Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Alberon

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Alberon   Alberon I_icon_minitimeWed Dec 28, 2016 3:26 pm

Alberon Alberon


Tohle město je jiné od všech ostatních v království. Je to totiž útočiště všech ne-lidských ras, který nenašli uplatnění jinde v království. Tohle místo, si vybrali aby se vyhnuli rasismu. O městě se dá říct že má jednu z nejbohatších kultur a i jeho architektura je obohacena díly mnoha ras. Nelidské rasy uvnitř žijí relativně spokojený život ovšem četné hlídky kolem města a v něm naznačují že jejich pobyt zde má postraní úmysl. Mnozí lidé se domnívají že království město toleruje jen aby se předešlo další válce. Jiní tvrdí že jsou zde jen jako prasata kteří čekají na porážku a po čase dojde k nájezdu který odstraní všechny nelidi. Možná je to pravda a možná království přeci jen chce vykročit na správnou cestu.


Naposledy upravil Admin dne Mon Oct 15, 2018 4:01 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 1:40 pm

- o 2 dny později -

Alberon. Byla jsem tu všehovšudy dvakrát? Už jsm necítila nohy. Jela jsem bez přestávky. Kůň byl chudák unavený. Projížděla jsem ulicemi pomalu. Čekala jsem, že narazím na nějakou hlídku. Byla jsem rozhodnuta tu dnes přespat. Ze všeho nejdřívebale chci najít ten hostinec. Když se kůň nevrátí v určitém termínu tak se taky nic nestane. Museli by na mě někoho poslat a myslím že zrovna proti hraničářům není dobré tasit meč.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 4:25 pm

Ulice Alberonu

Alberon bylo nechvalně známé jako město spodiny. Město zelo jen tmavými barvami. Domy byly na pokraji spadnutí, ulice nebyli dlážděné spíše byli blátivé. Od čeho je lépe se neptat. Tyto ulice se hemžili chudákya žebráky, kteří žebrali o kus chleba či o pár mincí. Elfové, Khajiti a několik míšenců se ve chvíli když po ulici projížděla žena na koni rozeběhly k ní a začali prosit o kus jídla či o nějaké peníze. Pro ně vidět někoho na koni byla známka bohatsví a luksusu. Křičeli jeden přes druhého. Jeden se dožadoval jídlo pro jeho dceru, druhý peníze na léčbu nohy... Bylo jich však tolik že i kdyby se Lady rozhodla darovat veškerý svůj majetek stejně by se na každého nedostalo. Prosby a nářky doléhali po různých ulicích. Kouktkem oka mohla Lady zahlédnout dva mladé elfy, kteří se ocitli v pěstním souboji. O co to však bylo těžké posoudit.
...
Po chvíli se Lady dostala k jednomu hostinci, který nevypadal zrovna lákavě ovšem její pohled na něj padl z nějakého neznámého důvodu. Osud či náhoda?
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 6:02 pm

Ulice


Bylo mi těch lidí líto. Tohle město bylo zatuchlé, nikdo se o něj nestaral. Lidi tu žili v bídě. Vážně sis nemohl vybrat lepší místo bratříčku. Pomyslela jsem si a jela dál. Skupinky, která se domlouvala pěstmi jsem si nevšímala. Nebyla to moje priorita. 

Před Hostincem

Později jsem se zastavil před hostincem, zatím jsem na žádný další nenarazila, ale moje ženská intuice a bratrův vkus říkal, že to je možná to, co hledám. Bratr po něčem jde, a kde jinde by se daly sehnat informace, než na veřejném místě, kde všichni všechno vědí. Sesedla jsem z koně. Váhala jsem, jestli ho tu mám nechat přivázaného. Rozhlédla jsem se kolem, a odvedla jsem koně raději za hospodu, kde nebyl tolik na očích, tam jsem ho přivázala a veškeré moje zásoby naházela do jednoho vaku a vzala sebou. 
"Vydrž chlapče, hlavně potichu." šeptla jsem a pohladila ho. Pak jsem se vydala zpátky, k hostinci. S hlasitým skřípotem jsem otevřela dveře.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 7:56 pm

Hostinec

Lady vešla do hostince a mohla vidět poměrně ponurou atmosféru. Nebylo to nic co by ji mělo překvapit, přeci jen to nevypadalo z venku jako nějaký nóbl lokál tak určitě nebude změna uvnitř. Stoly byly nasázené tak hala bala, kam přišlo jim pod ruku. Prostředek hostince byl uvolněn pro velkou plochu. Pro hostince to nebylo nic nevšedního, přeci jen se vnich občas pořádaly tance a jiné různé veselice. Tady zde však dva muži měli pěstní souboj a desítka dalších žen a mužů jim po stranách skandovala a uzavírala sázky na toho kdo půjde první k zemi. O kousek dál, stranou tomu všemu byl bar, kde stál barman a několik hostů, kteří se sotva drželi na nohou.
Uprostřed toho ringu byl jeden elf a druhý chlap velký jako hora který funěl jak rozuřenej býk. Očividně mezi muži byl více než jen souboj pro zábavu.
"Nemůžeme si na to ještě sednout příteli, zamysli se nad tím jak absurdně to zní..." řekl malý Elf který vyloženě vypadal jakoby se měl každou chvíli propadnout do podlahy.
"Promluvit? Nemáš strkat pracky tam kam nemáš Ouško. Udělám ti z obličeje fašírku žě tě vlastní máma nepozná!" řekl obr a zlověstně si prokřupl klouby.
"Určitě je nějaká možnost jak..." zbytek už však nedořekl. Obr se proti němu vyřítil pěstmy mlátil všude kolem. Elf se však k úžasu všem ladně vyhnul většině úderům načež následoval silný kop do obrova kolene zezadu. Když se obr svalil k zemi dostal další ránu do zátylku a z hlasitým žuch bylo povšem. Celé tohle divadlo nezabralo déle než pár vteřin.
Lady si mohla všimnout že na Elfově ruce se leskne tetování s Vránou uvnitř. Zalesklo se však jen na takový okamžik že si ho nikdo jiný než zkušený hraničář nemohl všimnout.
Po ukončení souboje se dav rozešel na všechny strany a Elf si v ruce pohazoval s měšcem peněz pohledem sledujíc Hraničářku.
"Líbilo se vám představení mademoiselle?"
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 8:15 pm

Hostinec 

Boží dopuštění. Souboje pro zábavu. No nikdy jsem tohle nepochopila, jak se tím může někdo bavit. Nemohlo mi, ale ujít, kdo se s kým pral. Velikost v nich byla celkem rozdílná, přesto mě ten elf zaujal. Foukla jsem do jednoho neposedného pramene v čele a jala se rozejít k barmanovi, ten by určitě mohl něco vědět, ale oslovil mě ten elf, který před malou chvilkou vyhrál. Prohlédla jsem 
"Nestihla jsem Vaše představení ani zaregistrovat, musel by jste to zopakovat, ale hádám, že Váš protivník už nemůže." ušklíbla jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 8:30 pm

Hostinec

Elf

Já se přitom snažil tolik zapůsobt... škoda škoda..." řekl Elf skoro zklamaně ovšem u typu jako je on si nikdy nemůžete být jisti. Posadil se vedle Lady k baru, z váčku vytáhl jednu minci. Dívka ho zaujala díky oné zelenkavé kapuci. Přeci jen měl z Hraničáři co dočinění už předtím ovšem tuhle viděl poprvé.
"Můžu něco pro vás slečno...?" řekla Vrána a podívala se směrem na Lady. Elf tím předběhl Barmana který už se chtěl ptát co že si dá k pití.
Nechtěl bys to dělat za mně Ouško? řekl nabručeně Barman, který se s tímhle inviduem přišel do styku už tisíckrát a stejně tolikrát viděl ty jeho "balící taktiky". Začalo to být již docela klišé.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 8:39 pm

Hostinec - u baru 

Ouško.... pozvedla jsem jedno obočí. Kdyby tu byl brácha, už by seděl mezi námi, nebo ho vyváděl ven, že si dovolil mě vůbec oslovit. Myslím, že bych si tuhle cestu mohla užívat. Ale usměji se na barmana.
"Vodu." řeknu s úsměvem, ale zcela vážně. Neměla jsem náladu pít, byla jsem unavená a vodu mě alespoň trochu nakopne. 
"Na kolik mademoiselle tohle už použil?" optám se barmana, bylo mi jasné, že nejsem první. Muži se rádi předvádějí. 
"Máte zajímavé tetování." promluvila jsem jen tak jakoby se nechumelilo o poznání tišeji směrem k elfovi, aniž bych se na něj podívala.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 9:37 pm

Hostinec

Elf


Přilítla voda před Lady během chvilky. Elf se otočil na Lady která zmínila to kolikrát už použil tuto taktiku.
"No... Nebylo by to poprvé." řekl upřímně a kývl hlavou. Přitom si upil trochu svého nápoje. Věděl že tady mu pšenka dnes nepokvete a proto už se pomalu začal stahovat dokud tedy nebylo zminěno jeho tetování.
"Ahh ... tohle." řekl Elf a jakoby nonšalatně zdělal upravil límec na košili a odrhnul malého drozda.
"Hodí se ke mně no ne?" řekl, levou rukou si přitiskl obvaz na pravačce a mírně zakroutil hlavou. Byly zde lidé, kterým tohle tetování nahánělo hrůzu čily by jeho pověst zde mohla přijít zle kdyby to odkud je prasklo.
"Každopádně hezká pláštěnka. Znám jednoho z vašich. Milej chlap když se mu dostanete na kobylku."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 9:47 pm

Hostinec - bar

Ihned, co jsem dostala sklenici vody, jsem se napila a na ex ji vypila. Asi jsem byla hodně žíznivá. Usmála jsem se, když se přiznal, jak roztomilé. 
"Jste roztomilý." prohodila jsem mimo řečí a stáhla si své vlasy na jedno rameno a podívala se na tetování, které mi ukázal. Myslím, že jsem tu správně a když začal mluvit o tom muži... Skoro automaticky v reflexu jsem ho chytila za pravou ruku na které měl obvaz. 
"Hezké, ale já jsem myslela jiné." zadívala jsem se mu zcela vážně, skoro až vražedně do očí. Jakoby si vlk vyčíhl svou kořist. 
"Kdo je ten hraničář, kterého znáte?" nespouštěla jsem z něj zrak. Momentálně naprosto zcela upoutal mou pozornost.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 10:26 pm

Hostinec

Elf

Elf se pustil do tichého smíchu. Zdál se tak upřímný že by dokázal ošálit i toho nejlepšího vyšetřovatele. Pravda však byla taková že byl nacvičený jako většina emocí které zde Vrána předvedla. Po krátkém představení se opět pustil do rozhovoru.
"Ale mladá paní já žádné jiné tetování nemám. Přece bych o něm věděl ne?" řekl s lehkým úsměvem. Opravdu nechtěl aby jeho opona byla prozrazena. Občas sem chodil nabírat informace či se prostě pobavit. Doufal tedy že jeho reputace tedy nebude pošpiněna.
Když si však všiml zájem o dalšího hraničáře tak bylo jasné že by mohl udělat obchod. Byla šance že se jednalo o jeho přítele a proto mohl poskytnout malé informace pokud bude mít žena zdraví důvod. Jeho nabídka by však padla kdyby zde začala rozkřikovat o tetování Vran na jeho zápěstí.
"Hm... jméno. Víte jak to s němi je. Já třeba žádné nemám. On na druhou stranu to svoje nepoužívá. Co kdyby jsme tohle probrali v tichu a v soukromí, hm?" řekl Elf a sebral si svoje pití a přešel ke stolu v zadní části lokálu kde se posadil zády k baru a čekal.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 10:31 pm

Zadní lokál hostince

Mlčky za ním jdu. Je dobrý herec. A já jsem moc ukvapeně jednala, ale šlo mi o bratra. O mé druhé já. Je mi jedno jak budu jednat. Šla jsem tedy za ním. Posadila se na proti němu. Rozhodla jsem se prozatím nevytahovat jeho opatrnost, chci informace o svém bratrovi nic víc. 
"Žádný z hraničářů nepoužívá své jméno." procedila jsem a nespustila ho z očí. 
"Ale jemu říkají Chodec. Také známý jako jeden z dvojčat de Winterových." podala jsem mu trochu nápovědy.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 10:55 pm

Hostinec

"Drozd"

Když zmínila dvojčata de Winterovi samozřejmě věděl o koho jde. Každý kdo měl prsty ve vysokých postech věděl o koho jde. To však neznamenalo že žena naproti němu byla Chodcova polovička.
"Náhodou vím, kde se tenhle Chodec nachází, tedy... pokud ještě žije. Dokonce jsem mu pomohl na jeho cestě. Panuje však mezi námi jistá ... dohoda... nebo výměnný obchod chcete-li. Držíme se určitých zásad. Jedna z nich je že jen tak někomu nevytroubím jeho pozici hala-bala." řekl Drozd. Viděl sice že je žena napnutá a chytá se po každé informaci kterou si najde. Stejně tak ale mohl být zoufalý zabiják či jiný člověk který by Chodce hledal. On sám nejlépe věděl že emoce se dají lehko nafingovat.
"Omluvte mi za moji netaktnost slečno ale v mé branži se potkávám se všelijakými lháři a podvodníky, samozřejmě nechci naznačit že by jste jedním takovým byla, ovšem...to že jsem nečí sestra můžu tvrdit i já." řekl s mírným úsměvem "Drozd".  Pokud byla opravdu tím za koho se vydávala bezevšeho jí byl ochoten pomoci. Kdyby se však jednalo o opak měla by mu hodně co vysvětlovat a "Drozd" byl jedním z těch lidí které jste nechtěli poštvat proti sobě.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 11:05 pm

hostinec - zadní lokace

Pousmála jsem se a zavřela na chvíli oči. Přeci jen mě moje intuice zavedla tím správným směrem a nezklamala mě. 
"Kdo říká, že jsem jeho sestra?" poznamenala jsem pobaveně, ale pokud chodce znal, byla to téměř zbytečná otázka, stačilo si mě víc prohlédnout a přidat mi na mužnosti a aspoń tak 60 kilech. 
"Ale dobře, co si představujete za důkaz, že jsem to já?" opřu se o lokty, čímž se nakloním blíže k němu a poodhalím své ... přednosti. 
"I my spolu přece můžeme uzavřít obchod, jen se mu o tom nesmíte zmínit, zabil jak Vás tak mě. Ale smíte mě pozvat na něco ostřejšího, Ouško." zkusím to a velmi se těším na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 11:36 pm

Hostinec

Drozd

Drozd se mírně usmál a bylo na něm vidět že si doopravdy pohrává s touhle myšlenkou. Po chvíli však zatřásl hlavou.
"Slečno oba se jistě shodneme na tom že vaše tělo je jeden ze zázraků přírody a věřte mi že kdyby jste mi tuto nabídku položila u baru situace by byla zcela jiná. Byť bych rád zjistil co se skrývá pod vaší tunikou jsem, byť tomu naše krátké sezení může nasvědčovat jinak, muž zásad a cti. U nás vran jsou informace a kontakty na prvním místě a věřte mi že bych kontkatk neohrozil kdyby tu byla byť jen 20% šance že jste jeho sestra."řekl a odmlčel se. V hlavě si nepřímo nadával co je to za impotenta že odmítne takovouhle nabídku ovšem věděl že jednorázové potěšení se mu může dostat i v lokálu naproti, byť by se jednalo o trochu špatný sortiment, ale informace od Chodce dostane jen jednou. Stále se však nezastavoval ve svém myšlenkovém rozpoložení.
"Nic však stále není v luftě, jak by jeden řekl. Mám nabídku. Zavedu vás k někomu kdo je můj "přítel" a chodcův přítel. Zná Chodce i jeho sestru velmi dobře. Jeden z Inkvizitorů. Pokud bude reakce mého "přítele" "Kdo je ta žena?" na místě vám podříznu hrdlo, omluvím se mu za to že jsem ho obtěžoval a z vesela si půjdu dál. V případě že řekne něco na styl "Ahh co tady pohledáváš?"váš krk je v celku a Chodec, a teď i už vy další hraničář a šlechtic, má u mě další dluh. Každý vyhraje! Takže?" řekl a stále si udržoval stejný hravý tón hlasu a jistou lehkost jemu podobnou. Hovořil tak sebevědomně bez jediného zaškobrtnutí či přerušení že byla za jeho slovami jistá váha. Váha která dávala jasně najevo že si za vším co řekl stojí. Sice nechtěl vidět toho bastarda z Inkvizice znovu ale věřil že pro kontakty je to přeci jen nutné.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 11:46 pm

(Prosím o přidání 2 bodů za charisma za to že se mi podařilo jednou větou a dvoumístným číslem překvapit, rozhodit a nakrknout druhého admina Very Happy ) 

Hostinec - zadní lokace

Stále jsem setrvala v tom postoji, to jsou fakt typičtí muži. Myslí jen na to jedno a já přitom měla chuť na whiskey nebo cokoli tomu podobnýho. Nepřekvapilo mě, že někdo jako on ví, kdo jsem. Nechalo mě to klidnou. Proč taky ne. Bratr má zřejmě hodně přátel, o kterých já nevěděla. A to jsem si myslela, že mi říká všechno. Na okamžik jsem začala pochybovat o jeho loajalitě. Přece by mi řekl, že kdyby po něčem šel. Ale neřekl mi nic. A jestli si myslí, že je to jen z důvodu, že mě chránit, tak mu tu jeho ochranu strčím i s tímhle elfem někam. Jak může nějaký jeho přítel znát mě, když já neznám jeho? No bude to sranda, když se nezadaří, elfík to odskáče dřív, než si to uvědomí. Jak on mě, tak já jemu. 
"Fajn." pronesu jen a zase se opřu o opěradlo židle. V té chvíli se mi hnula brašnička na boku. Zapomněla jsem na Henryho. Otevřela jsem brašničku a gekon mi vylezl na stehno a tam se uvelebil.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeThu Jan 12, 2017 11:59 pm

Hostinec

Drozd.


Drozd měl rád ženy které umí převzít iniciativu. Viděl že ze ženy předním sršelo sebevědomí i s výhružkou smrti. Zajímalo ho jestli by měla stejný pohled a postoj kdyby věděla s kým mluví. Doufal že by měla.
"Ooo ten oheň ve vaších očích. Sebevědomí! To se mi líbí! Škoda že jsme tu pracovně... Čili zítra vyrazíme. Budu vás čekat před hlavní bránou za úsvitu. Doufám že přijdete včas protože čekání je moje nejméně oblíbená činnost a mohl bych být velmi netrpělivý a vyrazit si po svých." řekl s mrknutím oka a postavil se čelem k vchodu.
"Au revoir mademoiselle. Budu se těšit." řekl a byl fuč.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 7:26 am

Mávla jsem mu jen na pozdrav. Oheň v očích hm. To jistě. Spíš led. Ještě chvíli jsem posedávala na místě a přemýšlela nad absurditou celé situace a jestli si našel ženskou mohl mi to říct. Musel očekávat, že za ním půjdu. Asi po hodině jsem se zvedla. Pobrala vše co jsem měla a vrátila se ke koni. Kupodivu tam ještě stál. Vyšvihla jsem se na něj a vydala se za měsrečko mezi stromy. Tam to.bzde bezpečnější než ve městě. U jednoho stromu jsem se uvelebila. Koně zajistila zbraně v pohotovosti. Lehký spánek byl mou součástí. Henry se mi uvelebil v krční jamce a usnuli jsme.

Druhý den před bránou
kůň mě rábo probudil. Bylo před svítáním zjistila jsem jestli něco nechybí. Henry mi ležel na čele. Usmala jsem se. Milaček. Pripravila jsem se na cestu. Vyšvihla se na koně a vyjela k bráně. Ještě tam nebyl. Volnou chvíli čekání jsem pozorovala Henryho na mém rameni, jak je naprosto mimo z mých vlasů.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 4:26 pm

Drozd

Za Lady se jakoby stín zjevila postava Drozda. Dřepěl za Lady jako by se nechumelilo a dokonce se mu nějakým způsobem podařilo vyskočit na koně aniž by si toho hnědák všiml. Lidé kolem se zlekly protože většina z nich by přísahala že tam před chvílí nebyl. Odkud se sakra vzal? Něžně poklepal Lady na rameno.
"Zdravím, doufám že jste se vyspinkala do růžova mademoiselle. Máme před námi dlouhou cestu.." řekl drozd s úsměvem který však byl namalovaný jako maska a posléze ladně seskočil na zem.
Drozd dnes vypadal úplně jinak než si ho Lady pamatovala ze včerejší noci. Včera měl na sobě jen potrhanou tuniku, a byl ušmudlaný od hlíny. Dnes? byl navlečený v plné konžené zbroji. Dýky za opaskem, několik vrhacích nožů se lesklo na různých částech jeho zbroje a na zádech bylo něco co připomínalo krátký ... obušek? Lady však žádnou takovou zbraň nikdy neviděla. Stejně tak si Lady mohla všimnout tmavě hnědého koně za jejími zády. Divné na koni bylo že jeho potkovy jakoby nevydávali zvuk.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 7:14 pm

Kdybych nebyla vycvičená čekat neočekávané asi bych se lekla stejně jako Henry, který nečekaně ztuhl a moje vlasy byly až druhotné. 
"Dobré ráno." pozdravím ho s úsměvem, "necestujete na lehko." dodám s náznakem pobavení, když jsem si ho prohlédla. Tak ozbrojená nejsem ani já. 
"Já jsem připravená, můžeme vyrazit." uchopím Henryho a vložím ho zpět do  brašničky, kdyby jsme jeli rychleji. Pak jsem uchopila otěže. Jeho kůň mě též zaujal, ale ne natolik jako samotný elf a jeho náhlá změna v oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 9:46 pm


Drozd se tedy vyšvihl zpátky do sedla svého hnědáka lehkostí jemu vlastní. Na hlavu si hodil cestovní kapuci, a podíval se do nečeho co vypadalo jako kniha, kde si udělal čárku. Jaký tato čárka měla význam nikdo netušil.
"Čili směle za mnou. Pokud pojedeme svižně zítra budeme na místě." řekl Drozd a nohami vyzval koně k mírnému poklusu.
Během cesty prohodil několik slov s Lady, aby jí více poznal. V půlce cesty mu jeho instinkt říkal že se nejedná o falešnou sestru. Z jeho zkušeností když něčemu má člověk věřit tak to byl právě instinkt.

-PŘESUN-
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Lady
Hraničáři
Lady


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 11. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla4
ObratnostObratnost8 + 1
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma7 + 1
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání7
ŠtěstíŠtěstí4

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeFri Jan 13, 2017 10:05 pm

Kývla jsem na jeho pokyn a vydala se do klusu také. Tušila jsem, že to nebude blízko. Během cesty jsem mu ochotně odpovídala. Chybělo mi to. Henry mi neodpovídal


Presun
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 8:32 pm

Uvnitř základny Vrabčáků

Mont

Mont seděl v křesle a sledoval nově příchozí dívku. Vypadala jakoby si spletla budovu, ovšem po krátké konverzaci a po několika prohozených větách si řekl že to s ňou přeci jen zkusit.
"Ok děvče.. tak pokud jseš si jistá svejma schopnostma tak je prověříme co ty na to? Jak už je tomu zvykem projdu s tebou kodex vrabčáků. Ve zkratce se jedná jen o to aby si se neptala na zbytečný otázky a dělala ti co ti je řečený. Každej Vrabčák to dodržuje inviduelně. Můžeš pracovat pod někým kdo tě nebude srát s předpisy a jindy se zase sezkáš s jiným šaškem, kterej tě na místě setne za to že se zeptáš na špatnou věc. Většinou ale budeš v pohodě, pokud nebudeš šťourat do něčeho po čem ti nic není. Pokud tomuhle rozumíš a chápeš to tak můžeme přejít k věci." řekl Mont a ukázal na mapu města.
"Jak možná víš, či nikoliv, ve městě je trochu populární sázení na zápasy. Většinou se zhromaždují tady v téhle hospůdce. Jeden ze zápasníků dostal poměrně do huby, což by nebyl takovej problém, kdyby to však nebylo mimo zápas. Několik chlápků si na něj počkalo po jeho vítězství a přetáhli ho po palici dřív než mohl reagovat. Což samozřejmě vytočilo ty co přišli o svého ranaře, včetně mě. Stačí najít ty co to udělali, říct mi jejich jména a my se postaráme o zbytek. Pokud si ale troufneš tak za menší příplatek se o ně můžeš postarat sama."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Adriana
Vrabčák
Adriana


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 02. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla7
ObratnostObratnost7
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5+1
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma3
Síla vůleSíla vůle5
VnímáníVnímání7+1
ŠtěstíŠtěstí5

Život:
Alberon Left_bar_bleue110/110Alberon Empty_bar_bleue  (110/110)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 9:07 pm

Bla bla bla. Sem king sem hustej bla bla. Úkol todle mi znělo v hlavě když na mě mont mluvil. Jo seš hustej kámo. Pokračovala jsem ve své vlastní konverzaci ve své hlavě.
Kývla jsem mu na úkol a šla do města.
Dorazila jsem až k hospodě která byla místem uncidentu. Zašla jsem dovnitř a došla až k baru. Dobrej. Můžu se vás zeptat na pár otázek
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Alberon Left_bar_bleue100/100Alberon Empty_bar_bleue  (100/100)

Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitimeSat Feb 11, 2017 9:21 pm


V hospdě


Bylo zde vidět přesně to co mohla čekat z Montova popisu. Uvnitř bylo několik stolů a uprostřed byl udělaný ring ve kterém si právě do huby dávali dva hromotluci a další muži i ženy stály kolem a řvaly na ně a dva kteří vybírali peníze na sázky.
Když Adriana přešla k baru mohla vidět že ten byl poměrně prázdný. Barman se na její otázku usmál.
"Jistě... ale co kdyby sis něco objednala předem?" řekl Barman. Pro něj se totiž cena informací prodávala jen pro ty kteří jsou jeho zákazníky. Nějak si vidělávat musel no ne?
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Sponsored content





Alberon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alberon   Alberon I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Alberon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Města-
Přejdi na: