Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Albien (Město)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSun Dec 18, 2016 11:24 am

Albien (Město) Albien

Albien (Město) Floritop
Albien je hlavním městěm Království.  Z hlavní části se jeho obyvatelé skládají z lidí. Může za to historie která pramení z rasistické historie, která v království dříve vládla. Hlavnímu městu se ostatní rasy vyhýbají buď z důvodů špatných vzpomínek a nebo jen z čiré nenávisti. Místní lidé, ať už si to chtějí či nechtějí připustit, se ostatním rasám vyhýbají, nevěří jim a někteří dokonce mají stejný názor jako jejich předci.
Strategická pozice města uprostřed království z něj udělala kolébku obchodu a centrum všeho dění. Je větší než jakékoliv jiné město a má taktéž nevětší vojenskou sílu. Uvnitř města najdete prakticky všechno až na pár věcí. Není zde například mnoho kostelů a stejně tak zde nevládne černý trh jako v jiných městech.  
Místo, které je nejvýznamnějším v celém městě, a mnozí by řekly že i v celém Království, je královský palác, ležící na vyvýšené hoře která poskytuje přirozenou obranu vůči obléhání.  Palác, jak už tomu bývá, je střežen ve dne v noci a je nepřístupný široké veřejnosti.  Kdokoliv by se chtěl dostat dovnitř musí mít buď pozvání od někoho uvnitř paláce a nebo povolení od  králova pobočníka, sídlícího na městké radnici.
Albien (Město) Floribot
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 11:45 pm

Ulice Albienu

Nebylo to tak dlouho co Elentia našla onu vývěsní tabuli. Bylo na ní různé písma a psaní, mnohé z nihž se nacházeli na pergamenech dlouhých div se nedotýkal promáčené zeminy pod ní. Elentiu však zaujal jeden z vývěšků ukryt před zraky všech kdo by nebyly zvědaví natolik aby se podívali blíže. Nebylo tam nic co by udávalo specifika, či nic co by říkalo o odměně. Možná to bylo ono tajemno a touha po dobrodružstvím, které poslali Elentii, stejně jako mnoho před ní, na místo určení. Na náměstí kde se měla údajná knihovna nacházet.
Náměstí bylo plné stánků, obchodníci křičeli jeden přes druhého různé slevy či různé nabídky které měli. Hotový chaos! Byla tu hlava na hlavě, jak už se od náměstí v hlavním městě očekává. Mnoho lidí na Elentii házelo nepřátelské pohledy, Elf? Tady?, jiní zase ji přešli že si vůbec malé postavičky nevšimly.
Elentia se teď měla dostat do oné knihovny. Otázka je kde se nachází. Určitě někdo věděl o takové knihovně no ne?

Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 11:55 pm

Chvilku jsem koukala na ten prapodivný úkol. Nic nic nic a je to v knihovně. Jo to bude sranda. Napadlo mě. Co byl ale zásadní problém, vidina toho že se budu muset dostat přez náměstí plné lidí, až do té knihovny. To by bylo asi ještě v pořádku nebýt PůlElfka která byla buď pohledem vražděna, zotročována nebo znásilňována. Samozřejmě se najdou i tací kteří by to rádi namixovali. Holka to dáš! Dodala jsem si motivaci, a vyrazila na výpravu. Nenapadla mě lepší věc než se zeptat na cestu. Idiální by bylo nějaké dítě. Si umí být zlé víc než kde jaký dospělý, ale zase mi naději dávala jejich blažená nevědomost.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 12:12 am

Náměstí

Elentia se tedy protlačila mezi davem hledajíc onu knihovnu. Vše co tu však bylo tak čítalo, kovářství, bylinkářství, menší hospůdku, jednu ubytovnu, několik postraních uliček a kašnu. Žádná knihovna. Leták však hovořil jasně. Knihovna měla být tady. To si z ní snad někdo střílí? Bylo tu mnoho lidí ovšem Elfovi asi moc ochotní radu dát nebudou.
Když v tom, jakoby osudem se ozvalo hlasité "svist" z postraní uličky. V uličce ležel muž zády k jedné zdí naproti malým černým dveřím sotva velkým na jednoho člověka. Po bližším prozkoumání byl na dveřích nápis "Knihovnička"
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 12:21 am

Otočila jsem se na ty černé dveře. Proč to dávají na tak špatné místo? Lidé snad neumí číst nebo co? Honilo se mi hlavou a Já se vydala k místu úkolu. Prodrala jsem se davem, překročila muže a vzala za dvře od knihovny. Dobrý den. Slušností je pozdravit, a proto jsem zakřičela z plných plic.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 12:39 am

"Ou ou ou, sestřičko mohla by jsi se ztišit. Zvuk se tu až moc odráží."


řekla osoba sedící před Elentií. Lusknutí prsty protnulo ticho, následně se ozvalo hlasité prásk a dveře se za Elentií zabouchly. Teprve teď si všimla že je v malé místnůstce sotva 2x1 metr. Místnost byla protnuta vejpůl stolem za kterým seděla stará žena s nepřirozeně velkými brýlemi které její oči dělali až nepříjemně velké. Na stropě byla pověšená malá lucerna která osvětlovala tento malý prostor. Byla tu však jen jedna kniha a ta byla položená na stole.
"Posaď se ať se na tebe podívám." řekla knihovnice a lusknutím prstu se jakoby odnikud zjevila židle která Elentii podrazila ze zadu nohy a přisunula ji blíže ke stolu. Mohlo ji být jasné že tohle není jen tak ledajaká knihovna.
Knihovnice se naklonila přes stůl a začal si ji dobře prohlížet. Jednou rukou ji prohlábla vlasy a druhou si posunovala brýle na nose...
"Ano... Ano... Jistý potenciál by tu byl.... Hm.... No za zkoušku nic nedáme že jo?" říkala knihovnice. A nervózně se zasmála. Hovořila jako žena která si ráda mluvila sama pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 12:48 am

Vytřeštila jsem oči když na mě ta žena začala sahat. Dostala jsem strach co mi udělá. Možná mě chce sníst. Tam ale zase vznikla otázka jestli jsou lidé nebo elfové k jídlu. Míšenci určitě také ne. Nebo bych alespoň nebyla dobrá. To klidně odpřísáhnu. Zaskočila bych někomu určitě v krku. A potom by ze mě měli ještě průjem. Alespoň týden. Nakonec bych je strašila celé noci. A kdyby zavolali exorcistu, proklela bych je ze záhrobí. Oh! Madam. Co zkoušet? Jaký potenciál? Snažila jsem se znít v hlase pevně. Nesměla jsem dát najevo strach z toho že mě sní a ještě k tomu bez pořádné omáčky.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 12:58 am

Knihovnice přitom co si očichávala vlasy malé elfky se zasekla. Podívala se na ni a poté se podívala na vlasy v její ruce. Rychle pustila pramen a posadila se zptáky do židle. Nervozně prohodila rukami na svoji obranu přičež se smála.
"Haha.. Vypadám jako podivná babizna co? Zavřela mě tady v malé místnosti čuchá mi vlasy a ošahává mě... Hehe... musím vypadat všelijak. Život a svět je sice lehce temný a ne vždy pěkný. Ale odemně ti nic nehrozí. Měla bych se vysvětlit." řekla a lusknutím prstu se před oběma ženami objevili šálky čaje. Knihovnice začala pít.
"Ah... černý můj oblíbený. V království se nepěstuje a dostat ho od karavany Khajitu je někdy pech. Víš kolik si ty kočičáci účtujou? To je zlodějina! Naštěstí mě jedna ze známých doporučila na jednoho převozníka. Moe, divný jméno pro Khajita. Je sice někdy pozdě ale..." knihovnice se zarazila a opět se začala smát...
"Promiň nejsi tu aby jsi poslouchala povídky o čaji. Tahle kniha je to proč tu si. Moje sestřička ovládá podobné čáry jako já. Ví jak moc si cením mých věcí. Dovnitř zavřela moje přesípací hodiny. Vtip je v tom že já knihu nemůžu otevřít ani se jí dotknout." řekla knihovnice. Jakmile naznačila pohyb rukou směrem ke knize kniha se posunula na stole mimo její dosah.
"Otevři knihu a vrať mi moje hodiny. Nic víc. Nic míň. Můžeš samozřejmně odmítnout. Odměna tě však nemine."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 1:10 am

Chvilku jsem na ni koukala jako na zjevení. Jasně úchylná babka si myslí že mi může čuchat vlasy. Nejsme v reklamě. Protočila jsem oči v sloup, ale pak se usmála jako že nic. Je důležité zachovat si svůj "americký" úsměv. Pro jistotu.
Povídání o čaji mi nevadí. Lehce jsem se napila. Nebyl špatný, ale radši bych o něm poslouchala než ho pila. Děkuji za vaši pohostinost. Otevřít knihu jako jen tak. To mě teda zajímá jestli mi to usekne ruku. Připravena na nejhorší jsem vzala knihu do ruky a otevřela ji.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 1:22 am


Knihovnice se v židly naklonila blíže k Elentii a napjatě sledovala. Když začala vidět jak se stránky odlepují od sebe hlasitě zatleskala.
"Bravo bravo. Tak nelekni se až budeš uvnitř, přeci jen to může být poprvé trochu šok." řekla knihovnice

Kniha se úplně otevřela a vcucla Elentii dovnitř.

Elentia se jakoby "probudila" uprostřed lesní cesty. Kolem a kolem jen temný les a nakonci cesty byla vidět jedna chaloupka z jejíž komína se kouřilo.
Elentia byla přitom navlečená do červeného kostýmu, v ruce košík. Za opaskem stále měla svůj meč a štít byl stále na její ruce.
"Hm.. copak to tu mámé..." ozvalo se jakoby odnikud. Hlas patřil knihovnici.
"Nepanikař zlatíčko, mluvím dovnitř knihy a jen ty mě můžeš slyšet. Tak zhluboka se nadechneme ..." řekla knihovnice. Elentia nic necítila ale Knihovnice sní právě teď sdílela pohled.
"Lesní cesta... opuštěná chaloupka... červená pláštěnka... Ah! No jistě. O červené Karkulce!"řekla Knihovnice vítězoslavně.
Předmět bude určitě svázán s příběhem. Pohádku určitě znáš že ano? Jak tak soudím sestřička nejspíše schovala v příběhu hodiny... Hm... ty si karkulka tak jen dělej to co následovala. Zkus se co nejméně lišit od originální verze. Pamatuj že tohle je kniha! Neměla by si přijít o život ať se děje cokoliv... tedy... snad? Doufám? Hehe...
zasmála se knihovnice nervózně.
Pro začátek byl bylo dobré navštívit "Babičku"
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 1:37 am

No ty krávo! To byla první věc co ze mě vypadla. Pohádka o červené karkulce. Hlavou mi projížděl děj knížky. A zase mě někdo chtěl jíst. Nebo spíše měl, ale to je vedlejší. No. Přeci jen můžu být ráda že nejsem třeba v knize "Kluk ve světě příšer". To bla druhá trochu kloudnější věc. V tu chvíli už ze mě opadl šok z představy toho že jsem vlastně v alternativní realitě, neboli že nahrazuji knižní postavu svou maličkostí. Pche. Pokud to půjde podle plánu, tak toho myslivce záchranáře bude potřebovat ten vlk, a ne Já. Třetí kloudnější myšlenka byla trošku samolibá, ale to bylo také dobře. Dodalo mi to na odvaze. Pak už jsem si jen zkusila, jestli zde funguje moje magie.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 3:27 pm

Pohádkový svět


Karkulka zkusila gravitační magii a kámen na cestě přední se pohnul směrem kupředu.
Knihovnice s úsměvem na rtech pozorovala reakce Karkulky.
"Áno pamatuji si když jsem byla já poprvé v knižním světě. Docela vás to "vtáhne do děje" že? He?" řekla knihovnice jako pokus o vtip ovšem sama si uvědomila jak uboze to znělo a tak si jen lehce odkašlala a soustředila se na to aby "karkulku" dostala na místo určení.
Jelikož karkulka měla v košíku květiny znamenalo to že Vlk již v téhle fázi stihl Karkulku obalamutit. Teď tedy nejspíše měla přijít na řadu fáze kdy Karkulka vstoupí do chaloupky.
Vskutku když Karkulka vstoupila do chaloupky v posteli již ležela Babička.
"Tak ... teď už je to na tobě. Držím palce!" řekla knihovnice a se zaujetím sledovala celou situaci, přitom se snažila lokalizovat své přesípací hodiny.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 3:36 pm

Napadlo mě že nejdřív nějak vyřeším vlka a pak hodiny. Pokud si dobře vzpomínám tak v době kdy karkulka vešla do domu, byl tam již vlk místo babičky.
Babičko. Podívala jsem se na "to". Proč máš tak velké oči? Otázala jsem se a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 4:24 pm

Pohádkový svět

Karkulka tedy začala stím "Proč máš tak velké oči" vlk odpověděl klasicky "To abych tě lépe viděla". Pohádka se odvíjela podle stejného scénaře což knihovnici velmi bavilo. Měla ráda pohádky, měla ráda příběhy, měla ráda balady. Dalo by se říct že měla ráda cokoliv co bylo napsané na papíře. Taky většinu z toho četla a něco z toho si i prožila. Příběh tedy jel do vyjetých kolejích do té chvíle dokud se tedy nestalo to že nepřišla část kdy vlk řekl "To abych tě mohl sníst!" vyskočil z peřin a řítil se směrem k naší "karkulce"
Teď už bylo jen na karkulce zda-li se bude držet příběhu, a nebo bude bojovat.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 5:46 pm

Určitě mě ani ve snu nenapadlo že bych šla do pohádkové říše. A kdyby náhodou určitě bych si vybrala říši divů a ne tudle hrůzu.
Čekala jsem že na mě vyskočí vlk. Takže jsem na to byla připravena. Jakmile se shylovalo k té větě, shodila jsem plášť a pokusila se s úkrokem do něj vlka chytit.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 9:55 pm



Pohádková říše


"Nenene!" zvolal hlas knihovnice ale bylo už pozdě.
Vlk který viděl že na něj letí plášť se zasekl. Karkulka se zasekla a dokonce i plášť ve vzduchu se zasekl. Něco tady nehrálo.
"Tohle nevypadá dobře. Zlatíčko držet se příběhu!" ozval se hlas knihovnice která věděla že sestra s něčím podobným nejspíše počítala. Její teorie byla taková že by měl přijít dřevorubec a zachránit Karkulku stejně jako v pohádce. Ovšem kontinuita příběhu byala přetržena a kdoví co bude následovat teď. Kniha se začala přepisovat.
Vlk se pohnul jako první, jeho oči se roztáhly, čumák se prodloužil a bylo vidět že se více podobal našim vlkodlakům, byť né úplně. Byl o něco menší než oni. Po této proměně se čas začal posouvat kupředu pomalu. Vlk strhl kapuci stranou a hlasitě zavil.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 12:40 am

A do prdele! Změna v realitě mne trochu vyděsila. Přemýšlela jsem na rychlo nějaké rozumné východisko. Došlo mi že osud pohádky je mi k ničemu, potřebovala bych prostě jen najít ty hodiny. Vlku. Neviděl si tu někde hodiny? Takové přesýpací. Zkusila jsem vyjednávání. Určitě ti za to seženu něco lepšího k jídlu než jsem Já. Pořádnou porci.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 2:08 pm


Vlk už ale očividně nebyl tím co předtím. Mluvit na něj nemělo smysl.
Hodiny nebyli nikde v dohledu.
Vlk se postavil na zadní a dal se do útoku. Přeskočil vzdálenost mezi nimi a drápem uštědřil ránu Karkulce. Měla docela štěstí že padla přímo na štít.
Druhá rána však letěla z druhé strany.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 2:34 pm

Levá. Ránu zachytil štít. Todle jsem čekala. Je docela předvýdatelný. Takže teď pravá. Jako každé tupé zvíře které má humanoidní podobu.
Když se ke mě blížila druhá rána, chytla jsem ho pevně oběma rukama, a padala na záda se snahou ho strnout na sebe. Pokud se to povedlo, v tu dobu co na mě padal, jsem vykopla oběma nohama nad sebe se snahou ho za sebe hodit.
Byl o dost mohutnější než Já tudíš i nemotornější. Todle mi prostě muselo vyjít. Nebo to alespoň bylo mé zbožné přání.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 3:20 pm

Pohádková říše

Knihovnice venku si zakryla své brýle jelikož se na tento akt nemohla dívat. Bylo jasné kdo kdy byl ve výhodě.
Vlk, kterého se však chystala zhodit se ani nehnul. Drápy zaryté do dřevěné podlahy se jakoby vysmál jejímu pokusu o přehozní. Rukou ji zvedl jako krabičku sirek ze země a mrštil sní přes místnost.
S hlasitým žuch narazila Karkulka do křesla který zmírnil její náraz ovšem ne zcela utlumil.
Čeho si však Karkulka všimla že ji to ani moc nebolelo. Normálně by se svíjela v křečích ale teď ... nic. Jistě záda měli velkou podlitinu a ruka byla poškrábaná od Drápu ale bolest nikde.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 3:34 pm

Přišlo mi to trošku divné ale pak mi to došlo. Alenko. Povyprávěj mi o tom jak bylo v ZEMI ZÁZRAKŮ... Zašeptala jsem si tak pro sebe. Hele velkej zlej vlku. Trocha toho titulování nikdy nikomu neuškodilo. Naval ty přesípací hodiny a zajdi si do hostince na něco k jídlu. Začala mě přecházet dobrá nálada. Čas sou peníze. Takže opravdu nemám čas na to si tady s tebou hrát. Snažila jsem se zachovat chladnou hlavu, ale nikdo mě nebude jíst. A už vůbec ne bez dobré omáčky a trochu koriandru!
Veškerou svou energii jsem proto vložila do soustředění se. Můj aktuální cíl byl přečíslit vlkovu váhu alespoň na několik G. Abych mu zabránila v pohybu, nebo ho alespoň dost snížila. Jinak byli moje šance mizivé. Pro začátečníka jako jsem Já je tento tvor dost silný soupeř.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 4:49 pm

Pohádková říše

Bylo vidět že vlk už nemá známky inteligence ovšem slova na něj měli určitý vliv. Zavil a chystal se na útok.
Vlk na sobě mohl cítit nějaký ten odpor ovšem nebylo to nic silnějšího než jít proti větru, a to ještě ne bůhví jak silnému. Vlk se poté vztičil a jako predátor připravující se na útok. Opět Karkulku chytil a mrštil sní přes místnost. Tentokráte karkulka takové štěstí neměla. Spadla zády na almaru ze které zůstali jen třísky. Vyrazilo jí to dech a vykloubilo rameno.
Uvnitř té almary však bylo něco co Karkulka hledala. Ony přesípací hodiny.
Jestli se však jedná o ty oné hodiny mohla zjistit jen sama Karkulka. Knihovnice si totiž stále zavírala oči a jen poslouchala co se děje uvnitř.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 5:01 pm

Koukla jsem na ty přesípací hodiny. Hej babčo je to ono? Otázala jsem se. Měla bych to tu uknočit nějak normálně. Nechci předvádět co doopravdy umím. Není to dobrý nápad. Nevím kdo je ta žena vlastně zač a nebo dokonce kdo mě ještě sleduje. Půlelfka zdatná v boji. To nesmí nikdo zjistit. Už jsen to že jsem se pokusila marně použít magii byl velmi špatný nápad. Nenapadlo tě někdy že si asi v životě nevrzneš když budeš holakama házet přez celej barák? Bylo super necítit bolest, ale zase pěkně k ničemu když nemůžu poznat co mi vlastně pořádně je. Todle mi připomíná berserkerovu schopnost. Problém je to, že ta by mne posílila. Sice jsem o ní jen slyšela ale prý je fakt super. Myšlenky mi létali ze strany na stranu. Nedokázala jsem se vůbec soustředit. Bylo to asi tím že v této divné realitě se nedalo cítit úplně dobře. Nebyla to skutečnost. Byl to obyčejný příběh. Počkat. To je nápad. Chytla jsem ty hodiny do ruky jen tak pro jistotu kdyby to byli opravdu ony. Ale můj skutečný záměr bylo něco zkusit. Pokud je to alternativní realita tak to tu může fungovat jako na bázi snu. Začala jsem se soutředit na to aby vlk zmizel. Sice to byl jenom pokus ale za zkoušku to stálo.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/100Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/100)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 5:12 pm

Knihovna.

Sice to bylo dobrý způsob jak uvažovat ovšem byl vedle. Jak už tomu však bývá šťasná náhoda dala za to že hodiny se nacházeli na konci příběhu. Čili poté co Elentia uchopila hodiny byl konec.
Čas se zastavil stejně jako předtím ovšem teď vše okolo naplnilo bílé světlo které nakonec pozřelo vše co nepatřilo do pohádkového světa. Čili všechno kromě hodin a Elentie. Po této proměně se tělo elfky vzneslo jakoby někam k obloze dokud se vědomí elfky nevrátilo zpátky na své místo.
Teprve teď se dostavila bolest od ran které vlk způsobil. Ovšem zajímavé je to že když se Elentia dostala do jejího těla a podívala se na ruku, opět žádné drápy.
"Ah... potichu maličká, je to jen v tvé hlavě." řekla Knihovnice s mírným úsměvem, položila svou ruku na její. Po chvíli bolest přešla ovšem Elentia se cítila více unaveně než kdykoliv předtím v jejím životě.
Knihovnice od ní převzala hodiny.
"Takže... ehm. Tady je odměna." řekla knihovnice a postavila 4 zlaté na stůl. Celkem rozumná částka vezmeme-li v potaz že jí téměř žádné nebezpečí nehrozilo.
"Další, máš jednu otázku a já se ti pokusím odpovědět." řekla knihovnice. Jelikož "karkulka" se nedržela příběhu "hlavní cena" zůstala v kapse knihovnice. Přeci jen však dostala zpátky hodiny takže věřila že nějaká kompenzace je hodná.


Zkušenosti + 40 štít, +30 magie (Krátký úkol)
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Elentia
Zen Knight
Elentia


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 12. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5-1
ObratnostObratnost3+1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5
InteligenceInteligence6+1
CharismaCharisma5-3
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání4+1
ŠtěstíŠtěstí10

Život:
Albien (Město) Left_bar_bleue100/110Albien (Město) Empty_bar_bleue  (100/110)

Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2017 5:37 pm

Todle bylo opravdu divné. Nevěděla jsem jestli se smát nebo brečet. Byl tendle zážitek za odměnu nebo za trest? A odměna čtyři zlaté. No určitě to bylo lepší než drátem do oka. Jaké to je zemřít? Byla má otázka. Nejdříve mě napadlo jak posílit svou magii ale to bylo k ničemu. Todle bylo něco co jsem opravdu chtěla vědět. Jak se cítí někdo kdo prožije smrt ale zázrakem vstane z mrtvích. Co se stane potom když někdo umře? Dostane se do jiného světa nebo vše skončí? Vezmou si toho člověka k sobě bohové? To jsem opravdu moc chtěla vědět.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Albien (Město) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Albien (Město)   Albien (Město) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Albien (Město)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Callenhad (Město)
» Angelwood (Město)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Města-
Přejdi na: