Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Callenhad (Město)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jun 16, 2016 11:20 am

First topic message reminder :

Callenhad (Město) - Stránka 4 Callenhadpic


Callenhad je jedním z největších měst v Království. Jeho věhlas však nepochází z ničeho chválihodného. Je to město spodiny, město ve kterém slovo autorita je vyškrtnuto ze slovníku, a hlavně je to město příležitostí.
Callenhad je postaven na úpatí hory Fasius, nejvyšší hory široko daleko, mnozí o hoře říkají že je dříve to byla sopka která spí a časem, v době kdy bude město tak prohnilé že bohové budou znechuceni jeho samotnou přítomností, se opět probudí a pohltí město v plamenech. V hoře se těží železo a stříbro. Další významnou přírodní památkou je jezero Callenhad. Jezero je tak velké že si ho jde snadno splést s mořem jelikož z jednoho břehu nevidíte na druhý a přeplout ho podélně trvá několik dní. Na dně jezera se údajně nachází ruiny starého království "prvních". Jezero je však tolik hluboké že nikdo jeho existenci neprokázal a neexistují žádné hmatatelné důkazy. Podél jezera je mnoho rybářských osad a dalších menších městeček které žijí z toho co jim jezero poskytlo. Toto jezero je pro město důležitější než cokoliv vyjma hradeb, nejenom že poskytuje dostatek potravy pro celé město ale také zprostředkovává  „dálnici“ do Alberonu.
Jak už bylo zmíněno město je prohnilé do morku kosti a nic s tím nemůže královská garda ani městská stráž dělat. Každý hlavní představitel ve městě je jenom loutka, dělající cokoliv pro toho kdo mu zaplatí největší sumu. Někdy se najde odvážlivec který se pokusí jít proti systému. Vyzvednout město z jeho pochmurného stavu a navrátit ho do někdejší slávy. Ovšem takovéhle ambice zde nemají dlouhou životnost. Ovšem úřední budovy se zde nacházejí ve středu města známém jako "Oběšencovo náměstí."
Callenhad nemá žádný rod který by mu vedl a takže je prakticky svobodným městem. Je zde pár rodů kteří stále mají nárok na město jako takové a i na okolní zeme.
Dvě věci které jsou zde však v rozkvětu jsou prostituce a černý trh. Na tomto trhu se dá údajně za peníze koupit všechno. Tento trh údajně spadá pod jednu osobu kterou nikdo nezná jinak než „Stín Callenhadu“ nebo zkráceně „Stín“. Historky o této osobě se tradují k samotnému převratu města k dnešnímu stavu.  Říká se že má prsty v každém obchodě ve městě, zaměstnává každého lichváře či pohunka v tomhle městě a každý ve městě mu odevzdává podíl zisku. Nejspíše se jedná o legendu jelikož každý obchodník tvrdí že nic takového nečiní. Může ovšem lhát. Chrámy či kostely se v tomto městě prakticky nenachází. Jsou zde jen menší kaple či pomníky zašlé věkem prakticky nepoužívané.


Naposledy upravil Admin dne Mon Apr 20, 2020 6:12 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com

AutorZpráva
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 3:18 pm

"Aha... tak třeba musela zařídit něco důležitýho a zapoměla." zamyslel jsem se a pokračoval "Jinak kdy Talkin vlastně přišel, včera... Řekněme že měl někde bejt a nedorazil. Má z toho menší průšvih a pochybuju, že by nedorazil protože se zašil tady, ale moje nadřízená má trochu jinej názor. Sice ho nějak zvlášť nemusím, ale šéfku nemám rád ještě o něco víc, takže bych jí docela rád řekl, že se sekla a já měl pravdu." zkoušel jsem dál tahat z barmanky informace.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 3:24 pm


"Hm... já teď abych pravdu řekla... Jsem si jistá že dorazil včera... potom odešel.. a vrátil se před pár hodinama. Upřímně to není nic nového. Od té doby co narazil na tuhle... tak se tady div nezabydlel."
normálně by si za takové informace nechala zaplatit. Jenže v Callenhadu jméno vrabčáků bylo vážené. Takže si říkala že když jim udělá jednou službu třeba oni později přihmouří oko nebo přiloží ruku k dílu.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 3:43 pm

"Díky, konečně jí můžu říct že se taky jednou sekla." řekl jsem a zamířil zpátky do pokoje s mrtvolou.
"Takže zatím to vypadá, že jsi měla pravdu a vážně si ho ta holka, omotala kolem prstu. Prej od tý doby co jí poznal tu div nebydlel. Co se týče toho od kdy tu je tak tu byl včera, pak odešel a před pár hodinama se vrátil. Jinak barmanka měla za to že je tu Margolane s ním, protože se neodhlásila. Ale kde by mohla bejt jsem se zatím neptal aby to nebylo podezřelý." podělil jsem se s Min o to co jsem zjistil. "Jo a zatím si myslej, že tady s ním jenom řešíš že včera nedorazil kam měl a máš za to že byl celou dobu tady. Takže kdyžtak tu na mě pak chvíli můžeš řvát a já se jich zeptám na to kde by jsme jí mohli najít s tím, že by měla potvrdit jeho verzi." kývl jsem hlavou k Talkinovu mrtvému tělu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 4:20 pm


Min

Když se Jackob vrátil do pokoje našel Min a další dvě ženský. Min dávala jedné z nich pokyny. Jedna z nich vypadala jako jedna z dívek, druhá byla oblečená podobně jako Min. Podle toho co Jackob zaslechl se plán odvíjel odtoho aby tu hlídali pokoj, pokud by se sem někdo dostal, a že nikdo nesmí dovnitř. Jackob se nedoslechl jak že mají v plánu odsud toho nebožáka dostat. Min byla v očividně špatné náladě, nejspíš se stalo něco co jí do ní dostalo.
Min si poté vyslechla co že Jackob zjistil a dodala své dojmy z celé situace.
"Dobrá práce. To se tady může říct jen o málo lidech. To s tím řvaním by byl dobrý nápad, pokud by jsme uvnitř neměli své lidi, škoda jen že ty lidé mají krátké vedení. Řvát se tady bude nejspíš na někoho jiného. Takže?" řekla a obrátila se na "tanečnici". Hněv jí přímo sršel z očí. Dívka se div na místě nezhroutila.
"Ještě jednou paní se omlouvám... Já.. já si myslela že má v ní jen velké zalíbení nemyslela jsem si..." Min ji však zarazila dříve než se z ní vysoukala srozumitelná věta.
"Nejsi tu od toho aby jsi myslela že ne?! Máš sledovat a předávat informace, ne si říkat které informace mají cenu předávat!" řekla Min. Nekřičela ovšem její tón vzbuzoval takovou autoritu že to možná pro dívku bylo ještě horší.
Nech si mě to tedy ujasnit. Ty jsi věděla o tom že kur*a kdesi z Drahokamových ostrovů se z ničehonic nachomítne do tohohle lokálu a čirou náhodou se začne tahat s naším chlápkem a ten chlápek je čirou náhodou jeden z hlídačů v našem skladišti a rozhodla ses nic neříkat?" Dívka měla v tu chvílu již na krajíčku.
"Ale... přeci není nic zvláštního že..." její věta běla opět ukončena předčasně Min která se očividně držela tak tak aby ji neuděřila.
"Není zvláštního? Očividně tahle věděla moc dobře co dělá a o koho že se jedná... Sakra holka kdyby si jen řekla půl slova mohlo tohlo celý bejt jinak!" teď už její hlas nabral na intonaci ovšem stále bylo jasné že má ještě pár oktáv do rezervy.
"Co si myslíš že by jsme s ní měli udělat?" zeptala se Min Jackoba jelikož se sní nechtěla už ani chvíli zaobírat.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 4:49 pm

"Nevím." řekl jsem mezi tím co jsem dívku obcházel a měřil si jí pohledem od hlavy až k patě.
"Kdyby dělala co měla nemuseli umřít dva z našich lidí." mezi tím jsem vytáhl kukri a začal si s ním naplocho čepelí poklepávat o dlaň.
Když jsem se jí opět dostal za záda mrknul jsem na Min a doufal že pochopí o co mi jde. "Jak se to říká? Oko za oko..." a s těmito slovy jsem dívce přiložil nůž ke krku. "Baf!" pronesl jsem tak ledově jak jsem v tu chvíli dokázal a uklidil nůž zpátky do pochvy. Potom jsem se otočil zpátky k Min.
"Podle mě na tuhle chybu v životě nezapomene a nemá smysl jí něják ubližovat, už tak si vyčítá co se stalo, navíc to neudělala úmyslně. Na druhou stranu nemůže z toho vyjít úplně bez trestu, přeci jenom jeí blbost stála životy a pokud by se dostalo ven že se něco ztratilo ze skladiště utrpělo by i jméno cechu. Nějáká nepříjemná práce je jedna z možností, o tom už si rozhodni sama. určitě by to, ale chtělo jí vysvětlit jak funguje sledování a následný předávání informací."
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 5:44 pm

Min ho nechala, chtěla vědět jak uvažuje a co mu řekne. Proto si teda nechala tohle divadlo odehrát.
Dívka samozřejmě prosila o život, slibovala že už to nikdy neudělá a kdoví co všechno ještě nenaslibovala. Když Jackob vytáhl nůž padla na kolena a prosebně semkla ruky k sobě prosíc o milost. Když na ni poté Jackob "bafnul" div neviletěla z kůže. Min se jen mírně ušklíbla ale to byla opět jen jediná reakce. Poté poslouchala co za "trest" by ji Jackob udělil a rozhodla se mu udělit mírnou lekci.
"Dobrá tedy. Jdi s ní k Trevonovi on už bude vědět. Poté se vrať s dalšíma dvěma vrabčákama. Musí to být ženy jasný? Nepotřebujeme aby se nám tady chalpci rozptylovali."  řekla Min na druhou dívku. Ona "tanečnice" se poté s děkovnými slovy směřované k Jackobovi odbelhala pryč.
"Musíš vždy vědět s kým jednáš a vědět o tom kdo je, a kdo není nahraditelný. Vysvětlím ti problém u kterého jsme. Pokud ji necháme jít ví o nás příliš. Třeba nám slíbí že nic neřekne ale jednoho dne u jejich dveří zaklepe muž s měšcem plným zlata aby řekla pár jmen. Pokud ji necháme pro nás pracovat pod podmínkou že "už to nikdy neudělá" jakou máme jistotu že se tak nestane. Spálila nás už jednou no ne? Opravdu stojí za to riskovat život loajálního muže, pracujícího tvrdě 13 let za nějakou nánu která si svévolně rozhodne co říct a co neříct? Pokud se prokáže že tvůj kůň má špatnou nohu jaké uplatnění pro tebe má? Takže... jako informátorka nemá užitek, k boji ji nepoužijeme, k čemu nám tedy je? Jak říkáš nejedná se tady jen o ni ale o celý cech. Kdybys byl na mém místě věřil by si jí někdy v další takové práci. Ne." odpověděla Min za něj. Jackobovi bylo jasné že tu dívku ted odváděli na místo ze kterého se již asi nevrátí.
"Takže.. už máme tohle z krku teď si je třeba najít tu "kur*u". Z toho co naše přítelkyně říkala Margolane bydlelí nedaleko odsud. Pokud bude chytrá už tam dávno nebude. Ovšem za zkoušku to stojí ne?" řekla Min.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 5:55 pm

"Doufám, že se nikdy nedostanu do situace kdy bys ty rozhodovala jestli přežiju." prohodil jsem s úsměvem na tváři.
"Ale moc bych nečekal, že jí najdem u ní doma. I když by tam mohlo bejt něco co by nám mohlo říct kde je. Takže můžem vyrazit?"
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 6:24 pm


"U tebe by to bylo jiný. Narozdíl od ní nejseš jen na jedno použití. O lidi kteří se prokážou pečujeme. Jak říkám musíš vědět kteří lidi jsou nahraditelní. Každý může poslouchat klepy v bordelu, co ale s člověkem který i takovou jednoduchou práci nezvládne?"
řekla s pokrčením ramen a odešla směrem k jejímu domu.

...

Ještě předtím než vyháčkovala dveře bylo Min jasné že uvnitř nikdo není. Moc ticho. Přeci jen ale když vešli do jejího domu svírala v ruce tyč. Uvnitř to bylo jako po vymetení. Nikdo v dohledu. Min poté prohlídla místnost. Jak Jackob předpokládal Margolane byla už pryč. V krbu ještě ale stále hořel oheň čili odešla nedávno. Jackob si také mohl všimnout že v onom ohni hořelo něco jako kniha, teda to co z ní zbylo, a nebylo od věci předpokládat že ještě před chvílí tam plápolali i dopisy. Bylo jasné že odešla ve spěchu a právě u krbu Min našla první chybu. Jeden z dopisů totiž zapadl za rožeň a ještě stále byl vcelku. Když ho min uviděla ušklíbla se na něj jakoby to už znamenalo že ji mají na lopatě. Nemohla být blíže k pravdě. Poté co si přečetla dopis ušklíbla se a podala ho  Jackobovi.

Dopis:

Po chvíli Min řekla.
"Teď už mi dává smysl proč nemohli koupit ten obraz. Jakmile by byl o něj zájem jsem si 100% jistá že by se někdo podíval blíže. Odělat rám a záda obrazu a vykoukne na vás stránka ze zápisků... Potom by to mělo mnohonásobnou hodnotu. Takže... pokud teď krb hoří a Margolane se dala na pochod právě teď... k předávce nejspíš dojde dnes. Máme zhruba tři hodiny..." Min poté jen čekala zda bude mít nějaký dotaz.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 6:45 pm

"Jakej je plán?" zeptal jsem se. Nic dalšího jsem teď vědět nechtěl, sice mě zajímalo o jakých zápiskách je řeč, ale nečekal jsem že by Min věděla o něco víc než já a navíc se můžu zeptat, až se to všechno vyřeší.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 7:14 pm

"Jednoduše počkáme až dojde k předávce a potom je oba chytneme do kleští." řekla Min s ličáckým úsměvem a v hlavě se ji už rýsoval plán hodný mistra.
"Já budu ve městě za bránou, sledovat Margolane. Ty si vezmeš tři další chlápky, navlečeme vás do mundůru a budete hlídkovat most. Jakmile dojde k předání chytneme je do kleští. Bude po všem než si uvědomí co se stalo. Důležité je chytit je živé." řekla Min s úsměvem a čekala co si o tom Jackob myslí.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 7:18 pm

"Zdravý musej bejt taky?" optal jsem se se zlomyslným výrazem na tváři.
"Takže teď jdeme asi zpátky do cechu pro přestrojení a zbytek lidí co?"
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 7:34 pm


Min jen prostě kývla na souhlas a na to jestli musí bejt zdravý se jen ušklíbla.

O dvě hodiny později.

Jackob, teď již seržant Jackob, byl navlečený v mundůru. S ocelovou čapkou na hlavě která však nezakrývala jeho obličej. Na sobě měl gambeson který měl na sobě našité různé pláty. V ruce kopí, které mohl či nemusel použít ovšem byla to standartní výbava a tak jej musel mít. Jackob stál zády k městu a vedle něj dva další muži. Torhen, Hallen a Janos. Všichni to byli jen obyčejné svaly, ovšem loajální. Min už byla někde za nimi čekajíc na Margolane. Jackobovi bylo jen řečeno ať kývne na stráže a oni si vymění hlídku. Když ten moment nastal všechno proběhlo jak Min řekla. Muže měl teď Jackob na povel a jaké rozkazy jim dá bylo jen na něm.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 19, 2017 7:53 pm

"Takže, vy dva se postavíte každej na jednu stranu brány u mostu." ukázal jsem na dva z mužů a otočil jsem se na třetího "My dva budeme uděláme to samý na straně do města. Pravděpodobně nám Min dá nějákej signál pokud si něčeho všimne ale i tak pečlivě sledujte každýho kdo bude poblíž. Jakmile dojde k výměně sebereme jak tu holku tak tu druhou osobu a nezapomeňte sice je můžem zranit ale musej zůstat živý a schopný odpovídat na spoustu nepříjemnejch otázek." a kývl jsem na ostatní aby zaujmuli pozice a sám jsem se postavil na tu svojí. Plán zněl skvěle na můj vkus až moc skvěle a při čekání jsem přemýšlel jestli se něco podělá.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 2:40 pm


Tohren a Hallen kývnuli a přesunuli se na svá stanoviště dopředu k mostu. Janos mezitím přešel a stoupl si vedle Jackoba. Když Janos stoupl na své stanoviště věděl že má ještě hodinu čas a tak se rozhodl zkrátit tento čas nezávaznou konverzací.
"Nervózní?" zeptal se ho. On sám vypadal poněkud klidně ovšem podle toho jak křečovitě svíral své kopí mohlo Jackoba napadnout že je to jen maska.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 2:59 pm

"Trochu, skoro čekám, že se něco posere. odvětil jsem a přemýšlel kdo je vlastně ten N. od kterého byl ten dopis. Rozhodně mu ale nemůže chybět sebevědomí, kolem cechu kolovaly různé historky a to co jsem viděl dneska je jenom potvrdilo, takže to musel být někdo kdo je buď ochotný riskovat cokoliv pro to co chce a nebo dostatečně věřil tomu, že ho nikdy nenajdeme.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 3:04 pm


"Heh jo to mi povídej. Všechno vypadá až moc... jednoduše že?" řekl Janos a mírně se uchechtl. Poté cosi vložil do úst a začal přežvykovat.
"Okud vůbec seš?" zeptal se Janos a poté mu došlo že by měl nejdřív přihodit trochu o sobě.
"Já jsem původem z Velkejch step, přesněji ze Zelené oázi, což jsou skoro všichni kdo říkaj že jsou ze step..." řekl Janos. Jeho příběh očividně nebyl moc zajímavý a proto řekl jen to co si myslel že na něm je zajímavé, jeho původ.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 3:09 pm

"Já jsem odtud." odpověděl jsem na otázku původu, víc se mi moje minulost rozebírat nechtěla.
"A jo vypadá to až moc... jednoduše, ale kdo ví třeba budeme mít pro jednou štěstí."
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 3:36 pm

Janos poté už jen kývnul na Jackoba a zavřel se do své mysly, čekají na onu osudnou chvíli.

O hodinu později


Když se měsíc přehoupl přes horizont a v hlouby města udeřila půlnoc všichni na mostě sebou trhli. Hodina objehla rychleji než by si to muži na stráži uvědomili. Min kdesi v hloubi města stále hledala Margolane, podle popisu její osoby by ji měla Min najít vcuku letu. Min byla expert na takové věci. Sledování lidí, plížení se uličkami a mnoho dalších dovedností se skrývalo v jejím malém těle. Ovšem dnes bylo vše jinak. Byť bylo několik hodin po půlnoci bránou prošlo nemálo lidí. Jackob za tu hodinu napočítal něco přes dvacet. Sem tam to byl nějaký rybář občas nějaký ten opilec nikdo z nich se však na mostě nezdržel dlouho spíše jen kývl strážím na pozdrav a poté se vytratil. Dokud se teda jeden muž neobjevil na cestě. Šel opatrně a před strážemi se ani nezastavil či nepozdravil ani jim pohled nevěnoval. Most byl zhruba 12 metrů dlouhý a muž se zastavil tak aby byl z doslehu obou patrol. Byl to jejich člověk?

...

Ve městě Min sledovala ulice ze střechy jednoho z domů. Nikde však nemohla najít Margolane. Něco tu nesedělo. Min začala být podezdřívavá jelikož si všimla že podezdřelí muž se zastavil uprostřed mostu a jakoby na někoho čekal. Na někoho, koho Min zaboha nemohla najít. Ulicemi teď procházelo několik dalších lidí. Ovšem nikdo kdo by odpovídal Margolane. Min to proto nedalo a slezla dolů z budovi a sedla si na malou lavičku, doufala že zaznamená něco co ji uniklo.

...

Jackob na mostě pozoroval onoho muže, který mu však nevěnoval pozornst. Proč taky? I kdyby proběhlo k výměně nečeho stráže by nic nedělali. Když Jackob přemýšlel kolem něj prošla postava. Nebylo na ní nic podezdřelého pouze muž zhruba o pět let starší než on sám. Muž sedíci na mostě zbystřil. Podíval se na onoho příchozího a po chvíli Jackob viděl mírní úšklebek na jeho tváři. Muži si sedli vedle sebe a vedli konverzaci z které bohužel Jackob neslyšel zhola nic...

Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 4:01 pm

Pozoroval jsem nenápadně oba dva muže a hlavou mi probleskla myšlenka, že i když se chovají podezřele nemusí mít s naší věcí nic společného přeci jenom jsme v jednom z nejprohnilejších měst. Risk byl však příliš velký, Margolane mohla za sebe někoho poslat a proto jsem došel za Janosem.
"Menší změna ty druhý dva pošleme na naše místa a my přejdem na druhou stranu mostu ať máme lepší přehled. oznámil jsem mu a kývl hlavou na znamení ať mě následuje a můžeme ohlásit změnu pozic zbylým dvěma. Doufal jsem že při cestě kolem mužů snad zaslechnu něco co by mi pomohlo určit jestli je máme sebrat nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 4:11 pm

Jackobovi tento risk vyšel. Přeci jen to byl risk. Důvod proč muži nepodezřívali že by stráže věděli o co se tady jedná takže by je neměli ani nejmenší důvod prozradit. Janos byl však nervózní a bylo to na něm vidět proto udělal menší chybu. Když byli nadoslech Jackob mohl rozpoznat část věty.
...lehčí než jsem čekala." řekl jeden z mužů. Načež se ten z mužů, co dorazil jako první, jen usmál a Jackob viděl jak podává ruku směrem k onomu muži jako by mu chtěl něco předat, poté se však zarazil jelikož si všiml Janosova slídivého pohledu a ruka mu ucukla zpátky. Janos si poté uvědomil své chyby a podíval se do země.
Když ty dva přešli nebylo již moc co slyšet jelikož se oba z mužů ještě více ztišili hlas.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 4:22 pm

Převlek?! Problesklo mi hlavou když jsem zaslechl že jeden z nich použil ženský rod. "Nesmí odejít ani jeden z nich." sykl jsem směrem k Janosovi tak aby mě neslyšeli osoby na mostě a začal jsem se pohlížet jestli nespatřím Min abych jí mohl dát nějáký signál, že máme podezřelé.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 4:32 pm


Janos se na Jackoba podíval a ještě více křečovitěji stiskl kopí a hlasitě polkl naprázdno.
Torhen a Hallen se poté vyměnili s Jackobem a již čekali na jejich místech. Jackob nevěděl jesli i tihle dva nějakým způsobem když prošli kolemtěch dvou naznačili že nejsou stráže ovšem hovor mezi těmi dvěma nabral na obrátkách.
Dva z mužů se mezi sebou začli bavit usilovně a teď už bylo jasné že tady něco nehraje a když došlo k předávce oba se společně rozeběhly proti Jackobovi s Janosem.
Torren a Hallen začli poté burcovat Min s tím že doufali že je žena zaslechne.  Min samozřejmě nebyla daleko z doslechu ale teď měli mezi sebou zhruba dvanáct metrů a bylo jen na Jackobovi a Janosovi aby je zadrželi.
Janos se prvně podíval na Jackoba a poté se podíval jakoby čekal na nějaké pokyny.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 4:51 pm

"Zkus jim jít po nohách." prohodil jsem směrem k Janosovi a připravil se abych mohl zkusit kopím trefit jednu z osob do stehna. Okamžik jsem uvažoval že zkusím hod, ale nechtěl jsem riskovat že zasáhnu trochu výš než bych chtěl a zasáhnu smrtelně a proto jsem čekal než se postavy přiblíží.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 1165
Join date : 16. 01. 15

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost4
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost4
InteligenceInteligence6
CharismaCharisma2
Síla vůleSíla vůle8
VnímáníVnímání4
ŠtěstíŠtěstí3

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 5:13 pm

Jackob mohl vidět jak se u brány zjevila Min. I když Torhen a Hallen měli náskok několik metrů, Min už byla přímo za jejich zády a vypadalo to že je za chvíli dokonce předběhne.

Mezi tím dva muži byli už skoro u nich Janos vykročil proti jednomu z nich, tomu co přišel jako první, a kopím se pokusil udeřit proti jeho stehnu. Muž se však lehce vyhnul a chytil dřevěnou hůl kopí oběma rukama. Vypadalo to že se sním chce začít přetahovat ovšem muž se jen usmál jelikož od jeho rukou začal stoupat kouř a netrvalo dlouho a Janosovo kopí začalo na místě kde se ho dotknul černat. Janos se nevěřícně podíval směrem k onomu muži, když se pokusil zatáhnou za kopí, hrot zůstal tomu mágovi v rukou a Janos měl jako zbraň dřevěnou tyč s ohořelou hlavou.
Margolane naštěstí nevypadala jako Mág a proto čekala na Jackobův výpad. V ruce měla jen jeden nůž a proto byla v nevhodě proti Jackobovi. Bojovat proti kopí je něco hrozného, kór když ví co má člověk dělat. Margolane věděla že za zády má 3 lidi a jakmile se k nim ti lidé dostanou bylo by jen na jeho kolegovi aby se dostal z této šlamastiky. Proto měla za to že odstranit jednoho z nich. Měli by poté jistě navrch a toho jednoho by společně udolali.
Když přišel onen výpad Margolane chytla nůž za čepel a švihla jím proti Janosovi. Jelikož Jackob měl v rukou kopí jen těžko mohl Janosovi pomoci. Janos se úděru uhnul ovšem jako odvedení pozornosti to stačilo. Mág poté přiskočil a dotkl se Jasona na hrudi odkeré začalo podobně kouřit jako z kopí předtím.
Návrat nahoru Goto down
https://ftrpg.forumczech.com
Jackob
Vrabčák
Jackob


Poèet pøíspìvkù : 110
Join date : 12. 01. 17
Age : 28

Character sheet
Charakter:
Dovednosti:
DovednostiHodnotaHodnota
SílaSíla6
ObratnostObratnost6
Tělesná zdatnostTělesná zdatnost6
InteligenceInteligence5
CharismaCharisma5
Síla vůleSíla vůle6 + 1
VnímáníVnímání5
ŠtěstíŠtěstí6 + 1

Život:
Callenhad (Město) - Stránka 4 Left_bar_bleue100/100Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 5:25 pm

"Zasraná magie." zaklel jsem a otočil jsem se směrem k mágovi. Viděl jsem jak se Janosovi kouří od hrudi a pomyslel jsem si že magie je prostě podvádění. Vší silou jsem se pokusil mága trefit kopím mezi nohy a doufal, že na můj výpad nestihne zareagovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Callenhad (Město) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Callenhad (Město)   Callenhad (Město) - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Callenhad (Město)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Angelwood (Město)
» Albien (Město)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Herní místnosti :: Kingdom of Mercia :: Města-
Přejdi na: