedať, že by ma tešila predstava pobytu v tomto hrade. Začínala tu byť na môj vkus nuda, čo ma samú prekvapilo. Asi ma môj pobyt v citadele trocha zmenil.
avatar
Luzzerg
Norman

Poèet pøíspìvkù : 273
Join date : 08. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4+1
Obratnost6+2
Tělesná zdatnost4+1
Inteligence9
Charisma9-2
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí5

Život:
100/100  (100/100)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Stormfury Harbor

Příspěvek pro Admin za Fri Nov 02, 2018 3:34 pm

Poté co se Quinn rozloučila s Luisem, už zbývalo jen jediné. Svatba. Nebo to co jí předcházelo.

Dny následující probíhali jednotvárným způsobem, ráno snídaně, při kterých ji dělali společnost jak už členové rodiny jí vlastní tak i té budoucí.  Z prvu byla potíž zapamatovat si jejich jména, ovšem u druhé večeře se dalo říct že již většinu ovládá.
Byl tu samozřejmě lord Calcas, současný vládce Bouřlivého přístavu a okolních zemí. Byl to muž ve středním věku a ke komu ho Quinn mohla přirovnat nejlépe by byl asi její strýc. Oba sdíleli plno vlastností. Čest a povinost u nich šla ruku v ruce.

Po Calcasovi tu byli tři jeho synové.  Derwyn, Anyon a Kerwyn.
Anyon byl druhorozený syn Calcase a ze tří bratrů na ni udělal největší dojem.  Jednalo se o atraktivního mladíka kolem 20ti let. Vysoký, svalnatý a neustále dobře naladěn. Když přišlo na turnaj v den před svatbou, kde soutěžilo mnoho mladých a zkušených bojovníků právě tenhle mladík udolal všechnu svoji opozici a vysloužil si tak místo na stupni vítězů. Jeho čin byl o tolik více impozantní že mezi soutěžícími byli i tací jako Constantin, Ser Hugh a Malard Swan.  Anyon často trávil čas ve společnosti mnoha žen a čas od času svojí přítomností potěšil i ji.

Derwyn byl budoucí manžel její sestry, dědic titulu, a nemohlo se jednat o větší opak jeho urostlého, pohledného a udatného bratra.  Byl to obtloustlý mužík, na pohled bledé pokožky který byl tak rozmazlený jak jen to šlo. Říkalo se že mu v životě o nic nešlo a byl tak lehkomyslný jak jen to šlo a neměl daleko k výbuchům hněvu, ovšem Quinn na něm dokázala poznat že to byl jeden z těch typů, které své slova nikdy nepodložil činy.

Kerwyn byl nejstarší z bratrů ovšem jednalo se o bastarda. Quinn o něm mnohé slyšela od služebnictva. Říkalo se že má Derwyna, budoucího dědice těžce pod palcem.  Byl to lstivý člověk. Velmi vážil každého slova. Už v tuhle chvíli zastával většinu poviností ohledně města. Staral se o daně, zprávu, diplomacii a vše co by měl řádný lord dělat. Byl to pravá ruka lorda a nejlepší přítel Derwyna. Aspoň z pohledu Derwyna.
Nakonec tu byli ještě další sourozenci Siani, mladá dívka od které Quinn moc neslyšela jelikož byla vždy stranou o samotě a Mabon chlapec ve věku 11ti let.

Ze strany Clarifelů Quinn poznala polovinu její rodiny.
Pierre, nejstarší z bratrů, jakoby vypadl otci z oka jak vzhledem tak chováním. Quinn však poznala že jeho jazyk nebyl tak ostrý jako otcův a čas od času ho viděla se i usmát. Kolovali o něm zvěsti že nadání v magii nikdy moc nepobral, ovšem vynahradil si to diplomací a intelektem.

Luc a jeho mladá 18ti letá žena Adélia byli pro Quinn největším překvapením. Luc byl velmi tichý, stydlivý a téměř se vyhýbal jakého koliv kontaktu či bálů. Po celou dobu strávil buď v pokoji hrajíc šachy s mladým Florianem, Synem Constantina, a nebo ve stáji s koňmi kteří očividně byli jeho doslovným „koníčkem“.

K jejímu překvapení Luis poté už nedorazil. Dokonce ani na samotnou svatbu. Když se Quinn zeptala otce na svého bratra, bylo jí odpovězeno jen mlčeným a uhýbáním. Až od Constantina se Quinn dozvěděla že byl její bratr v mládí vyhoštěn za zločiny proti rodu, ovšem detaily dál nerozebíral.

Lucille, dívka které měla vyřídit Quinn pozdravy od jejího bratra byla slabá žena blízko k třícitce. Celou dobu její pohled byl směřován k zemi, nemluvíce a očividně jí nebyla přítomnost lidí ani trochu příjemná.  A přesto, když jí vyřídila pozdravy od jejího bratra/dvojčete na tváři se jí rozlil úsměv a její tvář odhalila krásu, která kdysi byla u Lucille na denním pořádku . Když se na jejího bratra vyptala dále, konkrétně proč byl vyhoštěn,  bylo vidět že jí to téma neslo jistou bolest a proto o něm Lucille nemluvila.

Nakonec samotná Bea. Ze sňatku nebyla nadšená. Sama doufala v zásnuby s druhorozeným Anyonem ovšem... jeden nikdy nemá to co chce. Jakožto hrdá a oddaná žena z rodu Clarifelů však vdavky za ne-ideálního manžela Derwyna vzala s hlavou vztyčenou a pokud měla nějaké výhrady, pohřbila je hluboko uvnitř. S Quinn trávila nejvíce času a nakonec jí požádala aby šla i za družičku, což samozřejmě přijala.
Svatba proběhla jako vše kolem ní velkolepě. Mnoho hostů přišlo a polovinu z nich znala jen jmény kte kterým zítra nedokázala Quinn přiřadit tvář. Tanec byl jako tradice na každých svatbách.  Měla několik tanečních partnerů a většina jejich bratrů ji požádala o tanec stejně tak jako všichni mužští členové z druhého rodu.

Ceremonie byla zakončená doprovození novomanželů do lože a na druhý den ráno bylo po svatbě stejně tak rychle jako k ní přišlo.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 525
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Stormfury Harbor

Příspěvek pro Luzzerg za Fri Nov 02, 2018 4:05 pm

Celá udalosť nakoniec ubehla viac menej bez problémov. Väčšinu času som trávila so sestrou, ktorá mala tú smolu, že bol jej mužom tlstý a neschopný idiot. Vlastne sme si na jeho úkor v jej komnatách robili srandu. Kto by si nekopol? No čím sa svadba viac blížila, tým toho bolo menej a mi sme sa obe sústredili skôr na iné udalosti, ako napríklad turnaj a podobne. Naozaj ma prekvapilo, že len tak mladý rytier ho nakoniec vyhral. Oproti Constantínovi? Asi už na môjho strýka doliehali jeho roky. 

Najviac zo všetkého som si užila bál a ak som aj s niekým hovorila, bola to prevažne moja rodina. Bolo zjavné, že chlapcov a mužov z rodu Southshore som.. no ignorovala. Rovnako ako aj všetky ich pokusy o nebodaj druženie či spoločnú reč. Vlastne som im mohla pripomínať nejakú kurelu. Zlatá a veľmi milá voči vlastnej rodine ale, v momente keď ma napríklad taký Anyon požiadal o tanec, zo slovami "radšej by som tancovala s chlapcom od stajne.", som vedela konkurovať aj otcovmu ostrému jazyku. Bola som na seba celkom hrdá. Nakoniec hostina skončila.. a čoskoro nastalo ráno.

A s ránom som odišla ja. Bez nejakého väčšieho rozlúčenia. Vlastne som sa rozlúčila tak ako sa patrilo, len so sestrou, ešte večer pred tým. Bolo mi jasné že ráno sa k nej pravdepodobne nedostanem a ja som chcela odísť zavčasu. Poponáhľala som sa smerom do Citadely. Samozrejme som sa pripojila k nejakej väčšej skupine, ak sa dalo. Bolo nedobre cestovať bez doprovodu.
//presun
avatar
Luzzerg
Norman

Poèet pøíspìvkù : 273
Join date : 08. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla4+1
Obratnost6+2
Tělesná zdatnost4+1
Inteligence9
Charisma9-2
Síla vůle4
Vnímání4+1
Štěstí5

Život:
100/100  (100/100)

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Stormfury Harbor

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru