Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesty a planiny

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Acharon

Acharon


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla666
ObratnostObratnost666
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost666
InteligenceInteligence666
CharismaCharisma666
Síla vůleSíla vůle666
VnímáníVnímání666
ŠtěstíŠtěstí666

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue666/666Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (666/666)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 08, 2017 7:17 pm

First topic message reminder :

Cesty a planiny - Stránka 4 15970727_1625331887480751_1429288228_n
Cesty a planiny - Stránka 4 Floritop
Rôzne cesty a planiny ktoré sa využívajú na prechod po celom kráľovstve.
Cesty a planiny - Stránka 4 Floribot
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Oct 03, 2017 12:11 am

Dryáda sebou nejprve instinktivně škubla. Poté však dovolila Jackobově ruce dotknout se té její. Dryáda teď měla přístup k jeho hlavě a cítila na co Jackob myslí ovšem stále to pro ni byli jen nesmysli. Co Jackob vlastně dělal bylo že mluvil, jen sám pro sebe. Jackob mohl od ní cítit známku samutku. Obrázek stejného stromu se mu zjevil před očima. Toho stromu který se dřevorubec snažil setnout. Poté nahnula hlavu a jakoby se ho na něco ptala.  Proč se tam nemůže vrátit?
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Oct 03, 2017 4:06 pm

Začal jsem myslet na její vlastní vzpomínky, nejprve na prchajícího dřevorubce a alchymistu, poté na umírajícího lovce a následně na dva inkvizitory. Přidal jsem k tomu vlastní představu dívky vracející se ke stromu který mi ukázala a přicházející inkvizitory.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 3:16 pm

Dryáda smutně kývla, nechápala důvody těch lidí ovšem chápala že tam není vítána, ať už jejich důvody byli jakékoliv. Pustila se poté jeho ruky a lehla si do vozu.
Jane se poté podívala a zaznemana si že to asi fungovalo, pro případ že by někdy potřebovala komunikovat s Dryádou.

...

Posléze se vysvětlilo co že se to vzadu přestě stalo Argoniánů a Tohrenovi. Všichni byli velmi překvapení a nevěděli jak se vlastně o celé situaci cítit. Tohren byl celkem zaujatý jejich novou společnicí a Jackob si mohl všimnout že už je to podruhé co ho fascinuje něco nového a neznámého. Dryáda celou cestu spala takže se jí nikdo nevěnoval.
Když se les ztratil za nimi, na obzoru se objevil jejich cíl. Ruina kdysi mocného a velkolepého hradu, Highever.

°PŘESUN°
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 04, 2017 4:12 pm

Rozhlédl jsem se a došel za ostatními, plán byl jednoduchý Jane a já se dojdeme podívat co se stalo, zatímco Thoren nás bude krýt z dálky. Malik zůstane u karavany pro případ útoku ze zálohy. Hlavou se mi honily myšlenky o tom co by se tak mohlo posrat.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 04, 2017 5:17 pm

Tohren a oba Argoniáni byli očividně nervózní. Celá situace vypadala podivně. Les sám o sobě působil atmosférou jako vystřižený z hororu a jak je známé, strach plodí strach.
Malik měl oči na šťopkách. Jeho výraz nebyl strach spíše vzrušení. Pro orka očividně celá tahle situace působila jinak.
Jane? Ta působila úplně klidně. Jakoby to pro ni byla běžná středa.
Jackob si také všiml žlutých očí svítící zevntiřku jednoho z jejich vozů, značíc že i jejich malá společnice měla zájem co že se to děje.
Když dostali všichni své poveli tak kývli hlavou a šly na svá místa. Všichni se rozhlíželi poté kolem a kolem jakoby doufali že uvnitř hustého lesa něco zahlédnou. Marně.
Jane se štítem a kladivem v ruce vyrazila po Jackobově boku směrem ke karavaně. Mlčky. Její oči nebyli zafixované na karavanu nýbrž těkali všude kolem.
Když přišli blíž byli zde vidět nějaké znamení že tu přeci jen něco nehraje.
Karavana mířila směrem z bažin, podle voje které mířili pryč od nich, a kolo bylo skutečně utržené na jednom z kořenů. Kolem a kolem však ani živáček dokonce... ani žádná známka po boji.
Jackob byl asi na deset metrů od karavany a opatrně se přiblížil natolik že viděl že i vnitřek karavany je opuštěn žádné tělo a kupodivu náklad netknutý.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Dec 07, 2017 10:54 pm

"Co si o tom myslíš?" otočil jsem se na Jane, zatímco jsem pohledem projížděl celé okolí jestli něco nespatřím.
Náhle mi hlavou projela myšlenka. "Hele jak moc v okolí působí otrokáři?"
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Dec 08, 2017 4:35 pm

Jane pokrčila rameny. Z dálky přeci jen mohla dělat předpoklady.
"Otrokáři? Ne. Ty spíš na sever ale z druhé strany Hor. Nájezdníci. Potom na jihu pod Callenhadem pouštní lidé." řekla.
Jane vešla první do karavany aby ji prozkoumala blíž. Všechno zboží, byliny, kožešiny a různé jiné alchymistické přípravy, byli netknuté. Rozhodně se tedy nejednalo o přepadení.
Nedalo se poznat jak dlouho tu karavana vlastně stála. Cesta přeci jen nebyla frekventovaná, ovšem něco tu nehrálo.
Jane se vynořila z vnitřku karavany a kývla že vše je v pořádku a alespoň zevnitř vozu jim nebezpeční nehrozí.

Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Karan
Admin
Karan


Poèet pøíspìvkù : 866
Join date : 08. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla7 + 1
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost7 + 1
InteligenceInteligence8
CharismaCharisma4 - 2
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání3 + 1
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeThu May 23, 2019 9:35 pm

Jason sa Brooka naozaj nedočkal. Nebolo sa príliš čomu diviť. V meste býval minimálne rok a pravdepodobne si naozaj musel ešte mnoho vecí pred odchodom zariadiť. Nakoniec sa pre to vydal na cestu sám.

Jason cestoval niekoľko hodín. Išiel po pomerne používanej ceste a tak po nej stretol mnohých ľudí. Či už obdchodníkov, alebo obyčajných pocestných, prechádzajúcich z dediny do dediny, či smerujúcich priamo do niektorých z miest. No čím išiel viac na sever a  bližšie k svojmu domovu, tým menej a menej ľudí nakoniec stretával. Bol to pomerne normálny jav. Čo ale tak normálne nebolo, bol podivný výjav, ktorý sa nachádzal pred ním. 
Bol ešte deň. Nad hlavou mu svietilo slnko, no necelý kilometer pred ním sa rozprestierala hmla. Bola hustá tak, že cez ňu jednoducho nebolo vidieť, ako mlieko. Jason vo vzduchu cítil, že nie je príliš vlhko. Od rannej rosy už bolo niekoľko hodín ďaleko a tak nebol príliš dôvod na to, aby sa tu táto hmla nachádzala.
Jason sám nebol príliš skúsený v mágií, rozhodne túto školu nepraktizoval a tak nedokázal vycítiť neprirodzenú energiu, ktorá z hmly vychádzala. No aj tak cítil istý.. podivný úmysel, účinok, či proste atmosféru. Niečo podobné cítil aj od "nemŕtvych", ktorých už prednedávnom pár krát stretol. Bolo len na ňom, či sa k hmle priblížiť, alebo sa vrátiť späť. No bola to na prvý pohľad jeho jediná cesta. Jedine že by sa chcel ešte predierať cez hustý les, čo by zas nezvládol jeho kôň.
Návrat nahoru Goto down
Jason Malister

Jason Malister


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 02. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5+2
ObratnostObratnost8
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5+2
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma9
Síla vůleSíla vůle5
VnímáníVnímání3+1
ŠtěstíŠtěstí5

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeThu May 23, 2019 9:51 pm


Cestoval jsem po téhle cestě několikrát předtím a nejspíše, pokud budou bohové dobří, bych cestoval i několikrát potom. Tohle však bylo něco co jsem zde viděl poprvé. Podiveně jsem se koukal na tohle předemnou. Mlha která rozhodně nebyla přírodní. Nedávalo to smysl aby byla. Tady? V tuhle chvíli.
S magií, kletbami a podobnými věcmi jsem neměl zkušenosti, pokud tedy nepočítáte bitvu proti armádě nemrtvých, a tak tohle pro mě byla španělská vesnice.
Někdo by mě nezval odvážným ale tohle bylo zbytečné riziko. Spěchal jsem domů natolik abych zbytečně riskoval svůj život? To ne.
Tahle cesta ale jak věděl byla frekventovaná a tak jsem se rozhodl pro následující. Zesedl jsem ze sedla. Přehodil přes sebe kroužkovou zbroj, schovanou v sedlových brašnách. Štít jsem vzal z poku onoho koně a na štítu byl velký znak rodu Malisterů.
Nešel jsem dovnitř mlhy. Nebyl jsem blázen. Koně jsem uvázal k nedalekému stromu a sedl si na jeden kámen u cesty.
Čekal jsem. Přeci jen musí někdo jít mým směrem dříve či později. Možná bude vědět víc. Možná něco přijde z mlhy abych viděl víc. Možná se mlha rozplyne. Trpělivost růže přináší.
Návrat nahoru Goto down
Karan
Admin
Karan


Poèet pøíspìvkù : 866
Join date : 08. 01. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla7 + 1
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost7 + 1
InteligenceInteligence8
CharismaCharisma4 - 2
Síla vůleSíla vůle4
VnímáníVnímání3 + 1
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 24, 2019 10:34 pm

Rozhodnutie Jasona ho stálo minimálne niekoľko hodín. Z hmly nikto nevychádzal a kupodivu ani nikto nešiel zo smeru, z ktorého prišiel on sám. Ako sedel, pravdepodobne si ani neuvedomil, ako začína byť unavený. Hlava mu stále padala na bok, až eventuálne naozaj zaspal. Bol to zvláštny pocit, ako keby bol omámený.

Nič sa mu nesnívalo a ani sa sám nezobudil. Najprv mohol pocítiť vlhký pocit na tvári, ktorý neutíchal, skôr sa ako keby "násobil". Ako sa trocha prebral, vedel celkom presne určiť, odkiaľ tento pocit pochádza. Nebozkávala ho žiadna žena, no olizoval ho istý tvor. Bol to veľký čierny dire-wolf, ktorého keby pred tým nevidel, pravdepodobne by mu nahnal dosť veľký strach. Predné laby mal vyložené na hrudi Jasona, ktorý sa počas spánku zviezol na zem. Ňufákom mu stále očuchával tvár a snažil sa ho prebrať. Sem tam zavil, nevyzeralo to tak, že by mal niekde na blízku jeho spoločníčku.
Návrat nahoru Goto down
Jason Malister

Jason Malister


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 02. 17

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla5+2
ObratnostObratnost8
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost5+2
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma9
Síla vůleSíla vůle5
VnímáníVnímání3+1
ŠtěstíŠtěstí5

Život:
Cesty a planiny - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Cesty a planiny - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 24, 2019 10:48 pm

Rychle jsem sebou cuknul a probral jsem se stejně rychle jako jsem usnul.
Rychle jsem sebou cuknul a uviděl toho velkého černého vlka. Nebudu lhát zakryčel jsem nahlas jelikož jsem si málem nadělal do gatí ale když se ten vlk na mě nehnal aby mě neroztrhnul hrdlo a když mě dokonce olizoval došlo mi že jsem ho už potkal.
Odkašlal jsem si a natáhl k němu ruku abych ho pohladil po nose.
"Nazdar chlapče." řekl jsem byť trošku rozespale a chvilku mě trvalo než jsem se plně nastartoval.
Ani jsem si neuvědomil že jsem byl tak unavený no pravdou bylo to že jsem byl na cestě už nějakou chvíli. Ale něco na tom bylo zvláštního. Něco mi říkalo že jsem usnul s pomocí někoho jiného. Možná ta mlha?
Vstal jsem a kouknul na koně, jestli tam stále byl, přešel si všechno vybavení a nakonec se zvedl ze země. Teprve teď mi došlo že tu někdo schází.
"Kde máš paninku chlapče?" zeptal jsem se k vlkovi. Tak trochu jsem tušil. "Očistit zem od zla", "Podivná mlha" a teď ten pes mě najde právě u ní. Něco mi říkalo že to není jen shoda náhod.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesty a planiny - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty a planiny   Cesty a planiny - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesty a planiny
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Pole a planiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Ostatní-
Přejdi na: