Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesty a planiny

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Acharon

Acharon


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla666
ObratnostObratnost666
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost666
InteligenceInteligence666
CharismaCharisma666
Síla vůleSíla vůle666
VnímáníVnímání666
ŠtěstíŠtěstí666

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue666/666Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (666/666)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 08, 2017 7:17 pm

First topic message reminder :

Cesty a planiny - Stránka 2 15970727_1625331887480751_1429288228_n
Cesty a planiny - Stránka 2 Floritop
Rôzne cesty a planiny ktoré sa využívajú na prechod po celom kráľovstve.
Cesty a planiny - Stránka 2 Floribot
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 17, 2017 12:15 am

Při pohledu na velitele lapků jsem došel k závěru že nejlepší z působ jak ho porazit bude připravit ho o meč v pravé ruce, měl ovšem oproti mě výhodu dvou zbraní, levou rukou jsem tedy tasil svůj jednoruční meč a ve chvíli kdy se dostal do dosahu jsem zaútočil seknutím odshora zprava do leva tak aby se musel krýt mečem a nikoliv dýkou a zároveň ukročil mírně doprava a kupředu abych si lépe otevřel okno příležitosti pro sek kukri přes jeho pravačku.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 17, 2017 12:29 am

Byrne

"Řekni mi chlapče, kdo tě poslal na smrt?"
řekl muž s překvapivě medovým hlasem, který se absolutně nehodil k jeho vzhledu.
Byrne, velitel této skupinky, nebyl nikdy abiciozní. Byl to hajzl do morku kosti. Lidé ho nenáviděli a jediné v čem byl relativně dobrý byl souboj, ve kterých měl mnoho let praxe. Netrvalo tudíž dlouho aby pochopil jaký je protivníkův záměr. Dvěma rychlími "poskoky" směrem vzad uhnul ráně meče která ladně prosvištěla na prázdno.
Mečem v levé ruce poté ladně sekl po odkryté ruce útočníka. Nebyla to však bůhví jaká rána, jelikož sek šel od spodu nahoru, čili způsobila jen povrchové zranění.
Bylo vidět že však Byrne nenechává žádné otvory v jeho obraně. Ihned pravou nohou udělal úkrok do zadu, levá zůstala stát, čili dýka byla připravena k potenciální obraně, pokud by přišel útok od Jackoba.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 17, 2017 12:54 am

Proč to chce vědět prolétlo mi hlavou. Popostoupil jsem pár kroků vzad, schoval kukri a vytáhl zbývající dva vrhací nože z pouzdra u pasu.
"Nejdřív by bylo slušností se představit a pokud to skutečně chcete vědět řekněte mi nejdříve důvod mimochodem já se jmenuji Jackob."
Hlavou mi běhaly myšlenky o tom že přes smrt jeho mužů zní až příliš vyrovnaně, proto mě i zajímala jeho odpověď.
Na druhou stranu jsem byl stále ve střehu připraven uskočit a krýt se při případném útoku.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 17, 2017 1:17 am

Byrne

Byrne se začal zničeho nic smát jelikož mu došlo o co tady jde.
"Ahh tak odtud vítr fouká..."
Byrnemu byly životy jeho podřízených ukradené, nikoho z nich neznal na osobní úrovni a při svém životě bylo jasné že přišel o tolik blízkých že život neznámého ho neranil.
Jak už bylo od pohledu vidět Byrne nebyl obyčejný bandita. Řekněme že byl, poněkud nevšední. Udělal dva rychlé kroky směrem do zadu, dál od Malika a od Jackoba, aby mu ztížil případnou mušku.
"Byrne. Takže je vidět že mé služby už nejsou potřeba. Heh... typické. Zapamatuj si to. Jednou budeš na mém místě ty." zahučel muž. Poté však již se začal pomalu přibližovat k Jackobovi, rozhor tím byl u konce.


Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 17, 2017 2:25 am

Vrabčák?! prolétlo mi hlavou, budu si muset prohlédnout jeho ruku.Vsunul jsem prst mezi nože v mé pravačce a začal máchat mečem před mým tělem zatímco jsem ustupoval pomalu dozadu. "Hele nechceš to vyřešit v klidu?" začal jsem hrát. Když se Byrne přiblížil asi tak na vzdálenost tří metrů rychle jsem ukročil vlevo, opět máchl mečem víceméně na prázdno jen s tím rozdílem že tentokrát meč opustil mou ruku přímo směrem na pravou polovinu jeho těla. Nezbývalo mu nic jiného než uhnout doleva nebo meč odrazit. Proto jsem vrhnul nože z pravé ruky. Prst mezi nimi jim zaručoval jiný směr letu proto jsem jedním mířil na Byrneho a druhým vlevo od něj. Zároveň jsem okamžitě tasil kukri s tím že pokud meč odrazí dýkou bude muset odrazit vrhací nůž a mě vznikne mezera pro útok zepředu, pokud uskočí doleva stále bude muset za letu odrazit vrhací nůž a já zamířm na jeho nohy které bude muset nechat na okamžik nekryté.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 17, 2017 2:46 pm

"Tohle už není otázka typu: Buď ty nebo já."  řekl Byrne stále si udržujíc vzdálenost.
Když viděl jak na něho letí útok zarazil se ovšem ne na dlouho. Udělal rychlý úskok do zadu, kde ho meč sice zasáhnul přes holeň, ovšem ne s takovou silou. Poté Byrne chytl Jackobův meč do ruky a švihl sním na  druhou stranu tábora.
Poté vyzkoušel jak moc váhy snese na jeho pravé noze a zjistil že to tak hrozné není.
Další ránu schytal od nože který byl po něm vrhnut, popravdě si ho nevšiml ale to že uskočil dozadu ho zachránilo před bolestivým zraněním. Takhle měl jen ránu na levé ruce.
Přitom si také všiml nože který mu znemožňoval úskok a zajímalo ho, kolik těch nožů ještě má?
Jelikož teď nebojoval proti protivníkovi který měl možnost boje s dvěmi zbraněmi, schoval dýku do pochvy a meč chytil druhou rukou za hrušku.
Poté se opět rozeběhl proti Jackobovi, byť trochu šetřil jeho pravačku, a udělal výpad proti jeho levému boku.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 17, 2017 6:54 pm

Když Byrne schoval druhou zbraň udělal asi tu největší chybu kterou mohl, připravil se o krytí proti mému případnému protiútoku. Ve chvli kdy na mě zaútočil nastavil jsem mu do rány kukri a rchle vykročil kupředu doprava proto aby se moje zbraň s jeho střetly co nejblíže k jílci, čím blíže se totiž ve chvíli dopadu nachází kratší zbraň u jílce větší tím méně síly je potřeba na její blokování. V okamžiku kdy se o sebe zbraně zarazily jsem ho uchopil levačkou za jeho levé zápěstí a vší silou jeden z prstů zaryl do rány na něm a neprodleně mu s veškerou razancí které jsem byl schopný sekl po krku, vzhledem k mé zbrani bych ho měl zásahem dekapitovat.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 18, 2017 6:10 pm


Útok byl však odvrácen. Byrne sice mírně zatl zuby, ale rána nebyla tak hluboká na to aby ho nechala v imobilizující bolesti. Mečem tedy odvrátil útok a nohou poté vyslal kop do Jackobových varlat. Jackob se svalil na zem a když už se připravoval na nejhorší, jelikož Byrne se připravoval uštědřit poslední ránu ozvalo se svist a Byrne se svalil na zem sekera zapíchlá v něm.
Malik vyplivl přebytečnou krev kterou měl v puse a posadil se na zem.
Jelikož teď bylo po bitvě byla příležitost obhlédnout stany.
Stejně tak bylo potřeba vyčistit zranění.
V jednom ze stanů byl slyšet pohyb.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 23, 2017 4:30 pm

Překvapeně a zároveň s úlevou jsem vydechl, nikdy jsem nikoho neviděl pohnout se tak rychle jako Byrneho, když mi těsně před smrtí vyblokoval mojí ránu. Je pravda, že jsem slyšel zvláštní příběhy o tom, čeho všeho jsou lidé schopní, když jim jde o život, ale do teď jsem se s tím nesetkal. No hlavní je to, že jsem to díky Malikovi přežil.
"Jak jsi na tom?" houknul jsem na něj mezitím co jsem se zvedal a kopnul si do Byrneho mrtvoly. Byla spíš řečnická otázka, každý kdo nebyl slepý mohl vidět, že na tom není nejlíp. Doběhl jsem tedy ke stanu ze kterého Byrne vylezl, podle toho jak vypadal když ho opuštěl jsem usoudil že v něm bude nějáká dívka. "Hele mohla bys mi trochu pomoct ošetřit tady kamaráda?" zeptal jsem se jí přes plátno ve vchodu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2017 7:53 pm


Dívka

Malik jen kývl na souhlas. Bude v pořádku, s trochou stehů a času. Pravděpodobně by se zde mohli najít nějaké potřeby na první pomoc.
Bylo na ní vidět že opravdu není ve stavu aby pomohla ošetřovat, spíše potřebovala ošetřit sama. Lepší se bylo nedovtípit co se ve stanu dělo.
Dívka brečela, a bylo na ní vidět že kromě jizev fyzický má i určité psychické.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2017 9:11 pm

Ani mě nenapadlo nejdřív hledat věci pro první pomoc, pár obvazu a jehlu s nití nosím vždy ve své brašně kdyžtak si doplním zásoby těsně před návratem až budu prohledávat mrtvoly a tábor. Vytáhl jsem je tedy a začal Malikovi ošetřovat jeho rány, pro jistotu jsem je i vypláchl vodou z čutory. Když jsem byl hotov začal jsem přemýšlet, pomoc Malikovi byla jedna věc, nikdy totiž nekašlu na své parťáky, ale dívka pro mě nic neznamenala, zároveň mi ji však bylo z nějákého důvodu trochu líto. "Fajn, možná tě to bude trochu bolet, ale když se ti ty rány neošetřím můžou se ti zanítit a v lepším případě pak příjdeš o ruku, takže mě nech tě v klidu i pomoct, jasný?" v tu chvíli mi došlo že to asi není nejpovzbudivější co jsem mohl říct. "Jak se jmenuješ?" zeptal jsem se jí jak nejpříjemněji jsem dokázal a dokonce jsem se i usmál.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 6:59 am

Dívka

Samozřejmě mu nevěřila, stejně jako Byrne i Jackob působil stejným dojmem. Byli si možná více podobní než se dalo říct, Byrne a Jackob. Lehce vzhledem ale více osobností. Dívka tedy viděla pouze jejího únosce a nikoho jiného proto se od něj držela co nejdál a neřekla ani půl slova. Všichni muži pro ni teď byly stejní a rozhodně na sebe znovu nenechá sáhnout. Kdoví jestli jestli se to vůbec někdy změní.
Malikovi rány byly takové jaké byly. Bylo jasné že se odsud chvíli nehne.
Vyčištění ran Malikovi pomohlo, vypadá to že bylo po všem.


Jackob: + 50 vrhací nože, + 25 boj s nožem + 15 boj s mečem.


Naposledy upravil Admin dne Sun Jan 29, 2017 7:38 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2017 1:22 pm

Vzhledem k tomu, že Malik vypadal na to že tady chvíli zůstane, jsem se rozhodl tu s ním počkat alespoň do druhého dne. Měl jsem tedy spoudtu času na to prohledat celý tábor, všechny mrtvoly a samozřejmě najít a posbírat své nože. Taky mi stále vrtalo hlavou to co Byrne řekl o tom, že budu nejspíš jednou na jeho místě proto jsem na jeho ruce a pro jistotu i na rukou ostatních hledal tetování vrabčáků s tím, že když nějákéé najdu opatrně odříznu kus kůže na kterém se nachází, zabalím je do nějákého kusu látky a uschovám do brašny u byrnrho mrtvoly jsem ještě odsekl hlavu, rovněž ji zabalil a proatím položil kousek od ohniště. Zároveň mi bylo jasné, že mrtvoly by  mohly přilákat pozornost zvěře, ale dokud budou mít potravu tak by neměli útočit. Kvůli tomu jsem každé prohledané tělo odtáhl z tábora na hranici lesa na jednu hromadu. Trvalo to celkem dlouho proto jsem po odtažení posledního těla v táboře rozdělal oheň a ještě jednou prohledal stany kvůli jídlu a dalším zásobám pití.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2017 7:51 am


Jackob našel dost potravin na několik dní, mohl by s tím přežít i týden či dva, ovšem většina potravy byla již ve fázi rozkladu. Banditi očividně nevěděli jak se starat o maso.
Po prohledání stanů zjistil že se v táboře nenechází nic hodné prodeje. Nejspíše byly všechny šperky a podobné věci prodané či zakopané někde pryč. To už je však ve hvězdách jelikož nebyl nikdo z banditů živ.
To jak Jackob se zbavil tetování, které se vskutku nacházelo na zápěstí Byrneho, a to jak následně připravil jeho tělo o hlavu, ženu znechutilo natolik, že vyhodila i to málo co jí v žaludku zůstalo. Byrneho sice nenáviděla všema deseti ovšem tohle bylo prostě... zvrácené. Odvrátila oči stranou a snažila se sním nenávázat oční kontakt.
Malik se zvedl a přešel k ohni, byť s velkým úsilím. Bylo jasné že kdyby mohl byl by odsud pryč jak rychle by to jen šlo.


...


Uplynulo několik hodin a tábor se ponořil do noci. Nevypadalo na ní nic zvláštního, do té doby dokud se nocí nerozlehlo praskání větví a následné vpadnutí 7dmi mužů doprostřed tábora.
Byly oděni v lehké zbroji znich všechny nesly erb modré růže. V čele této skupiny stál muž, v jedné ruce pochodeň v druhé meč.
Malik sebou škubl z hlubokého spánku a instinktivně šáhl po sekeře. Poté stoupl na obě nohy a byl připraven se bránit. Ovšem bylo vidět že ho to stojí hodně sil.
Muž v čele si osadníky tábora prohlídl a poté přešel směrem k Jackobovi s nataženou čepelí k jeho krku.
Dva z mužů v jeho družině poté zaměřili luk na Jackoba v případě že by se o něco pokusil.
"Kde máš zbytek družiny?" zeptal se muž který si očividně Jackoba spletl za Byrneho.

Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2017 3:03 pm

"Támhle na hranici lesa." ukázal jsem směrem k hromadě těl. Jinak asi nebudu ten za koho mě máte, takže bych ocenil kdyby na mě přestali všichni mířit zbraněma. Mimochodem hlava toho koho hledáte je hned vedle ohniště zabalená v hadru. Tak něják bych řekl, že jste přišli trochu pozdě." obdařil jsem muže tak přívětivým úsměvem jakého jsem byl schopný pro někoho kdo mi míří mečem ke krku. "Ty zbraně fakt nejsou nutný, takže je prosím skloňte dokud jsme ještě přátelé." tentokrát jsem už v hlasu nedokázal úplně potlačit vztek.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 30, 2017 6:31 am

Žena, která doteď ležela ve stanu, se bála že dojde ke konfrontaci a k boji, proto zatím ležela vevnitř a čekala co se bude dít.
Zbraně se ani na moment nesklonili a muži stále mířili Jackobovi na krk.
Když Jackob zmínil že jsou těla na hranici muž lusknutím prstu vyzval jednoho z jeho mužů, který se opatrně rozběhl tím směrem. Zbraň v ruce, jednalo by se o léčku. Oči ostatní stále sledovali Malika a Jackoba.
Když se Jackob snažil o sjednání pohody bylo mu odpovězeno pouze ledovým tichem a následnou ostrou odpovědí.
"Pozor na jazyk chlapče. Očividně nechápeš v jaké jsi situaci. To jestli jsou zbraně nutné posuzuji já." řekl muž autoritativně. Byl asi o 5 let starší než Jackob a bylo na něm vidět že byl ošlehaný bojem. Měl na krátko sestřižené vlasy a byl oděn tak, že vypadal velmi důležitě. Nebyl to jen ledajaký seržant.
Když se muž kterého velitel vyslal do lesa vrátil, přešel k němu a něco mu řekl v tichosti tak aby to Jackob neslyšel. Velitel jen kývl hlavou a naznačil tak muži aby se vrátil do formace.
Velitel poté probodl Jackoba pohledem takovým že sám nevěděl co si o něm myslet a rozhodně to nebyl pohled který hlásal "mír".
"Řeknu ti na čem si stojíš chlapče a dám ti příležitost mě přesvědčit o opaku. Byl jsem vyslán do této oblasti abych zlikvidoval tuhle sebranku. Přijdu do onoho tábora, najdu dva muže kteří zrovna počestně nevypadají a další těla banditů najdu pohozené za táborem. Muž však tvrdí že není tím o koho se jedná a že je to vlastně "Hodný samaritán" který zbavil tyto končiny těchto banditů." řekl Velitel svoji verzi příběhu a následně se odmlčel aby měla slova jistý význam. Přitom sledoval po očku Malika a druhým se koukal po stanech.
"Možnost 1. Muž říká pravdu. Není tím kým se zdá a neudělal nic kvůli čemu bych ho měl zavřít.
Možnost 2. Muž lže, je jedním z nich a strhla se "vzpoura" ve které onen muž vyšel jako vítěz. Přebral velení nad loajálním zbytkem družiny a zítra bude směle na cestách opět přepadat.
Možnost 3. Muž lže dostal se sem z osobní vendety, nebo byl najat za úkolem zabít."
Muž se znovu odmlčel. Z jeho řeči bylo jasné že nemá v hlavě úplně prázdno. Ve skutečnosti se jednalo o jednoho z nejlepších v oboru. Teď jen dával minutku Jackobovi na to aby pobral ony informace a řekl mu na čem si stojí.
"Tak chlapče pověz mi zda jsem se trefil a pověz mi proč si tady."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 30, 2017 4:57 pm

Hlasitě jsem se rozesmál autority jsem měl problémy respektovat, ale muž proti mě vypadal poměrně rozumně, proto jsem se rozhodl pro upřímnost.
"Samaritán? Ani omylem a ano trefil jste se a i když bych řekl, že už vám je to jasné tak odpověď číslo tři je správně ačkoliv se musím výrazně ohradit proti tvrzení o lži, protože jsem neřekl nic co by byla lež. Pravda je taková, že jsem byl najat s přislíbením odměny na odstranění banditů. Není to sice příliš čestný způsob obživy, ale v tomhle konkrétním případě je výsledek správná věc, bandité už nikomu neublíží. Co tedy kdybyste mě nechali jít. Mimo to je tady žena která si toho nejspíš dost vytrpěla od jejich vůdce, chtěl jsem jí pomoct ale nenechá mě se přiblížit asi protože stejně jako vám jí připomínám Byrneho. Nechcete jí pomoct? Jste přece něco jako rytíři ne?" Při slově rytíři jsem si nedokázal odpustit malý úšklebek.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 04, 2017 12:13 pm

Velitel

Stále si muže měřil od ucha k patě. Ne že by mu nevěřil, jen mu zcela nedůvěřoval. On, a i jeho kolegové však nezpouštěli oči, a zbraně, z jeho i z malika.
Při zmíňce o ženě se opět ozvalo lusknutí prstu a muž, který předtím kontroloval mrtvoly, se teď rozešel směrem ke stanu, okud byla slyšet debata.
Velitel poté svěsil zbraň, ovšem nedal ji zpět do pochvy. Muži s luky měli stále připravený šíp a bylo jasné že sledují každý pohyb.
Bylo vidět na Malikovi že začíná být lehce "napnutý". Jackob mohl jen doufat že nic nevyvede, i když s jeho zraněními byla šance jen malá.
"Kdo tě tedy najal?" zeptal se prostě velitel. Pokud to byla lež či nebyla o lžích je věc jasná, čím délší a více rozáhlejší se stane tím snáze se pozná.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 04, 2017 6:31 pm

Tuhle otázku jsem čekal, nicméně se mi na ní nechtělo odpovídat, rozhodně ne přímo. "O tom bych měl asi mlčet, ale dejme tomu, že jsem byl najat přes prostředníka z jedné nechvalně proslulé skupiny, o skutečném zadavateli nic nevím. Ze mě dostupných informací můžu soudit, že muž který vedl bandity byl jejich bývalým členem a jejich vedení, jestli se to tak dá nazvat, se pravděpodobně moc nelíbilo to co dělá. I nechvalně proslulá skupina může mít nějáká pravidla a nemusí tolerovat nesmyslné zabíjení. To je ovšem jen můj názor, skutečnou pravdu neznám a nechci lhát."
Všiml jsem si Malikova výrazu a začal jsem mít obavy, aby se nestalo něco, co mé vyjednávání pokazí. "Pokud vás můžu opět požádat o sklonění zbarní byl bych velice šťastný, kdyby jste mi vyhověl. Jde o to že za sebe mohu ručit, ale můj společník je zraněný a vypadá poněkud podrážděně a neovládá náš jazyk úplně dokonale, bylo by tedy zbytečné aby došlo k prolití další krve jen proto že mi plně nedůvěřujete. Maliku prosím tě nesmíš teď nikomu ublížit, pokouším se to vyřešit v klidu ano?! poslední větu jsem řekl poměrně hlasitě tak aby ji můj parťák dobře slyšel.
"Jako projev dobré vůle bych mohl odložit na oplátku svůj meč ano? a tak aby nedošlo k nedorozumění jsem pomalu odepnul řemínek s pochvou a meč v pochvě jsem položil mezi mě a jejich velitele.
"Mimo to, když už si tu tak hezky povídáme, bylo by asi slušností se představit. Já jsem Jackob." po té jsem zvedl levou ruku tak aby na ni bylo dobře vidět a pravačku jsem natáhl k přátelskému gestu potřesení rukou.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 9:51 am

Velitel, Maneth, si začal v hlavě spojovat nitky od jednoho k druhému. Celkem mu začalo docházet o co se jedná a jelikož každý kdo znal okolí Callenhadu nějak dobře si mohl uvědomit pro koho asi Jackob pracoval. Později když mu jeho kolega, který kontroloval těla, zdělí informace o stavu Byrneho těla, si tuto domněnku jen potvrdí. Vypadalo však že mu je relativně jedno že pracuje pro Vrabčáky, dokud se mu nebude plést do cesty.
Po chvíli vyšel muž ze stanu s ženou o chvíli za ním. Muž jen kývl směrem na Manetha a bylo vidět že na jeho tváři se rozlil malý úsměv.
"Maneth, a ještě jednou chápu tvou pozici ale pochop tu mou." řekl a rukou mávl na muže aby sklopili luk ovšem šíp byl stále připraven.
"Tvoje informace se liší s těmi mými... ovšem nemůžu říct nic konkrétního. Tak teď bych jen poprosil o tu hlavu kterou jsi tak pečlivě zabalil a to bude z mé strany vše."
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 1:26 pm

To bylo dostatečně fér, navíc jsem se pojistil tím, že jsem si jako důkaz vzal Byrneho tetování. Došel jsem tedy k ohništi pro hlavu a předal ji Manethovi. "Děkuji za vstřícný postoj." otčil jsem se na ženu a pak zpět. "Bude o ní postaráno?" zeptal jsem se.
Hlavou mi probleskla myšlenka a nemohl jsem se jí zbavit "Mimochodem vzhledem ke skutečnostem doufám, že nebudete chtít rozpoutat konflikt s ehm určitou nejmenovanou frakcí."
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 1:40 pm



"Hm... myslím si že slečna bude v nejlepší péči." řekl bez jakéhokoliv postraního motivu. Nebyl to křivák a byl čestný muž. Vedl rytíře už dlouhou dobu a nikdy neskřivil ani vlásek něžnému pohlaví.
"Heh... jak se to vezme. Rozdíl mezi námi je ten že já pracuju podle vůle krále, či podle vůle velmistra. Ty pracuješ pro toho kdo platí. Čili pokud ti někdo nezaplatí za něco co nebude v rozporu s vůlí krále, či s vůlí mého řádu..." řekl a posléze se zvedl, zastrčil meč do pochvy a vydal jednomu z mužů rozkaz. "Spal těla, a poté vyrazíme"
Jeden poté odběhl. Pryč kde zapálil hromadu. Těl, kterou tam nanosil Jackob.
Maneth poté odešel stranou, kde se pustil do rozhovoru s dívkou. Lučíšníci, a Manethův pobočník,  poté sledovali Malika a Jackoba ovšem již více uvolněně než předtím. Pokud se nic dalšího neudálo, po zhruba půl hodině odešly pryč a Malik a Jackob měli klidný zbytek noci.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 1:48 pm

Zbytek noci uběhl velice rychle a ráno jsem chtěl vyrazit zpět do města. Tak co můžeme vyrazit kamaráde? zeptal jsem se Malika mezi tím co jsem si připínal pochvu z mečem zpět k pasu. Doufal jsem, že se dostatečně zotavil na tolik aby zvládl cestu do Callenhadu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2017 1:56 pm


Malik byl tuhého kořínku. Jen co přišlo ráno a jeho zranění se alespoň trochu stáhla, byl připravený. Dělal sice tak aby si rány znovu neotevřel ovšem s opatrnou a pomalou chůzí by neměl být problém dojít na místo určení živ a zdráv. Proto jen souhlasně zavrčel a byl připraven jít směrem ke Callenhadu.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 2 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Sep 26, 2017 11:02 pm

Cesta, den 1.

Poté co karavana zamířila ven z města dala se na cestu směřujíci k Velkým stepům. Po Tohrenově dotazu ohledně toho že bažiny jsou na sever tak proč že míříme na východ k Stepým bylo řečeno že  je bezpečnější chodit po cestě ke stepům a poté se dát na sever. Dokud jsme prý na téhle cestě, cestě frekventované, projíždí sem tolik obchodníků a míří sem zboží od Khajitů tak často, že si málo kdo troufne na karavany byť jsou méně ozbrojené. Kdyby jsme se prý daly z Callenhadu na sever rovnou riskovali by jsme  větší riziko přepadení a získali by jsme pár dní. Riziko které za to nestálo.
Malik šel vedle prvního karavanu a Tohren seděl na voze, odpočíval nohy. Jane, tentokrát již bez knihy šla uprostřed karavany.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Sponsored content





Cesty a planiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesty a planiny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pole a planiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Ostatní-
Přejdi na: