Shadow Tower

Goto down

Shadow Tower

Příspěvek pro Admin za Sat Nov 10, 2018 11:57 amRuina téhle věže se tyčí na poloostrově zvaném "Vlčí" poblíž Riftu. Elfská architektura je zřejmá a výška věže sahá vysoko do oblak. Kdo nebo co zničlo tuhle kdysi majestátnou strukturu je již v legendách. Stáří téhle struktury sahá až do dob elfů prvních.
Kdysi nepochybně tahle struktura vzbuzovala majestátnost a pocit bezpečí. Místní však ji mají za prokletou. Tvrdí o démonech a příčerách žijící v útrobách téhle doposud zcela neprozkoumané věže. Mnohokrát se vedli výpravy do útrob téhle věže avšak rozpadlá schodiště, nesčetně slepých chodeb nikdy nedovolili plný průzkum.
Věž je tak mohutná že díky pozici věže je město věčně ponořeno do tmy. Otázka možná zůstává... proč setrvat?
Mineralith. Substance nenalezená jinde než právě zde. Žíly tohoto nepochybně magického kovu lehčího a tvrdšího než mithril se nechází právě zde. Granát tohohle kovu vám zajístí jídlo a střechu nad hlavou do konce života. Doly a šachty se táhnou pod zem několik metrů. Zloděj který je přištižen pašováním tohohle kovu z dolů přijde o ruku která čin provedla. Ruce zloděju jsou poté pověšeny nad vchodem do dolů.
Pokud uvnitř skutečně něco žije, byť pochybnosti jsou na místě, okolní s tím nemají problémy.
Město založené poblíž věže je obehané hradbami a spolu s poloostrovem bylo přiděleno rodu Dreadwolf kterému okolí patří a jehož bohatsví je přímo závisle na Mineralithu.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnota
Síla
Obratnost
Tělesná zdatnost
Inteligence
Charisma
Síla vůle
Vnímání
Štěstí

Život:
0/0  (0/0)

Zobrazit informace o autorovi http://ftrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru