Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Callenhad (Město)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Jun 16, 2016 11:20 am

First topic message reminder :

Callenhad (Město) - Stránka 6 Callenhadpic


Callenhad je jedním z největších měst v Království. Jeho věhlas však nepochází z ničeho chválihodného. Je to město spodiny, město ve kterém slovo autorita je vyškrtnuto ze slovníku, a hlavně je to město příležitostí.
Callenhad je postaven na úpatí hory Fasius, nejvyšší hory široko daleko, mnozí o hoře říkají že je dříve to byla sopka která spí a časem, v době kdy bude město tak prohnilé že bohové budou znechuceni jeho samotnou přítomností, se opět probudí a pohltí město v plamenech. V hoře se těží železo a stříbro. Další významnou přírodní památkou je jezero Callenhad. Jezero je tak velké že si ho jde snadno splést s mořem jelikož z jednoho břehu nevidíte na druhý a přeplout ho podélně trvá několik dní. Na dně jezera se údajně nachází ruiny starého království "prvních". Jezero je však tolik hluboké že nikdo jeho existenci neprokázal a neexistují žádné hmatatelné důkazy. Podél jezera je mnoho rybářských osad a dalších menších městeček které žijí z toho co jim jezero poskytlo. Toto jezero je pro město důležitější než cokoliv vyjma hradeb, nejenom že poskytuje dostatek potravy pro celé město ale také zprostředkovává  „dálnici“ do Alberonu.
Jak už bylo zmíněno město je prohnilé do morku kosti a nic s tím nemůže královská garda ani městská stráž dělat. Každý hlavní představitel ve městě je jenom loutka, dělající cokoliv pro toho kdo mu zaplatí největší sumu. Někdy se najde odvážlivec který se pokusí jít proti systému. Vyzvednout město z jeho pochmurného stavu a navrátit ho do někdejší slávy. Ovšem takovéhle ambice zde nemají dlouhou životnost. Ovšem úřední budovy se zde nacházejí ve středu města známém jako "Oběšencovo náměstí."
Callenhad nemá žádný rod který by mu vedl a takže je prakticky svobodným městem. Je zde pár rodů kteří stále mají nárok na město jako takové a i na okolní zeme.
Dvě věci které jsou zde však v rozkvětu jsou prostituce a černý trh. Na tomto trhu se dá údajně za peníze koupit všechno. Tento trh údajně spadá pod jednu osobu kterou nikdo nezná jinak než „Stín Callenhadu“ nebo zkráceně „Stín“. Historky o této osobě se tradují k samotnému převratu města k dnešnímu stavu.  Říká se že má prsty v každém obchodě ve městě, zaměstnává každého lichváře či pohunka v tomhle městě a každý ve městě mu odevzdává podíl zisku. Nejspíše se jedná o legendu jelikož každý obchodník tvrdí že nic takového nečiní. Může ovšem lhát. Chrámy či kostely se v tomto městě prakticky nenachází. Jsou zde jen menší kaple či pomníky zašlé věkem prakticky nepoužívané.


Naposledy upravil Admin dne Mon Apr 20, 2020 6:12 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com

AutorZpráva
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Sep 22, 2017 12:25 am

"No... Prokázal jste nám službu tím, že jste nás zbavil dvou nedůvěryhodnejch lidí, na druhou stranu nás vaše hra stála i jednoho kterej byl loajální až do konce." podíval jsem se na stránku kterou jsem stále držel v ruce a pak na Min.
"Takže pokud teď nechcete odejít a nechat mi tohle v ruce, řekl bych, že by to chtělo víc."
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Sep 22, 2017 12:33 am


Muž si povzdechl skoro zklamaně, doufal  že na jeho vtipný trik přijde ovšem došlo mu že musí mladíkovi trochu pomoc. Jednou rukou si podepřel hlavu a s úsměvem se podíval na Jackoba. Měl něco zalubem. Poté svůj pohled obrátil na Min. Ta se nechápavě podívala ovšem po chvíli hlasitě vyjekla. Její kapsa začala zničeho nic kouřit a doutnat. Nechápajíc co se děje vyděšeně sáhla dovnitř kapsi a vyhodila prsten který se po chvíli kutálel na stole. Ten prsten který měl onen mág včera.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Sep 22, 2017 12:42 am

Trochu vyčítavě jsem se podíval na Min.
"Taky se mohla podělit, žes našla něco takovýho." a podíval jsem se zpátky na neznámého.
"Tohle by asi mělo stačit. Takže, teď jsme vyrovnaní?" a s těmi slovy jsem k němu natáhl ruku se stránkou.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Sep 22, 2017 12:51 am


"Jistě!" řekl a opět luskl prstem, stránka se Jackobovi z ruky vypařila z ruky značíc že to mohl udělat celou dobu. Řekl a když už vypadalo že se dá na odchod když najednou každého přejel pohledem.
"A samozřejmě... Celá tahle situace zůstane v téhle místnosti. Dozvím se, když ne."řekl ledově. Jeho slova měla takovou váhu že si člověk radši ani nechtěl představit co by následovalo kdyby toto ultimátum porušili.
Poté se podíval na Jackoba a pronesl.
"Naviděnou." a byl fuč.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Sep 22, 2017 1:01 am

"Naviděnou." odpověděl jsem do prázdna a otočil se na ostatní.
"To bylo hodně zvláštní. Jste v pohodě?" zeptal jsem se jich, přeci jenom jsem netušil jak celá situace zapůsobila na ně. Chtěl jsem si taky o tom všem s někým promluvit a bylo mi jasné, že můžu pouze s nimi.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 3:11 pm

Dicer vypadal jak kdyby ho opařil. Pracoval pro vrabčáky již přes 20 let a nikdy se nepotkal s něčím takovým. Nikdo koho znal se nepotkal s něčím takovým. Nikdy ani neslyšel že by se někdo s nečím takovým potkal. Zakroutil hlavou jelikož věděl že někdo kdo je tu čistě přes rekrutování a jako zprostředkovatel. Rozhodoval se zda-li to říct svým nadřízeným ovšem jen z té myšlenky mu přeběhl mráz po zádech. Obraz byl tady, peníze taky. Co jemu záleželo nejspíš jim řekne že ji někdo koupil a bude s tím hotov. Z celé té situace zakroutil jen hlavou a proto když Jackob vznesl otázku jen řekl.
"Jdu si dát něco k pití..." a odešel z místnosti.
Min na tom byla podobně ovšem o trochu líp. Narozdíl od Dicera byla zcestovalá ovšem i ona se nikdy s ničím takovým nepotkala.
"Jo... budu fajn. Každopádně ohledně další práce. Jeden kupec, Argonián, si nás najal aby jsme mu pomohli odsud dostat do jeho vesnice uprostřed bažin. Zaplatil štědrou sumu z důvodu že jejich karavany jsou častým cílem v bažinách nikdy nevíš. Máš však výhodu toho že máš sebou místního." řekla mu a dala mu bližší insturkce s datem, pozítří, lokací, jižní brána, a odměnou, 80 zlatek.  Řekla si že bude nejlepší povídat si o něčem čemu rozumí.
Výběr chlapů nechám na tobě, stejně to kolik si jich vezmeš a jak si snima rozdělíš podíl. řekla s úsměvem a hodila po něm další, znatelně těžší měšec.
"Doporučila bych ti alespoň 4 lidi, včetně tebe."

+ 117 zlatých ,80 od Min, 37 od Dicera.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 3:32 pm

Moc lidí jsem v cechu neznal, ale řekl jsem si, že zkusím najít Malika. Stále mi však zbývali další dva. Napadlo mě že by Min mohla o někom vědět, tak jako tak budu muset sehnat ještě svého společníka z přijímacího úkolu.
"Nemáš dva lidi co bys mi doporučila? zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 3:41 pm


Min se zamyslela. Jackob s nimi byl teprve krátce, něco přes měsíc, tak bylo pochopitelné že tu neznal mnoho lidí.
"Hm... možná Jane? Už si viděl. Ta holka se kterou jsme se potkali včera?" řekla Min. Jednalo se o tu dívku, která odváděla tu prostituku zpátky na centrálu.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 3:57 pm

"Díky, jinak kde bych jí mohl najít?" optal jsem se na odchodu.
Chvíli jsem se potom poptával po cechu jestli někdo neví kde bych našel Malika a po cestě se zeptal Torhenna jestli nemá zájem o tu práci.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 4:46 pm


"Přes den ti neřeknu ale na noc zůstává tady." řekla Min a poté se vrátila ke svým povinostem, snažíc se zapomenout.

Jackob když se vyptával na Malika bylo mu odpovězeno jedním mužem kterého neznal že Malik je dole u vězení.

Tohren, Hallen a Janos poté stále spolu popíjeli když Jackob přišel s nabídkou o práci. Popsal mu základní věci o práci a o co se jedná. Další dva si samozřejmě říkali proč si vybral zrovna jeho ovšem byli v té branži tak dlouho že jim bylo jasné že to nebylo nic osobního.
Torhen se zamyslel. Věděl o tom jaké místo jsou bažiny. Nebyl to srab, neměl žádné závazky, neměl co ztratit. Ovšem nebude svůj život riskovat pokud by cena nebyla dostačující.
"Kolik v tom bude?" řekl.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 4:46 pm


"Přes den ti neřeknu ale na noc zůstává tady." řekla Min a poté se vrátila ke svým povinostem, snažíc se zapomenout.

Jackob když se vyptával na Malika bylo mu odpovězeno jedním mužem kterého neznal že Malik je dole u vězení.

Tohren, Hallen a Janos poté stále spolu popíjeli když Jackob přišel s nabídkou o práci. Popsal mu základní věci o práci a o co se jedná. Další dva si samozřejmě říkali proč si vybral zrovna jeho ovšem byli v té branži tak dlouho že jim bylo jasné že to nebylo nic osobního.
Torhen se zamyslel. Věděl o tom jaké místo jsou bažiny. Nebyl to srab, neměl žádné závazky, neměl co ztratit. Ovšem nebude svůj život riskovat pokud by cena nebyla dostačující.
"Kolik v tom bude?" řekl.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 5:22 pm

"Dvacet zlatejch. Jdeš do toho?" učinil jsem nabídku. Neměl jsem v plánu někomu dávat míň. Malikovi by to třeba asi ani nedošlo ale jsem pro dělbu rovným dílem.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 5:37 pm


Jakmile se Torhen dozvěděl chvilku se zamyslel. Tohren normálně dostával asi půl zlatky denně na stráži a sem tam něco navíc, jako například včera, za něco nevšedního. Nevěděl sice jak dlouho bude na výpravě, mohlo to být týden či měsíc, ovšem peníz to byl slušný takže ho vidina zisku nakonec přemluvila. Navíc když se dozvěděl že mu bude zaplacený i za jídlo a pití volba byla jasná.
"Aye. Budu tam."řekl a poté se vrátil ke svému rozhovoru.

Jackob našel Malika na stráži ve vězení. Opíral se o zeď a u toho zakusoval něco co vzdáleně připomínalo jídlo. Když k němu Jackob dorazil Malik řekl.
"Zdravím, co potřebovat?" I z takové jednoduché věty Jackob poznal že jeho jazyk se od té doby zlepšil. Sice jeho přízvuk byl stále otřesný ale nelezlo to z něj jako z chlupaté deky.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 5:59 pm

"Ahoj, mám pro tebe nabídku, chceš jít se mnou a dvěma dalšíma na úkol mimo město? Dostal bys za to dvacet zlatejch plus jídlo a pití." doufal jsem, že na to kývne přeci jenom jsem sebou chtěl mít někoho, kdo se na rozdíl ode mě mimo město pohyboval větší část života.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 6:04 pm


Malik souhlasně zavrčel a kývl. Neptal se skoro na nic kolem a kolem ale bylo vidět že chce odsud pryč. Byl tu u vězení jen kvůli platu a rozhodně by mu vyhovovala práce ve venkovním prostředí víc.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 23, 2017 6:12 pm

Když Malik přikývl trochu se mi ulevilo, teď už jen zbývalo počkat do večera a poohlédnou se po Jane. Šel jsem si tedy sednout k výčepu, dal si pivo a čekal dokud ji někde nezahlédnu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Sep 24, 2017 6:19 pm

Byl již večer a centrála se začala vyprazdňovat. Někteří spávali právě tady, bylo tu několik místnostní. Vrabčáci tomu říkali "kasárny" a i tak to vypadalo. Bylo to tam stísněné a jen málo místa na soukromí. Ovšem bylo to lepší než žít na ulici.
Jane vešla kolem desáté večer. Když se na ni Jackob podíval těžko viděl část jejího oděvu, která nebyla zaprášená. Jane se ani nepodívala kolem a kolem a už měla zamířeno právě do kasáren.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Sep 24, 2017 7:07 pm

Okamžitě jsem dopil a doběhl jí.
"Ahoj, hele Min mi dala zakázku pro čtyři lidi a říkala, že bys mohla mít zájem." začal jsem konverzaci a začal vysvětlovat o co jde.
"... Bylo by to za dvacet zlatejch a stravu pokud bys na to kývla. nadhodil jsem nabídku.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Sep 25, 2017 6:22 pm

Jane

Když se pomalu sunula do kasáren někdo ji zastavil. Matně si vzpomínala na jeho tvář ze včerejška. Jak že se to jmenoval? Nezáleží. Změřila si ho od hlavy k patě a nad jeho návrhem přemejšlela. Neznala ho, neměla důvod bezmyšlenkovitě kývnout. Peníze jí byli jedno, jídlo jí bylo jedno. Jane pracovala pro vrabčáky již 11 let. Byla to žena ve středním věku, mlčenlivá a zocelená. Neměla žádné koníčky, žádné přátele a neměla nic co by ji k světu poutalo. Něco ji však nutilo ráno vstát a dát se do práce. Nebyla jedna z těch co si přáli smrt ovšem stejně tak si neužívala život.
Jane si znaveně sedla aby si vyposlechla jeho nabídku. Jackob si mohl všimnout že u sebe nemá zbraň ovšem nebyl pochyb z toho jak byla stavěná že se o sebe uměla postarat. Zblízka si Jackob mohl všimnout několika jizev na jejím obličeji. Některé vypadali jako  by vznikly teprve nedávno, jiné byli již staré a srostlé. Jackob si také všiml že její uši jsou mírně do špičky ovšem nedosahovali délky ostatních elfů. Jane byla nejspíš polo-elf.
"O co by šlo?" zeptala se. Její hlas neodpovídal jejímu vzhledu. Byl hlubší než většiny žen, s přízvukem který Jackob nedokázal zařadit.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Sep 25, 2017 7:00 pm

"Řekněme, že ochrana karavany a osoby co nás na to najala." pokusil jsem se shrnout všechno do jedné věty.
Pozorně jsem si Jane prohlížel, vypadala poněkud hruběji než většina žen v jejím věku, asi na tom měly podíl i jizvy na obličeji a možná i to s jak ledovým klidem odváděla den předtím tu dívku na smrt, ale měl jsem z ní dojem někoho kdo se neptá co se stane s ostatními. Nechtělo se mi mít za zády někoho o kom mám pochybnosti, věřil jsem však úsudku Min a navíc první dojem může klamat.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Sep 25, 2017 7:10 pm



"Karavany?" zeptala se. Nevypadal zvlášť nadšeně ani znuděně. Působila spíše unaveně. Jane nebyla zvlášť příjemná žena. Věděla jak na lidi působí a slyšela jak si na ni ukazují. Pokud se na elfy v království přihlíženo špatně na polo-efly ještě hůř. Její jizvy ji ještě přidávali na křivých pohledech. Jane však vypadala jako někdo kdo se stím naučil žít.
"Kam přesně? Kdo je ten obchodník?" znovu otázky.

Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Sep 25, 2017 7:21 pm

"Nějákej Argonianskej kupec a chce po nás doprovod do jeho vesnice uprostřed bažin." odpověděl jsem na její otázky. Hlavou mi proletělo jestli nebude problém rasa kupce, ale od polo-elfky bych moc rasismu nečekal.
Měla bys teda zájem?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Sep 25, 2017 7:47 pm


Jane se zamyslela. Argoniánské bažiny byli velmi nebezpečné místo. Skoro nikdo neznal cestu dovnitř a bylo lehké se uvnitř ztratit. Argoniáni byli většinou mírumilovní lidé ovšem narozdíl od lidí to byli obojživelníci, odolní proti jedům a schopni přežít i v těch nejhorších podmínkách. Po chvíli se zvedla, povzdechla si a řekla.
"Kdy a kde?" naznačujíc že přijmá.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Sep 25, 2017 7:56 pm

"Pozítří se sejdeme u Jižní brány. Zatím se měj." usmál jsem se na ní.
Druhý den jsem měl volno a napadlo mě využít ho pro trénink. Kukri je sice výborná sečná zbraň ale efektivně s ním bodnout je poměrně obtížné, řekl jsem si tedy, že trocha tréninku mi v tom neuškodí, navíc trocha cvičení ve vrhání nožů mi taky neuškodí.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 6 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Sep 25, 2017 8:23 pm


Jane na něj kývla a odešla do kasáren.


Den odjezdu.

Když Jackob dorazil na místo zjistil že kupec je již připraven k odjezdu. Karavana byla poměrně malá. Jednalo se o dva malé vozy a každý z nich táhnul jeden kůň. Dva muži se kolem karavany potloukali oba dva si byli velmi podobní, jeden však byl zbarvený do zelena a druhý měl svoji šupinatou kůži zbarvenou spíše do oranžova.
Jackob si mohl všimnout že Malik ani Tohren tu ještě nebyli ovšem viděl Jane jak sedí opřená o kolo jednoho z vozů.
Jackob ji měl problém poznat. Přes prsa měla hozenou kroužkovou zbroj pod níž Jackob mohl zahlédnout gambeson. U nohou položený dřevěný štít přes které měla hozené kožené rukavice. Přes stehna měla položené válečné kladivo se špicí na konci. V rukách držela knihu, do které byla očividně zabraná, ovšem kniha ji nezabránila tomu, aby si ho všimla dříve než Argoniáni. Chvíli si ho i ona prohlídla poté se vrátila k četbě.

+ 10 boj s nožem, + 10 vrhání nožů
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Sponsored content





Callenhad (Město) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Callenhad (Město)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Angelwood (Město)
» Albien (Město)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Města-
Přejdi na: